صفحه 303 از 550 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313353403 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط yam نمایش پست ها
    دوست عزیز فرمایش شما کاملا درسته من هم دقیقه توی این چند سالی که این فروم ها را دنبال می کنم به این نتیجه رسیدم و تقریبا روال کار ویزا آفیس آنکارا دقیقا به همین شیوه است پس جای نگرانی نیست چون حتما به زودی زود مدیکال ها شروع خواهد شد
    از اینکه تجربتون رو در اختیارمون گذاشتید ممنونم یام عزیز . شما که توی این چند ساله به فروم مختلف سر زدید می شه بپرسم که ایا امیدی هست که مدیکال صادر کردنشون دوباره قبل از کریسمس شروع بشه یا اینکه دیگه می ره تا بعد از کریسمس؟ پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوست عزيز در مورد 38 و 29 گانه ها دقیقا به شکلی که خدمتتون عرض کردم بوده امیدوارم در مورد ما هم سهمیه هاشون همچنان وجود داشته باشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    از اینکه تجربتون رو در اختیارمون گذاشتید ممنونم یام عزیز . شما که توی این چند ساله به فروم مختلف سر زدید می شه بپرسم که ایا امیدی هست که مدیکال صادر کردنشون دوباره قبل از کریسمس شروع بشه یا اینکه دیگه می ره تا بعد از کریسمس؟ پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
    از دوستان کسی ایمیل پیگیری به انکارا فرستاد یا نه ؟ دوستان عزیز ختن و پرواز عزیز شما چه کار کردید؟

Junior Member

وكيل ما از اول مهر هر روز ايميل زده و گفته مديكال همسرم باطل شده تا براي هر دو ما همزمان بفرستند اما تا الان جواب ندادن، وكيلم ميگي نيمه اول سال معمولا مديكال ميدن و نيمه دوم ويزا

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    وكيل ما از اول مهر هر روز ايميل زده و گفته مديكال همسرم باطل شده تا براي هر دو ما همزمان بفرستند اما تا الان جواب ندادن، وكيلم ميگي نيمه اول سال معمولا مديكال ميدن و نيمه دوم ويزا
    پس با این حساب از الان تا ژانویه باید ویزاها را بدن و از ژانویه دوباره مدیکالها رو شروع کنند . کم کم دارم متوجه می شم که دارن چی کار می کنند.

ApplyAbroad Hero

دوستان این ایمیلی که در پست بالایی گذاشتم ایمیل انکارا برای نامه های پیگیری هست . به فروم اعتراض به نحوه عملکرد انکارا در بررسی پروندهها که مراجعه کردم در صفحه 338 پیداش کردم . ظاهرا در این فرومی که اسمش رو بردم روند پاس ریکویست شدن کند شده و تعدادی از دوستان نامه پیگیری زدن و از انکارا جواب گرفتن که در اواخر 2014 یا اوایل 2015 پاس ریکویست خواهند شد . امیدوارم در اون برهه زمانی کار رسیدگی به پروندههای ما سرمایه گذارها هم دوباره سرعت بگیره .

ببینید دوستان سهمیه ویزا برای کاتاگوری سرمایه گذاران کبک در سال طبق اطلاعات سایت دیتا حدود ۳۳۰ نفر در سال هست ولی امسال به خاطر شکایت گروهی
    از سرمایهگذاران وبا اینکه در طرح دعوی موفق نبودند اداره مهاجرت سهمیه انکارا رو به ۱۰۰۰ نفر ارتقا داد حال به نظر اینجانب اگر امسال هم این روند رو
    که ۱۰۰۰ نفر باشه ادامه بدن هممون تو سال ۲۰۱۵ به ویزا میرسیم و اگر نه وبخواهند به همان سهمیه ۳۳۰ نفری ادامه بدن وبا توجه به اینکه در سایت دیتا ما
    بقی ما ۲۰۰۰ نفر هستیم اوضاع جالبی نخواهد بود ممنون میشم نظرات شما دوستان در انتظار وبلاتکلیف رو هم بدونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    ببینید دوستان سهمیه ویزا برای کاتاگوری سرمایه گذاران کبک در سال طبق اطلاعات سایت دیتا حدود ۳۳۰ نفر در سال هست ولی امسال به خاطر شکایت گروهی
    از سرمایهگذاران وبا اینکه در طرح دعوی موفق نبودند اداره مهاجرت سهمیه انکارا رو به ۱۰۰۰ نفر ارتقا داد حال به نظر اینجانب اگر امسال هم این روند رو
    که ۱۰۰۰ نفر باشه ادامه بدن هممون تو سال ۲۰۱۵ به ویزا میرسیم و اگر نه وبخواهند به همان سهمیه ۳۳۰ نفری ادامه بدن وبا توجه به اینکه در سایت دیتا ما
    بقی ما ۲۰۰۰ نفر هستیم اوضاع جالبی نخواهد بود ممنون میشم نظرات شما دوستان در انتظار وبلاتکلیف رو هم بدونم
    ارانگه عزیز من هم با نظر شما کاملا موافق هستم . همچنین احساس می کنم که این سعمیه 1000 نفری امسال رو به اتمام هست . درسته که برخی از وکیلها گفتند که معمولا نیمه اول سال مدیکال می دن و نیمه دوم ویزا ولی اگر دقت کرده باشید اون موقعی که ما مدیکالهامون زیاد بود ویزاهای بیشتری هم دریافت می کردیم و الان درسته که حدودا 2 ماهه که مدیکالی نداشتین ولی پاس ریکویستهامون هم خیلی کمتر از قبل شده . به نظر من این نشون می ده که سهمیمون داره تموم می شه .ارانگه عزیز سهمیه های جدید رو کی اعلام می کنند که بدونیم سهمیه جدیدمون چقدر هست؟ البته بهنظر من امسال هم احتمالا سهمیه زیادی می گیریم چون امسال بعد از مدتها دارن پرونده جدید می گیرن و هنوز تعداد خیلی زیادی ویزا نگرفتند پس من فکر می کنم احتمالا سهمیه زیادی بدن تا کار ما قدیمی ها رو راه بندازن که جا باز بشه برای پروندههای جدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    ارانگه عزیز من هم با نظر شما کاملا موافق هستم . همچنین احساس می کنم که این سعمیه 1000 نفری امسال رو به اتمام هست . درسته که برخی از وکیلها گفتند که معمولا نیمه اول سال مدیکال می دن و نیمه دوم ویزا ولی اگر دقت کرده باشید اون موقعی که ما مدیکالهامون زیاد بود ویزاهای بیشتری هم دریافت می کردیم و الان درسته که حدودا 2 ماهه که مدیکالی نداشتین ولی پاس ریکویستهامون هم خیلی کمتر از قبل شده . به نظر من این نشون می ده که سهمیمون داره تموم می شه .ارانگه عزیز سهمیه های جدید رو کی اعلام می کنند که بدونیم سهمیه جدیدمون چقدر هست؟ البته بهنظر من امسال هم احتمالا سهمیه زیادی می گیریم چون امسال بعد از مدتها دارن پرونده جدید می گیرن و هنوز تعداد خیلی زیادی ویزا نگرفتند پس من فکر می کنم احتمالا سهمیه زیادی بدن تا کار ما قدیمی ها رو راه بندازن که جا باز بشه برای پروندههای جدید.

سانرایز عزیز من اطلایی از اعاام سهمیه جدید ندارم اما از دیگر دوستاان خواهش میکنم که اگه کسی اطلاع داره تو فورم اطلاع رسانی کنن

دوستان عزیز به نظر من زیاد نگران نباشید من امروز نامه های دریافتی یکی از سایت ها را مطالعه می کردم در نامه های دریافتی منتهی به 17 اکتبر مربوطه تعداد پاس ریکوئست ها خیلی بیشتر از تعداد مدیکالهای صادره بود شاید بتوان آن را به کتگوری سرمایه گذاری ها هم تعمیم داد نظر شما چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)