صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 114

موضوع: مشکل تایید نکردن مدارک بورس DSU توسط سفارت ایتالیا در تهران

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط lipio نمایش پست ها
    دوستان منظور این بخش
    (However, in such a case, the documents must be legalized by the local Office of the Prefect)

رو از این پاراگراف که تو ایمیل دانشگاه که برای بورس اومده رو میدونین چیه :
    If a foreign student has difficulties to obtain what is necessary from the Italian
    Embassy or Consulate of his/her country of origin, the student can obtain it from
    his/her country’s Embassy or Consulate in Italy. However, in such a case, the
    documents must be legalized by the local Office of the Prefect.
    فکنم منظورش همین وضعیتی هست که ما توش هستیم.. یعنی میگه اگه سفارت تایید نکرد ببرین خود ایتالیا به کنسولگری ایران تو اونجا بدین تایید کنن.. البته باید به صورت رسمی باشه که اونا تایید کنن.. فقط شنیدم که وزارت خارجه، اجاره‌خونه رو تایید نمی‌کنه و اگه تایید نکنه اونجا هم تایید نمیشه.. کسی راه‌حل یا پیشنهادی داره ؟
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lipio نمایش پست ها
    دوستان منظور این بخش
    (However, in such a case, the documents must be legalized by the local Office of the Prefect)

رو از این پاراگراف که تو ایمیل دانشگاه که برای بورس اومده رو میدونین چیه :
    If a foreign student has difficulties to obtain what is necessary from the Italian
    Embassy or Consulate of his/her country of origin, the student can obtain it from
    his/her country’s Embassy or Consulate in Italy. However, in such a case, the
    documents must be legalized by the local Office of the Prefect.
    فکنم منظورش همین وضعیتی هست که ما توش هستیم.. یعنی میگه اگه سفارت تایید نکرد ببرین خود ایتالیا به کنسولگری ایران تو اونجا بدین تایید کنن.. البته باید به صورت رسمی باشه که اونا تایید کنن.. فقط شنیدم که وزارت خارجه، اجاره‌خونه رو تایید نمی‌کنه و اگه تایید نکنه اونجا هم تایید نمیشه.. کسی راه‌حل یا پیشنهادی داره ؟
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    خوب اینکه برای مدارک تحصیلی زده نه مالی
    شما پرسیدی ایران تو میلان کنسولگری داره که بله ظاهرا داره...اما اینکه مدارک مالی رو هم تایید میکنن خیلی در موردش مطمئن نیستم...بچه های میلان باید جواب بدن...البته تلفن کنسول هم هست میشه نهایتا تلفنی پرسید ازشون...

این پست Reza1 رو هم حتما دیدی:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post256484

اگه چیز بیشتری پیدا کردم همینجا مطرح میکنم...اما من خودم بیشتر امیدوارم نظر کنسول ایتالیا برگرده که اونم 2شنبه (روز تایید مدارک) شاید معلوم شه...

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

خوب اینکه برای مدارک تحصیلی زده نه مالی
    شما پرسیدی ایران تو میلان کنسولگری داره که بله ظاهرا داره...اما اینکه مدارک مالی رو هم تایید میکنن خیلی در موردش مطمئن نیستم...بچه های میلان باید جواب بدن...البته تلفن کنسول هم هست میشه نهایتا تلفنی پرسید ازشون...

اگه چیز بیشتری پیدا کردم همینجا مطرح میکنم...اما من خودم بیشتر امیدوارم نظر کنسول ایتالیا برگرده که اونم 2شنبه (روز تایید مدارک) شاید معلوم شه...

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

بچه ها فقط تو رو خدا کسی که میره اونجا دعوا نکنه یا تند حرف نزنه. یه دفعه لج می کنه میگه اصلا نه. حداقل همینطوری شاید بشه یه جورایی نرمش کرد یا یه اتفاق خاصی بیفته.
    Arta

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

بچه ها فقط تو رو خدا کسی که میره اونجا دعوا نکنه یا تند حرف نزنه. یه دفعه لج می کنه میگه اصلا نه. حداقل همینطوری شاید بشه یه جورایی نرمش کرد یا یه اتفاق خاصی بیفته.
    Arta

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

ما كه با كسي دعوا نداريم

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها

ايشالا 2 شنبه ميرم كنسولگري نتيجه را اطلاع ميدهم زياد شور نزنيد

رشته و دانشگاه

ما كه با كسي دعوا نداريم

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها

ايشالا 2 شنبه ميرم كنسولگري نتيجه را اطلاع ميدهم زياد شور نزنيد

رشته و دانشگاه

سلام
    ببخشید دیر کردم دو روزه دارم میرم کنسولگری ایران
    والا روایات متفاوت هست !!! روز اول یک چیز گفتند روز دوم چیز دیگر !!! روز دوم گفتم بچه ها محدودیت زمان دارند و مشکل دارند گفتند سال اولی ها شرایطشون فرق داره و زمانش فرق داره !! گفتم ندارخ گفت درست نخوندی !!! والا موندم چی بگم !
    یک کارمند میگه فقط با ثبت نام در کنسولگری فقط مقدور به پاسخ گویی هستیم یکی بعد کلی خواهش میگه OK !!!
    یکی میگه اگر تایید وزارت خارجه نیاشه نگاهشم نمی کنیم یکی میگه بیارید تا ببینیم
    یکی میگه شخص حضوری باید اینجا بیاد یکی میگه اگر هزینه پسی را برهند برامون پست کنند Ok !!!
    ولی همه میگن زیر جقوق قانونی اداره کار تایید نمی کنیم فکر کنم 470-480 هزار تومان مگر فیش حقوق رسمی باشه که زیر این نرخ فیش وجود نداره !
    اگر تبصره های بالا ok باشه ! نیاز به ترجمه و ارزش یورویی برای فیش حقوقی پدر نیست خودشون ترجمه و ارزش گذاری میکنند ولی ترجمه شناسنامه پدر و اجاره خانه را به ایتالیایی بیارید
    در مورد caff باید نوبت گرفت اگر حضوری میرید و نوبت ها معمولا 1 هفته ای هست ولی در شرایط خاص اگر کسی بتونه بهشون بفهمونه( به ایتالیایی ) که دیر تر نمی رسم وقت زودتر میدهند
    اداره caff مثل پلیس +10 خودمان هست همه کار میکنه به همین خاطر اولش تا بفهمند برای بورس آمدی زمان میبره ( البته با انگلیسی )
    در مجموع والا واسه شما نمی دونم چه باید کرد طبق گفته سفارت در روز دوم (امروز) باید اول تشکیل پرونده و حضوری و با تایید وزارت خارجه اینجا باشید تا بعد از 3-4 ساعت یک نامه به شما بدهند که ترجمه فیش حقوقی هست

رشته و دانشگاه

سلام
    ببخشید دیر کردم دو روزه دارم میرم کنسولگری ایران
    والا روایات متفاوت هست !!! روز اول یک چیز گفتند روز دوم چیز دیگر !!! روز دوم گفتم بچه ها محدودیت زمان دارند و مشکل دارند گفتند سال اولی ها شرایطشون فرق داره و زمانش فرق داره !! گفتم ندارخ گفت درست نخوندی !!! والا موندم چی بگم !
    یک کارمند میگه فقط با ثبت نام در کنسولگری فقط مقدور به پاسخ گویی هستیم یکی بعد کلی خواهش میگه OK !!!
    یکی میگه اگر تایید وزارت خارجه نیاشه نگاهشم نمی کنیم یکی میگه بیارید تا ببینیم
    یکی میگه شخص حضوری باید اینجا بیاد یکی میگه اگر هزینه پسی را برهند برامون پست کنند Ok !!!
    ولی همه میگن زیر جقوق قانونی اداره کار تایید نمی کنیم فکر کنم 470-480 هزار تومان مگر فیش حقوق رسمی باشه که زیر این نرخ فیش وجود نداره !
    اگر تبصره های بالا ok باشه ! نیاز به ترجمه و ارزش یورویی برای فیش حقوقی پدر نیست خودشون ترجمه و ارزش گذاری میکنند ولی ترجمه شناسنامه پدر و اجاره خانه را به ایتالیایی بیارید
    در مورد caff باید نوبت گرفت اگر حضوری میرید و نوبت ها معمولا 1 هفته ای هست ولی در شرایط خاص اگر کسی بتونه بهشون بفهمونه( به ایتالیایی ) که دیر تر نمی رسم وقت زودتر میدهند
    اداره caff مثل پلیس +10 خودمان هست همه کار میکنه به همین خاطر اولش تا بفهمند برای بورس آمدی زمان میبره ( البته با انگلیسی )
    در مجموع والا واسه شما نمی دونم چه باید کرد طبق گفته سفارت در روز دوم (امروز) باید اول تشکیل پرونده و حضوری و با تایید وزارت خارجه اینجا باشید تا بعد از 3-4 ساعت یک نامه به شما بدهند که ترجمه فیش حقوقی هست