صفحه 1 از 337 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام، چند تا سوال دارم:

1- می خوام بدونم برای آزاد کردن مدرک لیسانس؛ غیر از تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان و تسویه ی تعهد خدمت چه مدارکی لازمه؟

2- این تسویه که انجام شد، همونجا ریز نمرات رو بهم میدن تا ببرم ترجمه؟

3- راجع به تسویه ی تعهد خدمت، آیا هنوز هم می شه از شیوه ی نامه بردن از اداره ی کار استفاده کرد؟

مرسی.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

سلام
    چه قدر طول میکش مدرک موقت بدن؟ من شهریور فارق تحصیل شدم می‌خوام برا خارج اقدام کنم چه مدارکی باید ترجمه کنم؟
    ممنون
    ویرایش توسط shamim65 : May 18th, 2010 در ساعت 05:25 PM دلیل: پینگیلیش
    تا روپود هستي را سوختيم و خرسنديم<br />رند عافيت سوزي ، همچو ما كجا بيني

ApplyAbroad Veteran

آزاده: والا برای پسرا که بعد سربازیشون باید مراجعه کنن.. یعنی دو سال! ولی واسه شما فکر کنم همون جا که با دانشگاه تسویه فارغ التحصیلی رو انجام میدین بهتون بدن. مدارک هم که واسه ترجمه فراوونه. شما اول اصل مدرک و ریز نمراتت رو بگیر بقیه ش رو هم یه جایی توی یکی از این فایل هایی که بیتا اینا گذاشتن می تونی پیدا کنی...

بقیه دوستان: کسی جواب این سوالای منو نمی دونه؟

I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Senior Member

سلام.
    تسويه تعهد خدمت مي تونين از همون شيوه کاريابي استفاده کنين. بايد 1 سال از مدرک گذشته باشه و بعد از پر کردن يه سري فرم، بايد 6 ماه منتظر باشين. بعد مدرک آزاد مي شه. به آقاي ذوالفقاري در وزارت کار زنگ بزنين خيلي خوب راهنمايي ميکنه که کجا برين. شمارشم : 64492282
    اين شماره تهرانه. من از جاهاي ديگه خبر ندارم!!
    موفق باشين.

ApplyAbroad Veteran

منظورتون همون شش ماهه که بعد از تقاضا دادن به اداره ی کار باید بگذره؟ یا اینکه بعد از نامه بردن از کاریابی به دانشگاه دوباره باید شش ماه دیگه منتظر موند؟؟ ???
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Senior Member

منظورم همون 6 ماهه که بايد در اداره کار زمانش طي شه.

سلام
    من از راه کاریابی می خواستم آزاد کنم ولی بعد از اینکه 6 ماه گذشت رییس کاریابی منطقمون گفت ما یرای مهندسیها فرصت شغلی خیلی داریم. بیا برو سر کار.و تازه باهام کل کل کرد که عمر ان بهت نامه دانشگاه رو بدم.ما رفتیم یه ملیون ریختیم به حساب دولت کریمه.خلاصه یا من بد شانس ترین ادم بودم یا اینکه کاریابیها حساب کار دسشون اومده و راحت کاره ادمو راه نمیندازن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_ALI
    سلام
    من از راه کاریابی می خواستم آزاد کنم ولی بعد از اینکه 6 ماه گذشت رییس کاریابی منطقمون گفت ما یرای مهندسیها فرصت شغلی خیلی داریم. بیا برو سر کار.و تازه باهام کل کل کرد که عمر ان بهت نامه دانشگاه رو بدم.ما رفتیم یه ملیون ریختیم به حساب دولت کریمه.خلاصه یا من بد شانس ترین ادم بودم یا اینکه کاریابیها حساب کار دسشون اومده و راحت کاره ادمو راه نمیندازن.
    حالا اگه خدای نکرده واسه منم همچین اتفاقی افتاد، با بردن سابقه ی کار می شه از اون مبلغ کم کرد درسته؟
    چیزی که می خوام بدونم اینه که آیا این سابقه ی کاری که محض احتیاط با خودم می برم دانشگاه، آیا حتما باید بیمه هم واسش رد شده باشه یا نه؟ کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه؟

والا اگر اون بنده خدایی که می ری پیشش قانون رو به میل و علاقه خودش تفسیر نکنه، شما نیازی مطلقا به بیمه نخواهی داشت. بخش دولتی هم لازم نیست.
    شرکت حسین آقای همسایه هم قبوله!

سلام
    دوست عزیز این اتفاق برای من افتاد ولی دلیلی نداره واسه شما بیافته.اون کسی که من رفتم پیشش از این ادمهایی بود که ادم نمی تونه قیافشونو تحمل کنه.خودت می دونی چه طیفی رو می گم ;D اما یکی از دوستانم تازگی رفته به مرکز محلشون و یه خانومی بوده که خیلی هم خوب برخورد کرده و گفته هیچ مشکلی نیست 6 ماه تموم شد بیا کارتو راه میندازم .(مرکز غرب تهران)خلاصه نگران نباش.
    اما سابقه کار هم باز به شخصش بستگی داره.وقتی من رفتم دانشگاه یه پسری از ایران خودرو سابقه اورده بود ولی اصلان ازش بیمه و اینا نخواستن.فقط مدت رو بررسی کردند
    تاره یکی از استادا با وزارت کار می خواست لیسانس دخترشو که دانشجوی فوق بود رو آزاد کنه و این علیرغم اینکه خلاف قانونه چون طرف استاد بود به سادگی انجام شد.قانون میگه حینه آزاد کردنه مدرک با کاریابی نباید دانشجو در مقطع بالاتر شاغل به تحصیل باشه.خلاصه قضیه غیر خطی تر از این حرفاس.انشاله که بگیریو حالشو ببریو پولو بذاری تو جیبت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)