صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 114

موضوع: مشکل تایید نکردن مدارک بورس DSU توسط سفارت ایتالیا در تهران

پیش فرض پاسخ : مشکل تایید نکردن مدارک بورس DSU توسط سفارت ایتالیا در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها
    کارمندهاشون اطلاعات کافی نداشتن... بهرحال اونی که از همه مطلعتر نشون میداد آقای بخشش بود که بنظر من سعی کنید با ایشون صحبت کنید... والا من که یکبار باهاش صحبت کردم بنظرم مشکل خاصی نبود و سر همه مسائل(از جمله همین اجاره نامه) باهاش قطعی کردم! در مورد یه چیز مطمئنم و اونم اینه که اونجا هیچ قانون نوشته شده ای برای تایید مدارک نیست که بخوان طبق قانون رفتار کنن(فقط کافیه به پست من و reza1 نگاه کنید)... پس یه چیزو یادتون باشه که از موضع پایین نباید صحبت کرد... الآن همین بحث اجاره نامه محضری و این حرفا رو پیش بکشین ممکنه یه دفعه به سرشون بزنه که آره حتما یه مدل محضری بیارین و ...

--نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟!
    بله... گرفتم کاملا... دیروز با یه خانومی از دانشجوهای پلی تکنیک صحبت می کردم... گفت که ترجمه اجاره نامش رو تائید خارجه و دادگستری کرده... حرفی هم در مورد اینکه باید محضری باشه نزد...

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

کارمندهاشون اطلاعات کافی نداشتن... بهرحال اونی که از همه مطلعتر نشون میداد آقای بخشش بود که بنظر من سعی کنید با ایشون صحبت کنید... والا من که یکبار باهاش صحبت کردم بنظرم مشکل خاصی نبود و سر همه مسائل(از جمله همین اجاره نامه) باهاش قطعی کردم! در مورد یه چیز مطمئنم و اونم اینه که اونجا هیچ قانون نوشته شده ای برای تایید مدارک نیست که بخوان طبق قانون رفتار کنن(فقط کافیه به پست من و reza1 نگاه کنید)... پس یه چیزو یادتون باشه که از موضع پایین نباید صحبت کرد... الآن همین بحث اجاره نامه محضری و این حرفا رو پیش بکشین ممکنه یه دفعه به سرشون بزنه که آره حتما یه مدل محضری بیارین و ...

--نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟!
    به قوله ماریو:capisco
    اما اینم در نظر بگیرید اینقدر هم شل نمیگیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    به قوله ماریو:capisco
    اما اینم در نظر بگیرید اینقدر هم شل نمیگیرند
    من امروز با آقای بخشش صحبت کردم... گفت مدارک تون رو بدست ما برسونید و ما یه گواهی می دیم که اینا درسته... اجاره نامه هم بهش گفتم، خواست اصل اجاره نامه با کپی شناسنامه اون کسی که خونه رو اجاره کرده رو بدیم بهشون بدیم...

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    من امروز با آقای بخشش صحبت کردم... گفت مدارک تون رو بدست ما برسونید و ما یه گواهی می دیم که اینا درسته... اجاره نامه هم بهش گفتم، خواست اصل اجاره نامه با کپی شناسنامه اون کسی که خونه رو اجاره کرده رو بدیم بهشون بدیم...
    درنهایت کدوم نوع از اجاره نامه شد؟ محضری؟ یا این برگه های که بالاش آرم قوه قضایست؟
    اگه گفت اصلش رو بدید که احتمالاً همون قوه قضایست که خوبه.
    فیش حقوقی چقدر بلاخره؟
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

بله... گرفتم کاملا... دیروز با یه خانومی از دانشجوهای پلی تکنیک صحبت می کردم... گفت که ترجمه اجاره نامش رو تائید خارجه و دادگستری کرده... حرفی هم در مورد اینکه باید محضری باشه نزد...
    میشه بگین این خانم چطوری برای اجاره نامه تایید دادگستری و خارجه رو گرفته بود؟ آخه تا اونجا که من شنیدم نمیشه اینکارو کرد
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    درنهایت کدوم نوع از اجاره نامه شد؟ محضری؟ یا این برگه های که بالاش آرم قوه قضایست؟
    اگه گفت اصلش رو بدید که احتمالاً همون قوه قضایست که خوبه.
    فیش حقوقی چقدر بلاخره؟
    نگفت که اجاره نامه باید محضری باشه حتما! در مورد اینکه دادگستری ترجمه رو تائید نمی کنه بهش گفتم، گفت که با این کارا کاریتون نباشه :دی فقط اصل اجاره با فتوکپی شناسنامه کسی که اجاره کرده رو بیارین واسمون...

رو این مسئله تاکید داشتن که فیش حقوقی باید بیشتر از 450-500 باشه تا تائیدش کنن... خود من فیش حقوقیم 300 بود. اما مال یه ماهه دیگه رو بردم که بهش یه کم پاداش خورده بود و بیشتر شده بود...

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نگفت که اجاره نامه باید محضری باشه حتما! در مورد اینکه دادگستری ترجمه رو تائید نمی کنه بهش گفتم، گفت که با این کارا کاریتون نباشه :دی فقط اصل اجاره با فتوکپی شناسنامه کسی که اجاره کرده رو بیارین واسمون...

رو این مسئله تاکید داشتن که فیش حقوقی باید بیشتر از 450-500 باشه تا تائیدش کنن... خود من فیش حقوقیم 300 بود. اما مال یه ماهه دیگه رو بردم که بهش یه کم پاداش خورده بود و بیشتر شده بود...
    امیدوارم حواستون به اون کف پایین برای بررسی مدارک بورس که حدود 4206.84 در سال بود، بوده باشه. "صفحه 7 فایل Pdf"
    اینجوری میشه ماهی 350.57 یورو که به ازای یوروی 1360 تومانی میشه ماهی 477 هزار تومن.
    این 450-500 واحدش یورو؟ یا هزار تومن؟

میشه بگین این خانم چطوری برای اجاره نامه تایید دادگستری و خارجه رو گرفته بود؟ آخه تا اونجا که من شنیدم نمیشه اینکارو کرد
    to mahsa_999: من با اون دارالترجمه ای که تو پ.خ گفتید هم صحبت کردم تا مطمئن بشم... همونطور که حدس میزدم اجاره نامه رو نمیشه براش تایید گرفت مگر اینکه محضری باشه

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

to mahsa_999: من با اون دارالترجمه ای که تو پ.خ گفتید هم صحبت کردم تا مطمئن بشم... همونطور که حدس میزدم اجاره نامه رو نمیشه براش تایید گرفت مگر اینکه محضری باشه
    وقتی کنسولگری گفته اصلش رو بفرستید و حله، دیگه مشکل کجاست؟! حتماً اونجا تایید میشه دیگه.
    =============
    فقط اگه میخوایین بازم بپرسین، حواستون باشه که حساسشون نکنین به تفاوت این دو.

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    وقتی کنسولگری گفته اصلش رو بفرستید و حله، دیگه مشکل کجاست؟! حتماً اونجا تایید میشه دیگه.
    =============
    فقط اگه میخوایین بازم بپرسین، حواستون باشه که حساسشون نکنین به تفاوت این دو.
    بله کنسول که همون سند فارسی(غیر محضری) رو ترجمه (در حد چندخط) و تایید میکنه... من بیشتر میخواستم بدونم که اون اجاره نامه ای که ایشون تایید کرده چه مدلی بوده...
    ===========
    در مورد حساس نکردن کنسولیها منم تاکید کرده بودم!
    ویرایش توسط hsnkh7 : August 3rd, 2010 در ساعت 11:41 AM