صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 114

موضوع: مشکل تایید نکردن مدارک بورس DSU توسط سفارت ایتالیا در تهران

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    از این نظر که می گی حقوق بالای 550 ببرین... واسه من حقوق پایه 670 هست ولی با کسر قست وام و ازین چیزا دریافتی شده 300 تومن!! یعنی این رو تائید نمی کنن؟
    اگر فیش حقوقی دولتی با بیمه ( خلاصه فیشی که دولت و زیر مجموعه هاش صادر میکند) هیچ موردی نداره اون قضیه که گفتم مربوط به کسایی هست که پدرشون شغل آزاد داره و از یک شرکتی نامه میگیرن که حقوق ما ... هست اینها به نظر من زیر 550 نزنند

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

زنگ زدم با کنسول ایران(تو میلان) صحبت کردم...نتیجه تقریبا رضایتبخش بود:

خوب اول اینکه طرف میگفت حتما باید مدارک رو حضوری بیارید ولی بعد که براش توضیح دادم ددلاین تحویل مدارک برای ما خیلی زودتر از شروع کلاساست و خلاصه اینطوری دست کم یک ماه باید تو ایتالیا بچرخیم طرف قانع شد و گفت خوب اشکال نداره بدین یکی براتون بیاره اینجا ما تایید میکنیم...

تاییدشون هم همونطور که رضای عزیز گفت این شکلیه که اگر مهر وزارت خارجه (و به تبع اون دادگستری) رو مدارک خورده باشه اینا چشم بسته تایید میکنن...
    اما در غیر اینصورت شما اصل فارسی فیش حقوقی (و احیانا اجاره نامه , اگه داشتی...) رو براشون میفرستی و اونا خودشون ترجمه میکنن... در مورد شناسنامه اما گفت دیگه این کار ما نیست و خودتون ترجمه کنید بیارید برای تایید(که خوب مشکلی هم نیست چون شناسنامه رو براحتی میشه اینجا ترجمه رسمی کرد)

--فقط همونطور که رضا گفت اگر از شرکت گواهی میگیرید دیگه نباید زیر 500-600 باشه...
    --برای هیچ کدوم از موارد بالا هم هزینه ای نمیگیرن...
    --خلاصه اونجا هم عین ایرانه ظاهرا...با یک کم اصرار و استدلال میشه نرمشون کرد ولی امیدوارم دیگه زیر حرفشون نزنن یه وقت
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

زنگ زدم با کنسول ایران(تو میلان) صحبت کردم...نتیجه تقریبا رضایتبخش بود:

خوب اول اینکه طرف میگفت حتما باید مدارک رو حضوری بیارید ولی بعد که براش توضیح دادم ددلاین تحویل مدارک برای ما خیلی زودتر از شروع کلاساست و خلاصه اینطوری دست کم یک ماه باید تو ایتالیا بچرخیم طرف قانع شد و گفت خوب اشکال نداره بدین یکی براتون بیاره اینجا ما تایید میکنیم...

تاییدشون هم همونطور که رضای عزیز گفت این شکلیه که اگر مهر وزارت خارجه (و به تبع اون دادگستری) رو مدارک خورده باشه اینا چشم بسته تایید میکنن...
    اما در غیر اینصورت شما اصل فارسی فیش حقوقی (و احیانا اجاره نامه , اگه داشتی...) رو براشون میفرستی و اونا خودشون ترجمه میکنن... در مورد شناسنامه اما گفت دیگه این کار ما نیست و خودتون ترجمه کنید بیارید برای تایید(که خوب مشکلی هم نیست چون شناسنامه رو براحتی میشه اینجا ترجمه رسمی کرد)

--فقط همونطور که رضا گفت اگر از شرکت گواهی میگیرید دیگه نباید زیر 500-600 باشه...
    --برای هیچ کدوم از موارد بالا هم هزینه ای نمیگیرن...
    --خلاصه اونجا هم عین ایرانه ظاهرا...با یک کم اصرار و استدلال میشه نرمشون کرد ولی امیدوارم دیگه زیر حرفشون نزنن یه وقت

مثل اینکه یه نفر همین موارد بالا رو تو کنسول ایران انجام داده:

http://shortcut-italy.blogfa.com/post-275.aspx

البته همونطور که گفتم این طرفی که من باهاش صحبت کردم قانع شد و گفت خودتون هم نیومدین موردی نیست...

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

در ضمن برای استفاده از خدمات دانشجویی کنسولگری باید پرونده دانشجویی تشکیل بدین که فکر نکنم تا ثبت نام دانشگاه رو انجام ندین بتونین پرونده تشکیل بدین
    مهندس پس جریان این صحبتی که توی شرتکات اومده چیه..منظورش همین پروندس که توی کنسول توی می همه تشکیل دادیم...؟؟
    ویرایش توسط halandoon : July 15th, 2010 در ساعت 11:46 PM دلیل: حذف اطلاعات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    مهندس پس جریان این صحبتی که توی شرتکات اومده چیه..منظورش همین پروندس که توی کنسول توی می همه تشکیل دادیم...؟؟
    والا نمیدونم اینطرف منظورش دقیقا چی بوده...ولی گفتم اون مسئولی که من باهاش صحبت کردم هم اول میگفت خودتون باید بیاین و پرونده تشکیل بدین و ... ولی وقتی براش توضیح دادم نظرش عوض شد و گفت با این حساب بده مدارکتو یکی بیاره اینجا تا ما تایید کنیم...تاکید هم کردم که مشکلی پیش نمیاد,گفت نخیر...
    کلا ببین همونطور که آقا رضا هم اشاره کرد نظرشونو میشه با یکم اصرار عوض کرد...
    ویرایش توسط halandoon : July 15th, 2010 در ساعت 11:45 PM دلیل: حذف اطلاعات شخصی

پیش فرض پاسخ : مشکل تایید نکردن مدارک بورس DSU توسط سفارت ایتالیا در تهران

تکلیف ماهایی که کسی رو ایتالیا نداریم چی می شه؟ با پست هم می شه واسشون فرستاد؟

تکلیف ماهایی که کسی رو ایتالیا نداریم چی می شه؟ با پست هم می شه واسشون فرستاد؟
    تو همین فروم زیادن کسایی که قبل ددلاین DSU دارن میرن ایتالیا... پست رو نمیدونم البته آقا رضا یه چیزی رو اشاره کرده بود تو مطلبش شاید منظورش همینه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post260295

اما اگه فضای کنسول ایران هم مثل همین چیزی باشه که دم در کنسول ایتالیا دیدیم بهتره پست کردن رو فراموش کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها
    تو همین فروم زیادن کسایی که قبل ددلاین DSU دارن میرن ایتالیا... پست رو نمیدونم البته آقا رضا یه چیزی رو اشاره کرده بود تو مطلبش شاید منظورش همینه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post260295

اما اگه فضای کنسول ایران هم مثل همین چیزی باشه که دم در کنسول ایتالیا دیدیم بهتره پست کردن رو فراموش کنید!
    پس تکلیف چیه؟ یعنی همه یه ماه زودتر بریم؟

پس تکلیف چیه؟ یعنی همه یه ماه زودتر بریم؟
    نه, بهیچ وجه منظورم این نبود! گفتم یعنی میشه با بچه هایی که کلاساشون زودتر شروع میشه هماهنگ کرد و مدارکو داد به اونها ببرن... زیادن بنظرم همچین افرادی(حتی تو همین فروم)...

من خودم امیدوارم نظر کنسول ایتالیا عوض شه... ولی اگه نشد هر جوریه یه دوستی آشنایی گیر میارم که مدارکمو ببره برای کنسول ایران...