صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 149

موضوع: سلسله مراتب مواردی که به محض رسیدن باید انجام داد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سلسله مراتب مواردی که به محض رسیدن باید انجام داد

دوستان سلام به همه
    من يه بازيكن فوتبال ١٨ساله هستم و ميخوام براي پيشرفت و ادامه فوتبالم به ايتاليا برم
    اما مكاتبه اي با باشگاهاي اونور انجام ندادم،و در جريان هستين كه نميتونم همينطوري اقامت بگيرم وميخوام از طريق ويزاي تحصيلي اقدام كنم
    مدركم ديپلم هست و پيش دانشگاهي نخوندم.ممنون ميشم اگه كمكم كنيد با نظراتتون

سلام من فرم پلیسمو که سفارت برام صادر کرده بود گم کردم وقت انگشت نگاری من هنوز نرسیده باید چیکار کنم این فرم چقدر اهمیت داره؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    سلام من فرم پلیسمو که سفارت برام صادر کرده بود گم کردم وقت انگشت نگاری من هنوز نرسیده باید چیکار کنم این فرم چقدر اهمیت داره؟
    درود
    کدوم فرم؟ فرمی که مبلغ نوشته شده که شما میتوانید از پس هزینه ها بر بیایید،؟
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ببخشید نمیدونستم جای این سوال کجاست.

چیزی که منو نگران میکنه درمورد تحصیل اینکه ، سطح درسی اونجا جوری هست که ما :

- بتونیم درس ها رو پاس کنیم؟
    - اگرنکنیم چی میشه؟
    - تدریس انگلیسی به چه صورت متوجه میشیم چی میگه استاد؟
    - اگر نتونیم پاس کنیم چی میشه نهایتا چون من بورس دارم میگیرم در مقطع ارشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_juve نمایش پست ها

- اگرنکنیم چی میشه؟

سلام
    سطح درس ها متوسط هستش ولی چون حجمشون زیاده با شی امتحانی نمیشه پاس کرد،
    تجربه من نشون داده نمیخاد هر روزم بخونی ولی درس های هر هفته رو آخر هفته باید بخونی

اگر پاس نکنی خیلی راحت می افتی و ترم بعد باید برداری به شرطی که ارائه شود و از حد واحد هات زیاد نشه
    معمولا کسی نمیتونه 2 ساله تموم کنه ارشد و و خیلی زرنگ باشی 5 ترمه تموم میکنی چون واحداش افتضاح زیاده

تدریس انگلیسی ام عرض کنم برای پذیرش شما لازمه تافل 79 ارائه بدی حتی دانشگاه ام ازت نخاد سفارت میخاد
    اگر کمی بلد باشی چون استادا زبان مادریشون نیست خیلی ساده و شمرده شمرده اکثرا حرف میزنن و میشه فهمید چی میگن به شرطی که از موضوع پرت نباشی

در نهایت بورس ها معمولا یا یه شرط معدل میزارن یا مینیمم واحد پاس شده، اگر اونا رو نتونی برآورده کنی از ترم بعدش بورست کنسل میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط an3684 نمایش پست ها
    سلام
    سطح درس ها متوسط هستش ولی چون حجمشون زیاده با شی امتحانی نمیشه پاس کرد،
    تجربه من نشون داده نمیخاد هر روزم بخونی ولی درس های هر هفته رو آخر هفته باید بخونی

اگر پاس نکنی خیلی راحت می افتی و ترم بعد باید برداری به شرطی که ارائه شود و از حد واحد هات زیاد نشه
    معمولا کسی نمیتونه 2 ساله تموم کنه ارشد و و خیلی زرنگ باشی 5 ترمه تموم میکنی چون واحداش افتضاح زیاده

تدریس انگلیسی ام عرض کنم برای پذیرش شما لازمه تافل 79 ارائه بدی حتی دانشگاه ام ازت نخاد سفارت میخاد
    اگر کمی بلد باشی چون استادا زبان مادریشون نیست خیلی ساده و شمرده شمرده اکثرا حرف میزنن و میشه فهمید چی میگن به شرطی که از موضوع پرت نباشی

در نهایت بورس ها معمولا یا یه شرط معدل میزارن یا مینیمم واحد پاس شده، اگر اونا رو نتونی برآورده کنی از ترم بعدش بورست کنسل میشه
    دوست عزیز متاسفانه طوری که شما گفتید سیستم آموزشی ایتالیا نیست هرچند بعضی از کورس ها استثنا وجود داره.
    اینجا افتادن طبق تعریف آموزشی ایران معنا نداره. هر امتحان رو میشه بین ۵ بار حتی در سال امتحان داد بسته به استاد و دانشگاه و درنهایت نمره بالاتر و دلخواه رو ثبت کرد.
    اگه شما درسی رو زیر ۱۸ بشین باید دوباره امتحان بدید. نیازی نبست دوباره ترم آینده انتخاب واحد کنید یا در کلاس درس شرکت کنین، بلکه هر موقع آماده بودید باید در جلسه امتحان حاضر بشین. نمره دلخواه رو آوردید، ثبت میکنید ولی ممکنه مثلن ۲۶ بیارین و بخواین دوباره امتحان بدید. دفعه بعد باز هم میتونین شرکت کنین یا کمتر میشین یا بیشتر.

سطح زبان استادا متفاوته بعضیا خیلی خوب و برخی واقعن ضعیف. در مجموع قابل فهم هستش و متاسفانه کمی مشکل تلفظ و لهجه دارن که گوش عادت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_juve نمایش پست ها

- اگرنکنیم چی میشه؟

پاس کردن دروس کاملن بستگی به کورس شما، استاد واز همه مهمتر نمره ای که میخواین بیارین داره. اینجا دروس مهندسی لااقل بگم زیاد سخت و پیچیده نیست ولی به شدت حجیمه. همونطور که دوستمون گفتن شب امتحانی پاس نمیشه چون وقت نمیشه اون حجم رو خوند. نکته بعدی هدف شماست. گرفتن نمره پایین یا پاس کردن تقریبا راحته، مشکل اساسی گرفتن نمره بالا ۲۸ ایناست که باید تلاش وافر کرد ولی شدنیه کما اینکه خیلی ها چه خارجی چه ایرانی معدل کامل میشن ۱۱۰ از ۱۱۰

Junior Member

با سلام

من درست متوجه نشدم که آیا میشود هنگام وارد شدن به ایتالیا یک حساب بانکی باز کرد(که بشه پول از ایران توش ریخت) و یک سیم کارت اعتباری راه انداخت؟
    یا اول باید کد اقتصادی بگیریم و درخواست مجوز اقامت بکنبم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh7 نمایش پست ها
    با سلام

من درست متوجه نشدم که آیا میشود هنگام وارد شدن به ایتالیا یک حساب بانکی باز کرد(که بشه پول از ایران توش ریخت) و یک سیم کارت اعتباری راه انداخت؟
    یا اول باید کد اقتصادی بگیریم و درخواست مجوز اقامت بکنبم؟
    درود
    شما برای باز کردن حساب نیاز به کد مالیاتی و رزیدنت پرمیت و ایدنتیتی کارت دارید.
    بعضی بانک ها که در حال حاضر یکی دو تا بیشتر نیست میتونید با در دست داشتن کد مالیاتی و رسید اقدام به رزیدنت پرمیت حساب باز کنید.
    سیم کارت هم میتونید به دفاتر فروش شرکت های مختلف برید و تعرفه های موجود در آن زمان را ببینید هر کدوم خوب بود با همراه داشتن پاسپورت بخرید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما برای باز کردن حساب نیاز به کد مالیاتی و رزیدنت پرمیت و ایدنتیتی کارت دارید.
    بعضی بانک ها که در حال حاضر یکی دو تا بیشتر نیست میتونید با در دست داشتن کد مالیاتی و رسید اقدام به رزیدنت پرمیت حساب باز کنید.
    سیم کارت هم میتونید به دفاتر فروش شرکت های مختلف برید و تعرفه های موجود در آن زمان را ببینید هر کدوم خوب بود با همراه داشتن پاسپورت بخرید.
    خیلی ممنون
    پس با این اوصاف برای حساب باز کردن باید 3 تا کار انجام دهیم: 1.گرفتن کد مالیاتی 2.گرفتن رزیدنت پرمیت 3.گرفتن ایدنتتی کارت
    درسته؟ بعد این پروسه چقدر طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)