صفحه 337 از 337 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,368 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام
    نمی دونم مورد مثل من قبلا توی این تاپیک جواب داده شده یا نه, اما از دوستان خواهش می کنم اگر اطلاع دارن من در این مورد راهنمایی کنن.

تاریخ دریافت گواهی موقت فارغ التحصیلی من شهریور 93 هست. من مرداد 94 تو یه کاریابی ثبت نام کردم و تو این مدت نه کار کردم نه تحصیل. الان نزدیک 6 ماه از مرداد گذشته, اما می گن که باید از تاریخ فارغ التحصیلی 1حداقل سال بگذره بعد تو کاریابی ثبت نام کرد. با توجه به این که من 11 ماه بعد ثبت نام کردم (هنوز یک سال کامل نشده بود), آیا اگه یک ماه از اون ور بیش تر به جاش صبر کنم, یعنی به جای 6 ماه بعد از ثبت نام در کاریابی, 7 ماه بعد برم دنبال کاراش, مشمول قانون آزادسازی مدرک از این طریق می شم؟

(تا حالا با دو نفر از مسئولای خود کاریابی صحبت کردم دو تا چیز متفاوت گفتن! به یه نفر تو اداره کار هم گفتم اون یه چیز دیگه گفت!), البته دو نفر گفتن می شه و یکی گفت نمی شه, کدومشون درست می گن؟

Junior Member

سلام
    من مدرک ارشدم رو با شرط قانون کار میخوام ازادش کنم
    برا مدرک کارشناسی هم میتونم این کار رو بکنم؟
    یا فقط یکی از مدرکام آزاد میشه اونجوری؟

Junior Member

سلام دوستان. من زمزمه هایی شنیدم از این که اول باید یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی بگذره و بعد مدرکمون رو ببریم کاریابی و شش ماه هم اونجا بمونه. یعنی پروسه آزاد سازی به جای یک سال، یک سال و نیم طول میکشه. یک سال باید از فارغ التحصیلی بگذره و 6 ماه هم از تاریخ ثبت نام توی کاریابی. که این دوتا زمان نباید باهم تداخل داشته باشن. کاریابی که من رفتم این رو بهم گفت و توی پست چند تا از دوستان هم دیدم که با همچین قانونی برخورد کرده بودن. لطفا اگر کسی اطلاع دقیق و درست داره یا مدرکشو توی یک ماه گذشته آزاد کرده مارو از نگرانی دربیاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahhitta نمایش پست ها
    سلام دوستان. من زمزمه هایی شنیدم از این که اول باید یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی بگذره و بعد مدرکمون رو ببریم کاریابی و شش ماه هم اونجا بمونه. یعنی پروسه آزاد سازی به جای یک سال، یک سال و نیم طول میکشه. یک سال باید از فارغ التحصیلی بگذره و 6 ماه هم از تاریخ ثبت نام توی کاریابی. که این دوتا زمان نباید باهم تداخل داشته باشن. کاریابی که من رفتم این رو بهم گفت و توی پست چند تا از دوستان هم دیدم که با همچین قانونی برخورد کرده بودن. لطفا اگر کسی اطلاع دقیق و درست داره یا مدرکشو توی یک ماه گذشته آزاد کرده مارو از نگرانی دربیاره.
    سلام. نه مشکلی نداره این زمان ها تداخل داشته باشه من به محض فارغ التحصیل شدن مدرکم رو گزاشتم اداره کار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afaaagh نمایش پست ها
    سلام. نه مشکلی نداره این زمان ها تداخل داشته باشه من به محض فارغ التحصیل شدن مدرکم رو گزاشتم اداره کار.
    شما ظاهرا توجه سوال بنده نشدید.

Senior Member pouria007 آواتار ها

شما ظاهرا توجه سوال بنده نشدید.
    ایشون کاملا متوجه سوالتون شدن و جوابشون هم کاملا درسته.لطفا به این شایعه ها اعتنا نکنید و اشاعه هم ندید. مرسی. اه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پس یعنی منی که بهمن ماه فارغ التحصیل شدم و مدرکم رو شهریور ماه گذاشتم تو کاریابی بهمن ماه امسال آزاده دیگه؟ لطفا جواب مودبانه و درست بدید چون منم مثل هر کس دیگه ای نمیخوام 13 میلیون پول مدرک بدم
    دوست عزیز این شایعه رو اخه بارها بچه ها طی سال گذشته تو همین صفحه پرسیدن! واقعا تکرارش اذیت می کنه. نمی دونم کدوم کاریابی این شایعه رو درست کرده. ولی قانون همچنان پابرجاست و شما 6 ماه بعد از تاریخ کاریابی (به شرطی که تاریخش بعد از سالگرد فارغ التحصیلیتون باشه)، مدرکت ازاد می شه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

کاربران گرامی،

به دلیل بالا رفتن تعداد صفحات و سوال های تکراری این تاپیک بسته شد. برای پرسش و پاسخ در این زمینه به تاپیک جدید
    مراجعه کنید.

لینک های مهم:

FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی

مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

باتشکر
    ویرایش توسط hpmoner : February 5th, 2016 در ساعت 08:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)