صفحه 296 از 550 نخستنخست ... 196246286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306346396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,951 تا 2,960 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    دوست عزیز لیست سفرهای گذشته را تا چه تاریخی می خواهند ؟ یعنی لیست سفرهای گذشته چند سال رو می خواهند؟ می تونم بپرسم شما چند تا سفر در گذشته داشتید ؟ چون می گن هر چی تعدادشون بیشتر باشه مدت بیشتری طول می کشه تا پاس ریکویست بشیم. پیشاپیش از جوابتون ممنون
    دوست عزیز از سال 2010 تا امسال رو خواستن.
    تعداد سفرهای من به خاطر کار زیاد هست! اگه واقعا به خاطر سفر بخوان دیر ویزا بدن که معلوم نیست چقدر باید منتظر موند!!!!

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط RSEC نمایش پست ها
    خیر ده روز پیش فرستادم.
    پس ممکنه مشکل شما همین پاسپورتتون بوده باشه و حالا که براشون فرستاتید پاس ریکویست هم بشید دوست عزیز. جاتان عزیز شما چی ؟ تعداد سفرهای شما هم از 2010 به اینور زیاد بوده؟

دوست عزیز، من کپی نامه آپدیت رو درصفحه ویزا نما گذاشتم. می تونید از حالا شروع کنید به جمع کردن مدارک لازم. به خصوص تاییدیه دانشنامه و ریزه نمرات می تونه خیلی وقت گیرباشه. این طوری وقتی نامه آپدیت ( یا مدیکال با هم ) بیاد سریع تر می تونید بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط setare55 نمایش پست ها
    نه هنوز

با تشکر از دوستان mshant ، Mohammadkhan که اطلاعات خود را در جدول تکمیل کردند.

برای یاد آوری دوستان قدیمی و دوستانی که تازه عضو انجمن می شوند این پست را دوباره اینجا می گذارم.

لطفا از طریق لینک روبرو اطلاعات خود را ثبت کنید: فرم ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه گذاری کبک . پس از ثبت اطلاعاتتون در این فرم مقداری زمان لازم است تا اطلاعات صفحه ویزا نما به روز رسانی شود.

دوستانی که در حال حاضر اطلاعاتشون در صفحه ویزا نما ثبت شده و فقط می خواهند اطلاعات خود را به روز رسانی کنند نیازی نیست همه فیلد های فرم ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه گذاری کبک را از اول پر کنند. کافیست با مراجعه به صفحه ویزا نما شماره ردیف خود را به خاطر بسپارند سپس فرم ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه گذاری کبک را باز کرده و در اولین فیلد شماره ردیف خود را وارد کنند ( و اسم کاربری خود) . پس از آن کافیست فقط آپدیت خود را در فرم ثبت و submit را کلیک کنند.

اگر می خواهید سایر کاربران را از آپدیت پرونده تان با خبر کنید ، لطفا تنها به گذاشتن پست در انجمن بسنده نکنید و سعی کنید خبر آپدیت خود را به طور سیستماتیک از طریق لینک بالا وارد جدول کنید. روش کار با این فرم بسیار آسان است و تنها با چند کلیک می توانید آپدیت خود را ثبت کنید. در غیر این صورت صورت صفحه ویزا نما قادر به بروز رسانی نمی باشد و وقت بسیار زیادی از دیگر کاربران گرفته می شود تا بین پیام های تبریک و سوال های گوناگون در انجمن بتوانند آپدیت های دوستان را پیگیری کنند. لطفا اگر از صفحه ویزا نما استفاده می کنید( یاقبل از پایان پروسه مهاجرتتان استفاده می کردید) در به روز رسانی آن هم از طریق فرم ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه گذاری کبک شریک باشید تا سایر کاربران با فایل نامبر های جدید تصویر دقیقی از سیر زمانی مهاجرت داشته باشند.

با تشکر
    از همکاری همتون

البته نام كاربري من در جدول ويزا نما امير ب ثبت شده است.

Junior Member

جقدر انتظار سخته ،كشنده هست ،دوستان شما بيشنهادي براي كمتر انتظار كشيدن داريد ؟

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    گاهی اوقات تا چند هفته برای دوستانی که در این فروم هستند یا اسمشون در جدول هست هیچ اتفاقی نمیوفته دوست عزیز . در این مواقع تنها راه صبر کردن هست و تنها راهی که بتونیم چک کنیم که ایا انکارا هنوز داره روی پروندههای سرمایه گذاری کار می کنه یا نه اینه که اگر از اشنایان کسی رو سراغ داریم که پرونده سرمایه گذاری داره و عضو فروم نیست و خبری برای پروندش می شه سریع دوستان این فروم رو در جریان بذاریم یا اگر با وکیلمون به هر علتی تماس می گیریم راجع به تاریخ اخرین پروندههای سرمایه گذاری که داشته و مدیکال گرفتن بپرسیم و دوستان فروم رو در جریان بذاریم . فقط اینطوری هست که می تونیم بفهمیم انکارا هنوز داره روی پروندههای سرمایه گذاری کار می کنه یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    البته این رو هم گفته باشم که تجربه ثابت کرده که وقتی هم که برای پرونده یکی از دوستان خبر خوبی می شه معمولا تا یک مدت سیل فرستادن اپدیت مدارک و مدیکال پاس ریکویست شدن و اینپروسس شدن پشت سر هم شروع می شه و تا یک مدت ادامه پیدا می کنه .

Junior Member

با سلام به همه دوستان . من تازه وارد این فروم شده ام . من در 2009 برای کبک به روش سرمایه گذاری اقدام کردم . فایل فدرال در دسامبر 2009 صادر شد . در جون 2010 فایل کبک اعلام شد . در مارس 2012 جهت مصاحبه به اتفاق همسرم به مونترال رفتیم . در اکتبر 2012 مبلغ یکصدو بیست هزار دلار را واریز کردیم وپس از مدتی رسید پول و شماره پیگیری آن برایم ارسال شد . تا چند ماه پیش در سایت ، تمام تاریخ ها ی وصول مدارک درج شده بود با عبارت in process ولی بعدا فقط بند آخر که تاریخ 8 فوریه 2013 بود باقی و بقیه حذف شده است . اخیرا به ترکیه ایمیل زدم و تقاضای رسیدگی بعد از 5 سال انتظار را نمودم . چند روز پیش ایمیل زیر را دریافت کردم . لطفا شما که تجربه بیشتری دارید نظر خود را اعلام کنید ( به نظر میرسد من تقریبا از همه قدیمی ترم ) . ضمنا من دو فرزند 11 و 13 ساله دارم .

Your application was received on the 08 February 2013. The current processing times for Quebec Investor applications is 47 months
    ویرایش توسط zavare : October 2nd, 2014 در ساعت 12:14 PM دلیل: کامل کردن متن

Junior Member

فراموش کردم تاریخ دریافت CSQ را که 12/ 2012 بوده اعلام کنم .ضمنا دو ماه پیش از بس وکیلم 42 و 47 ماه را بهانه می کرد وهیچ پاسخ دیگری نداشت به آقای دکتر مختاری ایمیل زدم و ایشان در پاسخ فرمودند این تاریخ ها ی 42 و ... مبنای خاصی و اعتبار زیادی نداشته ودر آینده نزدیک مدیکال صادر می شود .نظر شما دوستان چیست ؟

ببخشید پر حرفی می کنم . من از اینکه بعضی از دوستان در طی یک سال ( مثلا 2010 ) فایل فدرال و کبک و csq و مصاحبه را داشته اند تعجب کردم ، اگر امکان داره راجع به این موضوع نیز توضیح دهید .
    با تشکر
    ویرایش توسط zavare : October 2nd, 2014 در ساعت 12:55 PM دلیل: کامل کردن متن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)