صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 149

موضوع: سلسله مراتب مواردی که به محض رسیدن باید انجام داد

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سلسله مراتب مواردی که به محض رسیدن باید انجام داد

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون گواهینامه بین المللی رو اینجا باید بگیریم؟ اونجا میشه باهاش رانندگی کرد..نظرات خیلی ضدونقیض هست...در ضمن دوستی میگفت برای خوابگاه گواهی سلامت میخوان...مثله یه معاینه پزشکی کلی ..اگه اینجا انجام بدیم و امور خارجه تایید کنیم به نفع مونه...کسی نظری داره...از رفیق تورینی و سایر بچه های تورینو که زودتر میرن درخواست دارم این تاپیک رو همواره در بالای انجمن نگه دارند و پست ها رو بیجواب نگذارند...با تشکر.
    مورد اولش رو میدونم اونم اینکه با گواهینامه بین المللی نمیتونید رانندگی کنید شما. گواهینامه بین المللی برای ویزای ترویستی میشه ازش استفاده کرد. ماها باید صبر کنیم که Permesu رو بگیریم بعد از اون باید همونجا امتحان بدیم تا بگیریم و با اون گواهینامه کل اروپا میتونید برونید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    مورد اولش رو میدونم اونم اینکه با گواهینامه بین المللی نمیتونید رانندگی کنید شما. گواهینامه بین المللی برای ویزای ترویستی میشه ازش استفاده کرد. ماها باید صبر کنیم که Permesu رو بگیریم بعد از اون باید همونجا امتحان بدیم تا بگیریم و با اون گواهینامه کل اروپا میتونید برونید.
    تایید می شود:
    توجه داشته باشید كه گواهینامه بین المللی قابل استفاده برای کسانی است كه ویزای توریستی دارند آن هم با به همراه داشتن پاسپورت ...و برای افرادی كه مقیم و پرمسوی دانشجویی دارند طبق قوانین ایتالیا و اروپا نمیتوانند از آن استفاده کنند.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    تایید می شود:
    توجه داشته باشید كه گواهینامه بین المللی قابل استفاده برای کسانی است كه ویزای توریستی دارند آن هم با به همراه داشتن پاسپورت ...و برای افرادی كه مقیم و پرمسوی دانشجویی دارند طبق قوانین ایتالیا و اروپا نمیتوانند از آن استفاده کنند.
    پرمسوی چی هست حالا؟ ظاهرا یک اصطلاح ایتالیای است معادل فارسی وانگلسیش چی میشه؟
    و اینکه در دیگر کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا به چه صورته رانندگی؟ با بین الملی نمیشه رانندگی کرد؟
    موتوری؟ سه چرخه ای؟ دو چرخه ای؟
    همه باید حتما پرمسوی داشت؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    پرمسوی چی هست حالا؟ ظاهرا یک اصطلاح ایتالیای است معادل فارسی وانگلسیش چی میشه؟
    و اینکه در دیگر کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا به چه صورته رانندگی؟ با بین الملی نمیشه رانندگی کرد؟
    موتوری؟ سه چرخه ای؟ دو چرخه ای؟
    همه باید حتما پرمسوی داشت؟
    پرمسوی یعنی کارت اقامت، دانشجو های ایتالیا ویرای شینگن نمیگیرن و صرفاً یه ویزای ایتالیا میگیرن که وقتی میرسن ایتالیا باید با اداره پلیس هماهنگ کنند و کارت اقامت بگیرند زمانی که این کارت رو بگیرن میتونن به کل اروپا سفر کنن (انگار که شینگن دارن)
    گرچه که یکم Off Topic هست اما کوتاه میگم که دایی خود من با گواهینامه بین المللی رفت آمریکا؛ اونجا به ایشون گفتن که اگه میخوای رانندگی کنی باید از اول امتحان بدی اون کارت بین المللیتونم بد نیست کارت خوشگلیه. این شد که امتحان آیین نامه و شهر رو داد و گواهینامه اون ایالت رو گرفت که طبیعتاً همه جا میتونه باهاش برونه.
    وضعیت ایتالیا هم همینطوره باید بعد از اینکه کارت اقامت رو گرفتی امتحان بدی و گواهینامه بگیری که کل اروپا (حداقل بخش شینگن رو مطمئنم) میتونین باهاش برونین
    دوچرخه که گواهینامه نمیخواد! میخواد!؟!

Junior Member

ی سوال فنی از مهسا
    بعقیده تو تایید سفارت روی نامه پذیرش اساسا چه مفهومی رو میتونه با خودش داشته باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    سلام، مراحلی که باید بعد رفتن انجام بدیم رو welcome desk قبلا خبر داده. بهتره لیستی ازین مراحل رو دقیق تر اینجا بررسی کنیم و مدارکی که باید ببریم رو هم لیست کنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها

یک موردش این هست که نامه پذیرش رو تو سفارت تائید کنیم و ببریم. لطفا کسایی که اطلاعات دقیق تری دارن اینجا بذارن واسه بقیه...

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.fm2072 نمایش پست ها
    ی سوال فنی از مهسا
    بعقیده تو تایید سفارت روی نامه پذیرش اساسا چه مفهومی رو میتونه با خودش داشته باشه ؟

Mahsa_999 عزیز فعلاً تا 4 شنبه نیستن، من خلاصه بگم که یکی از چیزای که معمولاً فرزندان ذکور میخوان یه نامه رسمی پذیرشه که بتونن تشکیل پرونده در وزارت علوم بدن و به طبعش نظام وظیفه و بعد مجوز خروج بگیرن.
    من دیدم چند نفر رو که وقتی از دانشگاه طلب چنین نامه ای رو کردن براشون یه ایمیلی فرستاده شده حاوی اطلاعات پذیرششون. این ایمیل رو پرینت میگیرن میبرن سفارت ایتالیا به سیم ثانیه مهر میکنن (سیم ثانیه رو از زمان رد شدن از در حساب کنید! )و حالا که مهر تایید سفارت روشه وزارت علوم به رسمیت میشناستش. احتمالاً این برگه ممهور فواید دیگه ای هم داره و ایتالیا نیاز خواهد شد. شاید برای تشکیل پرونده برای Permesu و...

Member lipio آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polimi

یه پرسش هم از من: روند حساب باز کردن چقدر طول میکشه-یعنی میشه همون روزی که می رسیم حساب باز کنیم و پولهامون رو بگذاریم به حساب خیالمون راحت شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    Mahsa_999 عزیز فعلاً تا 4 شنبه نیستن، من خلاصه بگم که یکی از چیزای که معمولاً فرزندان ذکور میخوان یه نامه رسمی پذیرشه که بتونن تشکیل پرونده در وزارت علوم بدن و به طبعش نظام وظیفه و بعد مجوز خروج بگیرن.
    من دیدم چند نفر رو که وقتی از دانشگاه طلب چنین نامه ای رو کردن براشون یه ایمیلی فرستاده شده حاوی اطلاعات پذیرششون. این ایمیل رو پرینت میگیرن میبرن سفارت ایتالیا به سیم ثانیه مهر میکنن (سیم ثانیه رو از زمان رد شدن از در حساب کنید! )و حالا که مهر تایید سفارت روشه وزارت علوم به رسمیت میشناستش. احتمالاً این برگه ممهور فواید دیگه ای هم داره و ایتالیا نیاز خواهد شد. شاید برای تشکیل پرونده برای Permesu و...
    هلندون عزیز permesso نه permesu

Junior Member shahrzad_h24 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran,Ahvaz

و سئوال دیگری از من
    من ویزا رو گرفتم اما تو اون پرونده ای که به من دادن هیچ اثری از نامه پذیرشی که من از پروفایلم گرفته بودم و در پروندم گذاشتم نیست!!!!!
    باید چیکار کنم؟نگرانم.
    مرسی
    Shahrzad

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_h24 نمایش پست ها
    و سئوال دیگری از من
    من ویزا رو گرفتم اما تو اون پرونده ای که به من دادن هیچ اثری از نامه پذیرشی که من از پروفایلم گرفته بودم و در پروندم گذاشتم نیست!!!!!
    باید چیکار کنم؟نگرانم.
    مرسی
    اصلاً پذیرشی در کار نیست.اسامی لیست میشه و به سفارت داده میشه...فقط این نامه پذیرش نیاز به تایید داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)