صفحه 284 از 337 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط stanley نمایش پست ها
    برای زمان آغاز کار یعنی باید فروردین 95 برای کاریابی ثبت نام کنم؟ و سوال دوم اینکه در سریعترین زمان ممکن، میتونم مهر 95 مدرکم رو آزاد کنم؟
    مشخصه FAQ رو نخوندینا!

ببینید دوست عزیز: در مورد شما عامل محدودکننده، زمان صدور کارت معافیت از خدمتتونه که باید یکسال ازش بگذره (تا فروردین 95). حالا داخل این یکسال، باید حداقل 6ماه هم از ثبت نام شما در کاریابی بگذره و کاری براتون پیدا نکنن. بنابراین شما از الان تا 19مهر فرصت دارید توی یه کاریابی ثبت نام کنید که هرچی دیرتر، بهتر.
    به این ترتیب میتونین فروردین سال آینده مدارک رو با استفاده از روش عدم کاریابی آزاد کنین.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام
    برای درخواست کار از مراکز کاریابی من از طریق این ادرس که مربوط به وزارت کار هست اقدام کردم http://www.bazar-eshteghal.ir/login.aspx
    کسی اطلاع داره که همین کافیه یا نه؟ یعنی مثلا اگر امروز من این فرم را پر کردم، شش ماه دیگه میتونم برم از مرکز کاریابی انتخاب شده گواهی رو بگیرم؟ یا باید گواهی موقتی چیزی الان ببرم بدم؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_arasteh نمایش پست ها
    سلام
    برای درخواست کار از مراکز کاریابی من از طریق این ادرس که مربوط به وزارت کار هست اقدام کردم http://www.bazar-eshteghal.ir/login.aspx
    کسی اطلاع داره که همین کافیه یا نه؟ یعنی مثلا اگر امروز من این فرم را پر کردم، شش ماه دیگه میتونم برم از مرکز کاریابی انتخاب شده گواهی رو بگیرم؟ یا باید گواهی موقتی چیزی الان ببرم بدم؟

ممنون
    سلام

توی قوانین لغو تعهد آموزش رایگان به نحوه ثبت نام کاریابی اشاره ای نشده، اما آغاز نامه نگاری ها همیشه از کاریابی هستش.
    تاحالا ندیده بودم کسی اینجوری (غیرحضوری=اینترنتی) برای آزادسازی مدرک توی کاریابی ثبت نام کنه. به هر حال توصیه میشه حتما به اون کاریابی که اینترنتی انتخاب کردین سر بزنین و بهشون تاکید کنین کاری براتون پیدا نکنن.
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member r123oza آواتار ها

سلام
    جناب alpachino10 تو بخش 14 FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی فرمودند که اگه کارمند اموزش گیر داد که نامه لغو تعهد برای مقطع بالاتر صادر شده بهش متن بخشنامه رو نشون بدیم.
    میشه لطف کنید لینک دانلود بخشنامه رو بذارید.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط r123oza نمایش پست ها
    سلام
    جناب alpachino10 تو بخش 14 FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی فرمودند که اگه کارمند اموزش گیر داد که نامه لغو تعهد برای مقطع بالاتر صادر شده بهش متن بخشنامه رو نشون بدیم.
    میشه لطف کنید لینک دانلود بخشنامه رو بذارید.
    سلام

بند چهارم از فایل پیوست (همون که کنارش تیک خورده) رو مشاهده بفرمایید.
    ضمنا توی همون FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی هم بارگذاری شده بود (زیر بخش سزدهم) و من از اونجا دانلود کردم!

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf (2).pdf (129.8 کیلوبایت, 34 views)
    (
    Sir John Dalberg)

سلام

من می خوام برای ثبت نام کاریابی مراجعه کنم. سوالی که دارم و در فروم پاسخی برای اون ندیدم اینه که در فرم کاریابی در قسمت تخصص ها و مهارت ها بهتره که همه موارد رو در سطح بالا اشاره کرد یا خیر نیازی به پررنگ کردن مهارت ها نیست؟ (از جهت کاهش احتمال کاریابی مطرح می کنم).
    مورد دیگه این که در هنگام مراجعه و ثبت نام نیاز هست اشاره کنم برای دو مقطع کارشناسی و ارشد اقدام می کنم یا این کار رو بعد از گذشت ۶ ماه باید انجام بدم؟
    اگه مورد دیگه ای در مورد پر کردن فرم از جهت کاهش احتمال کاریابی هست (مثل نوع شغل پیشنهادی و دستمزد و...) بفرمایید ممنون می شم.

بسیار ممنون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarzpm نمایش پست ها
    سلام

من می خوام برای ثبت نام کاریابی مراجعه کنم. سوالی که دارم و در فروم پاسخی برای اون ندیدم اینه که در فرم کاریابی در قسمت تخصص ها و مهارت ها بهتره که همه موارد رو در سطح بالا اشاره کرد یا خیر نیازی به پررنگ کردن مهارت ها نیست؟ (از جهت کاهش احتمال کاریابی مطرح می کنم).
    مورد دیگه این که در هنگام مراجعه و ثبت نام نیاز هست اشاره کنم برای دو مقطع کارشناسی و ارشد اقدام می کنم یا این کار رو بعد از گذشت ۶ ماه باید انجام بدم؟
    اگه مورد دیگه ای در مورد پر کردن فرم از جهت کاهش احتمال کاریابی هست (مثل نوع شغل پیشنهادی و دستمزد و...) بفرمایید ممنون می شم.

بسیار ممنون
    سلام.

اگه با کاریابی صحبت کنین و هدفتون رو باهاش درمیون بذارید و اونم توجیه باشه و قول بده کاری پیدا نمیشه، نیازی به نگرانی بابت این جزییات نیست. حالا شما یه مورد خیلی تخصصی بنویسید که عریضه خالی نباشه.
    حتما برای هر دو مقطع با هم ثبت نام کنید و همون ابتدای ثبت نام بگید میخواید هردو رو آزاد کنید.

فرآیند ثبت نام توی کاریابی کاملا سرراسته و دشواری خاصی نداره. اکثر کاریابی ها هم در جریان هستن. فقط اینکه حتما باهاشون طی کنید هدفتون از ثبت نام در اونجا چیه.

موفق باشید!
    (
    Sir John Dalberg)

آها پس باید از همون اول موضوع رو بهشون گفت! من فکر می کردم باید چراغ خاموش پیش رفت.

می تونید کاریابی هایی که در این زمینه سابقه خوبی داشتند یا می دونید که اذیت نمی کنند رو معرفی کنید تا به همونها مراجعه کنم؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarzpm نمایش پست ها
    آها پس باید از همون اول موضوع رو بهشون گفت! من فکر می کردم باید چراغ خاموش پیش رفت.
    می تونید کاریابی هایی که در این زمینه سابقه خوبی داشتند یا می دونید که اذیت نمی کنند رو معرفی کنید تا به همونها مراجعه کنم؟
    با تشکر
    شما به کاریابی های مجاز مراجعه کنید، موظف هستن کار شما رو انجام بدن. اگه بازی درآوردن هم میتونید موضوع رو از اداره کار پیگیری کنید.
    ولی خب، برای اطمینان بیشتر توی دوتا کاریابی ثبت نام کنید...
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

با سلام،
    بچه ها من 8 ماه پیش کاریابی ثبت نام کردم و امروز چون تمامی شرایط آزادسازی از طریق عدم کاریابی رو داشتم، رفتم کاریابی و تقاضای صدور نامه به اداره کار شهرستانمون رو دادم و اونها هم گفتم فردا بیا نامه رو ببر. چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1- روند نامه ها چجوریه؟ یعنی کاریابی میده به اداره کار شهرستان؟ اداره کار شهرستان بعدش میده اداره کار مرکز استانمون؟ ایا خودم باید نامه رو از اداره کار شهرستان بگیرم و ببرم مرکز استان؟
    2- من یکی از دانشگاه های تهران درس خوندم. حالا آیا اداره کار مرکز استانمون مستقیم نامه میده به دانشگاه یا نامه میزنه برای اداره کار تهران؟ این سوال خیلی برام مهمه، چون شنبه میخوام برم تهران و 1 روزه به دلیل مشکل اقامت باید برگردم و نمیخوام وقتم اداره کار تهران تلف بشه. اگه بشه مستقیم نامه اداره کار مرکز استانمون رو ببرم دانشگاه خیلی خوب میشه.
    3- حیاتی ترین سوال، من در توی این مدت 5 ماه سابقه بیمه دارم ولی توی استانی خارج از محل سکونتم بوده. خیلی میترسم فردا تا برم اداره کار شهرستان، اونا چک کنن و همه چی خراب بشه. بنظرتون راهی داره این مشکل پیش نیاد؟
    خیلی فوریه لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)