صفحه 9 از 337 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2056
    سلام
    يعني اگه تو اداره كار ( تهران )تاريخ قديمي بزنيم نمي گن چرا؟چون من هم 84 فارغ التحصيل شدم (فوق ليسانس) و فكر مي كردم در عرض 6 ماه مي تونم مدركم را آزاد كنم! :-[

عزیزم من هم 84 فارغ التحصیل شدم و منم عین تو فکر میکردم .بازم میگم حتما باید توی شش ماهه اول که گفتم ثبت نام کرده باشید وگرنه ممکنه به احتمال زیاد دانشگاه و حتما بعدا وزارتخانه گیر بدن چون اینا یه جورایی دنبال اینن که ماها از این قانون استفاده نکنیم
    در هر صورت مطمئن باشید که یه بخشنامه جدید که گفتم اومده و باید همونطور که گفتم عمل کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

سلام
    ممنون از علی آقا برای اطلاعاتی که تا به حال در اختیار قرار دادند ممنون میشیم اگه همینطور باز هم ما رو در جریان قرار بدین در ضمن دوستان دیگه هم لطف کنن هر زمان گرفتن نامه و پیگیری یه کارهاشون شده، مثل این پگاه خانوم که اردیبهشت باید بره، وقتی رفتندو خبری گرفتند به بقیه هم اطلاع بدان اصلا اسم دانشگاهی که توش هستید و بگین ببینیم شاید همه یه جور برخورد نکنن من خودم از این جور تجربه ها داشتم هر دانشگاه حرف خودش و میزان. هر چند وزارتخونه یه طور برخورد میکنه :-\
    راستی وقت من یکی که حالا خیلی مونده مرداد ولی حتما بهتون خبر میدم چی شد همگی موفق باشید .

من به اون کاریابی که مراجعه کرده بودم زنگ زدم چیزی در مورد این بخشنامه نشنیده بودن و گفتنن اینطور نیست. البته اصلشو از دانشگاه باید پرسید که من راستش جرأت نکردم بپرسم. گفتم شاید خودشون چیزی ندونن و من باعث شم بیان تو باغ البته اگر هم اینطور باشه برای من فرقی نمیکنه چون فکر نمیکنم کاریابی قبول کنه تاریخ سه چهار ماه قبلو بزنه چون تاریخ معرفی از وزارت کار به کاریابی مشخصه. به هر حال من که منتظرم اردیبهشت بشه ببینم چی میشه؟

مرسی از بابت فایلها.

یک سوال: من دانشجوی ارشد-شبانه- ترم 4 هستم و ایشالله مرداد فارغ التحصیل می شم. شهریور 85 از لیسانس فارغ التحصیل شدم و شهریور 86 اسمم را اداره کاریابی نوشتم. پس از گذشت 6 ماه یعنی بهمن 86 و حتی تا الان خبری از کار نشده. می خواستم بدونم من با این شرایط برم و برگه مبتنی بر پیدا نشدن کار را بگیرم و ببرم دانشگاه یا صبر کنم از فوق لیسانس فارغ التحصیل بشم و بعد برم؟ اصلا این قانون لغو تعهد شامل حال من هم میشه؟

پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    مرسی از بابت فایلها.

یک سوال: من دانشجوی ارشد-شبانه- ترم 4 هستم و ایشالله مرداد فارغ التحصیل می شم. شهریور 85 از لیسانس فارغ التحصیل شدم و شهریور 86 اسمم را اداره کاریابی نوشتم. پس از گذشت 6 ماه یعنی بهمن 86 و حتی تا الان خبری از کار نشده. می خواستم بدونم من با این شرایط برم و برگه مبتنی بر پیدا نشدن کار را بگیرم و ببرم دانشگاه یا صبر کنم از فوق لیسانس فارغ التحصیل بشم و بعد برم؟ اصلا این قانون لغو تعهد شامل حال من هم میشه؟

پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم
    آرام جان لطفا بگو لیسانس روزانه بودی یا شبانه؟

لیسانس روزانه بودم دانشگاه تهران

مرسی پیشاپیش

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    لیسانس روزانه بودم دانشگاه تهران

مرسی پیشاپیش
    آرام جان فکر میکنم تا وقتی دانشجو باشی نمی تونی از قانون وزارت کار استفاده کنی این و در مورد کسایی که فوق رو هم روزانه خوندند مطمئنم.
    ولی در مورد تو که فوق شبانه میخونی مطمئن نیستم. چون ممکنه یک نسخه از نامه قبولی تو در فوق برای دانشگاه لیسانست فرستاده بشه"به احتمال خیلی زیاد" .
    پس احتمالا اون ثبت نامی که کردی بیفایده است و باید بعد از تموم شدن فوقت ثبت نام کنی ، البته من اینجور فکر میکنم میتونی از اون موسسه کاریابی سوال کنی شاید جواب بگیری.
    در هر صورت اگه دانشگاه لیسانست ندونن که فوق قبول شدی اون ثبت نام قبلیت جواب میده و همین امروز میتونی بری و نامه کاریابی تو ببری اداره کار.
    به هر حال نتیجه کارتو خبر بده.
    ارادتمند علی

Senior Member

در مورد سوال آرام:
    راستش من قبل از اينکه فوقم تموم بشه، درخواست رو داده بودم و بعد از 1 ماه فوقم تموم شد. بعد از 6 ماه از تاريخ درخواست، موسسه ورقه بهم داد که برم تامين اجتماعي (تا اون موقع بهشون نگفتم که فوق هم خوندم...) ولي اونجا بهشون گفتم که من فلان تاريخ که تقاضا دادم، دانشجوي فوق بودم. بهم گفت که الان نميشه و تازه اگه ببرم دانشگاه اونا قبول نميکنن (من جفتش 1 دانشگاه بودم) گذاشتم که 6 ماه از فارغ التحصيلي فوق هم بگذره و چند روز پيش که رفتم، بعد کلي بحث کردن قبول کردن که خودشون (تامين اجتماعي) تاريخ درخواستم رو درست کنه و واسه دانشگاه نامه داده. البته هنوز بقيه کاراشو نکردم ...
    به نظر من اگه دانشگاه ليسانس ندونه که فوق ميخوني، مشکلي نداري. ولي معمولا دانشگاهاي فوق از دانشگاه ليسانس يه مدارکي رو درخواست ميکنن. (دقيق يادم نيست چه مدارکي)

شما هم فوقت رو روزانه بودی؟ من شبانه ام. و تازه تیر فارغ التحصیل می شم.

از خودشون بپرسم، می ترسم جواب درستی بهم ندن.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیز یه مطلب رو در مورد آزاد کردن مدرک بوسیله کارت بیکاری توضیح بدم اینکه این قانون برای رشته های پزشکی قابل قبول نیست(همونطور که در بخشنامه هایی که آپلود کردم هم میبینید)
    فقط بچه های دامپزشکی مستثنا هستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)