صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 149 , از مجموع 149

موضوع: سلسله مراتب مواردی که به محض رسیدن باید انجام داد

Moderator

پیش فرض پاسخ : سلسله مراتب مواردی که به محض رسیدن باید انجام داد

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh7 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    پس با این اوصاف برای حساب باز کردن باید 3 تا کار انجام دهیم: 1.گرفتن کد مالیاتی 2.گرفتن رزیدنت پرمیت 3.گرفتن ایدنتتی کارت
    درسته؟ بعد این پروسه چقدر طول میکشه؟
    بله اگه بخوایید بانک های خوبی حساب باز کنید به این سه مورد نیاز دارید ولی اگه برای اول کار میخوایید میتونید یکی دو بانک که با کد مالیاتی و رسید رزیدنت باز میکنند حساب باز کنید.
    بستگی به شهر داره نمیشه چیزی گفت که چقدر طول میکشه، مهم رزیدنت پرمیت هست که زودتر بیاد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان
    راجع به کد فیسکال سوال داشتم، دیدم اینجا در موردش صحبت شده...

من از دانشگاه پلیتکنیک تورین برای phd پذیرش گرفتم...

دانشگاه به من گفته که حتما از خود سفارت ایتالیا در ایران برای کد فیسکال درخواست بدم، چون برای ثبت نام اینترنتی، این کد نیازه

به سفارت هم گفتم، گفتن از خود ایتالیا هم میتونی برای گرفتن این کد اقدام کنی

حالا اگه من از ایران و از طریق سفارت بخوام این کد رو دریافت کنم، چه کارهایی باید انجام بدم و چطوری به سفارت درخواست بدم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راجع به کد فیسکال سوال داشتم، دیدم اینجا در موردش صحبت شده...

من از دانشگاه پلیتکنیک تورین برای phd پذیرش گرفتم...

دانشگاه به من گفته که حتما از خود سفارت ایتالیا در ایران برای کد فیسکال درخواست بدم، چون برای ثبت نام اینترنتی، این کد نیازه

به سفارت هم گفتم، گفتن از خود ایتالیا هم میتونی برای گرفتن این کد اقدام کنی

حالا اگه من از ایران و از طریق سفارت بخوام این کد رو دریافت کنم، چه کارهایی باید انجام بدم و چطوری به سفارت درخواست بدم؟
    درود
    توی ایتالیا هر کسی میتونه کد مالیاتی خودش را با دادن مشخصات پیدا کنه و بعد رسیدن به ایتالیا میتونید برید کاغذیش را از اداره مربوطه بگیرید و بعد یه مدت هم کارتش با پست میاد خونتون.
    برای بدست آوردن کدیچه از این سایت استفاده کنید و کدی که میده را به دانشگاه بفرستید.
    لینک
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    توی ایتالیا هر کسی میتونه کد مالیاتی خودش را با دادن مشخصات پیدا کنه و بعد رسیدن به ایتالیا میتونید برید کاغذیش را از اداره مربوطه بگیرید و بعد یه مدت هم کارتش با پست میاد خونتون.
    برای بدست آوردن کدیچه از این سایت استفاده کنید و کدی که میده را به دانشگاه بفرستید.
    لینک

ممنون از راهنمایی تون
    من از همین سایت، کد فیسکال رو گرفتم و به دانشگاه ایمیل زدم و توضیح دادم که کد رو گرفتم و آیا نیازه که سفارت این کد رو به من بده؟
    در جواب گفته این کد، کد آفیشال نیست و ممکنه کد اصلی فرق داشته باشه، حتما از سفارت درخواست کنید این کد رو:
    that website can calculate your fiscal code, but it’s not the official one admitted to release it (your fiscal code can be different).
    Please ask for the official one to the embassy.

تا حالا کسی از سفارت کد فیسکال گرفته؟

سلام به همگی.دو تا سوال دارم.1:واسه اول کار که پرمسو ندارم کجا واسم حساب باز می کنند؟؟ 2.واسه بیمه کچا برم؟National health service رو دانشگاه بهم معرفی کرد میگه ماهی 150 یورو!!!گرون نیست یکم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkh44 نمایش پست ها
    سلام به همگی.دو تا سوال دارم.1:واسه اول کار که پرمسو ندارم کجا واسم حساب باز می کنند؟؟ 2.واسه بیمه کچا برم؟National health service رو دانشگاه بهم معرفی کرد میگه ماهی 150 یورو!!!گرون نیست یکم؟

درود
    اواخر Banca Monte dei Paschi di Siena باز میکرد بازم باید بپرسید ببینید باز میکنند یا نه چون به خاطر تحریم ها بانک ها هم قوانین را عوض میکنند.
    بله همون بیمه 150 یورویی که یانیتاری هست و بگیرید که همه جا هم اعتبار داره.(یکی هست 60-70 تا که برای بیمه آلیانز هست و هیچی را شامل نمیشه و تنها برای گرفتن پرمسو به درد میخوره) ولی پیشنهاد من با 150تایی هست.

سلام دوستان ممنون میشم من راهنمایی کنید دو ماه و نیم هست که از زمان تحویل مدرکم به اداره پرمسو کواستورا گذشته ولی سایت اپدیت نمیشه و اس ام اس هم نگرفتم. خواشتم بپرسم نرمال هست?

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم من راهنمایی کنید دو ماه و نیم هست که از زمان تحویل مدرکم به اداره پرمسو کواستورا گذشته ولی سایت اپدیت نمیشه و اس ام اس هم نگرفتم. خواشتم بپرسم نرمال هست?
    درود
    بله نرمال هست بعضا 6 تا 12 ماه هم طول میکشه.
    بستگی به شهر و تعداد درخواست کننده زمان فرق میکنه.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر.
    پرمسو من تا سپتامبر 2019 اعتبار داره، و من تا اخر جون از ایتالیا خارج میشم. بخوام نوبت انگشت نگاری بگیرم برای تمدید پرمسو برای جولای بهم تاریخ میده که من ایتالیا نیستم. حالا میخواستم بدونم از ایران که بخوام برگردم مشکلی پیش نمیاد که از تاریخ تمدید پرمسو (رسید ریچه ووتا) دوماه گذشته؟؟ حتما باید تاریخ رو طوری بگیرم که بعد از تاریخ بلیت برگشتم به ایتالیا باشه؟ یااینکه نه مهم نیست همین که بدونن براش اقدام کردیم؟

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)