صفحه 7 از 337 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

تا اونجایی که من می‌دونم اگه دانشجو باشی نمیشه. ولی بهتره از دفاتر اصلی وزارت کار بپرسی (ترجیحا از دانشگاه نپرس، برا اینکه همین‌طوریش هم با این قانون مشکل دارن)
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

6- دانش‌نامه رو با نامه‌ي دانشگاه مي‌بريد وزارت علوم ( شهرک غرب ) پيش خانم معماري تا مهرش کنه
    این که میگین "با نامه‌ي دانشگاه "این چیه جریانش؟؟؟از کجای دانشگاه نامه بگیریم؟؟؟مگه فقط نباید دانشنامه و ریزنمرات رو ببریم؟؟ ???

مسول مروبطه توو دانشگاه در نهایت بهت یه نامه میده، منظور اونه

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    اگه حتی فوق شبانه بخوونیم و الان ترم 4 باشیم و 6 ماه هم تازه گذشته باشه، باز هم نمیشه؟؟؟؟؟ به اونا چه که ما داریم فوق شبانه می خونیم... خودمون داریم پولشو می دیم....لطفا کمک کنید....
    نه نمیشه. من خودم همین مشکل رو داشتم و با وجودی که نامه داشتم گفتن چون دانشجویی نمیشه. بعد از اینکه ارشدت تموم شد باز یه بار دیگه از طریق وزارت کار اقدام کن به شرط اینکه باز دانشجو نباشی می تونی مدرکت رو ازاد کنی. این چیزیه که مسئول مربوطه تو دانشگاه به من گفت.
    اگر به مسئولتون دروغ بگی و قضیه یه جا لو بره جریمه میشی و مبلغی که قراره بدی 2 برابر میشه.

یعنی zohre میگی الان نرم و بذارم بعد مثلا 8-0 ماه که از فوق فارغ التحصیل شدم برم؟ اون موقع مشکلی پیش نمیاد؟

به ازاي هر 6 ماه سابقه كار تنها هزينه 1 ترم از مبلغ تعهد كاسته مي‌شه. جدولي كه بالا آپلود شده رو نگاه كن. برحسب سال ورود هزينه‌ها فرق مي‌كنه . مثلاً اگر وروي 80 باشي ترم اول طبق جدول در رشته فني و مهندسي هزينه اش 30 تومنه، پس به ازاي 5 ماه سابقه كار اگه لردي نگاه كنن و 6 ماه حسابش كنن 30 تومن از كل پولي كه بايد بدي كسر مي‌شه ;D

دوست عزيز، فارغ‌التحصيل که شدي برو دفتر بلوار فردوس و ثبت‌نام کن و بعد از يه سال برو نامه بگير

[
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    یعنی zohre میگی الان نرم و بذارم بعد مثلا 8-0 ماه که از فوق فارغ التحصیل شدم برم؟ اون موقع مشکلی پیش نمیاد؟
    شما دقیقا وقتی فارغ التحصیل شدی و مدرک موقتت رو گرفتی..همون روز می تونی از طریق وزارت کار اقدام کنی. این دقیقا چیزی هست که مسئولمون به من گفت. فقط اگه الان ارشدی اول باید برای ایسانست اقدام کنی.

to NNaser54: خوب من دارم براي fall 2008 اپلاي مي كنم و بايد با خودم مداركم رو ببرم.... با اين حساب اميدي نيست....

To Zohre: نیازی نیست جدا جدا اقدام کنی، یک بار برای جفت لیسانس و فوق!

To araam: اگه 8 ماه دیگه فار‌التحصیل میشی، نمی‌توانی از این قانون استفاده کنی، نه برای لیسانس و نه برای فوق. بایستی از تاریخ فارغ‌التحصیلیه آخرین مقطع تحصیلیت حداقل یک سال بگذره تا بهت نامه‌ی عدم کاریابی بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)