نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اسکیل ترید

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

Smile اسکیل ترید

سلام دوستان . نسبت به چند سال گذشته خیلی از تب و تاب افتاده این فروم چرا ؟
    به هر حال . بنده میخواهم از طریق اسکیل ترید اقدام کنم و میتونم جاب آفر هم بگیرم . به نظرتون چقدر امید هست که بتونم ویزا و اقامت رو بگیرم . یه مختصری از اطلاعاتم هم این است .
    دیپلم برق و فوق دیپلم آی تی هستم با حدود 12 سال سابقه مرتبط به عنوان تکنسین برق 5 سال و مدیر عامل شرکت در همین ضمینه 7 سال . همسرم هم کارشناس بیهوشیه و رسمی بیمارستان هست اونم 14 سال . زبان ایلتس 6 من و 5 همسر میتونیم بگیریم و سرمایه حدود 70 هزار تا میتونیم اوکی کنیم . سابقه کار و مدرک کانادایی نداریم اما چند سال پیش یه بار مدارک شغلی و سابقه کار بنده در آلبرتا توسط دولت محلی تایید شده و منطبق شده با میزان تحصیلات .
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید با بنده شیر کنید . متشکرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

پیش فرض پاسخ : اسکیل ترید

دوستان و عزیزان همراه سلام
    همونطور که میدونید این فروم راهاندازی شده تا بتوانیم از تجربیات همدیگر استفاده کرده و هر چه بیشتر و بهتر و آسانتر به خواسته خودمون که همون مهاجرت و گرفتن ویزا و اقامت هست برسیم .
    این محقق نمیشه مگر اینکه همه در بحثهایی که بهش اشراف دارند یا اطلاع دارند شرکت کرده و تجربیات خودشون رو در اختیار باقی عزیزان قرار بدهند . . اینکه میبینید مطالب کمی دیر آپدیت میشه و پاسخ داده میشه مربوط به همین عدم شرکت در مباحث هست .
    لطفا در مباحثی که اطلاعی در موردش دارید شرکت کرده و تجربیات خودتون رو در اختیار بقیه دوستان قرار بدید . متشکرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

والا من فکر کنم دیگه خیلی رغبتی به فعالیت در فاروم نیست. یعنی انگار یه جورایی د مده شده ؟ یا چی
    الان همین سوالو تو اینستاگرام میپرسیدی ، کم کم 10 تا کامنت میگرفتی.
    خود من اومدم تاپیک زدم راجع به برندگان لاتاری 2023 که بیان اعلام کنن کیا اسمشون دراومده ، تاپیک نزدیک 1500 تا بازدید داشته ، ولی دریغ لز 1 پست یا اعلام..
    حالا نمیدونم ، امسال کسی برنده نشده ؟ یا نه کلا دیگه فروم بیا نیستن ملت شریف
    Never give Up

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام . والا چی بگم . من که برنده نشدم . اما کسی رو هم نمیشناسم برنده شده باشه . برای 9 امین سال متوالی برنده نشدیم ما .
    دیگه والا خسته شدیم . گفتم از روشهای دیگه امتحان کنیم ببینم میشه کاری کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان . ادم واقعا متاثر میشه از این همه بی رغبتی و بی تفاوتی که میبینه . بهد از حدود هزار تا بازدید هنوز یه نفر جواب نداده و انگار دیگه کسی حال و حوصله پاسخ دادن هم نداره. جالبه که انتظار جواب گرفتن سوالهاشون هم داشته باشند .

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

برای مبحث مهاجرات تاپیک های مشخص وجود داره و نیاز نیست هر فرد بطور شخصی و خاص برای شرایط خودش تاپیک بزنه. تاپیک باید یک موضوع کلی باشه که باقی افراد هم بتونن سوالات خودشون رو در اون قسمت مطرح کنند. قطعا دوستان هم زمان نمگزارند در تاپیک های اختصاصی راهنمایی کنند. شما قبل از ایجاد این عنوان بهتر بود مدتی عنوان های موجود در این رابطه رو مطالعه کنید تا اطلاعات کلی دستتون بیاد بعد اگر ابهامی داشتید در همان موضوعات مطرح کنید و چنانچه سوال شما تاپیکی نداشت عنوانی مناسب ایجاد کنید که پس از رفع مشکل خودتون به درد بقیه هم بخوره نه اینکه بطور خاص فقط شرایط شما در اون عنوان مد نظر باشه.

Express Entry

این عنوان بسته شد و بزودی بدون ارسال پیام خصوصی کلیه ارسال ها حذف خواهد شد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)