صفحه 374 از 550 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384424474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من در مورد این نامه اعتراضی خیلی فکر کردم. درسته که ما در این مورد با دکتر مختاری صحبتی نکردیم ولی وقتی که به گذشته نگاه می کنم می بینم که اکثر اعتراضهاي گروهی در فروم مختلف نتیجه بخش بوده. مخصوصا در مورد ما سرمایه گذارها که موقع دریافت فایل فدرال پول رو پرداخت کردیم دیگه عملا نمی تونند با پروند مون کاری داشته باشند. یادم میاد در فروم نیروهای متخصص وقتی اعتراض رو شروع کردند حتی همین مزیت رو هم نداشتند ولی موفق شدند. پس من هم شماره فایل فدرال و اسم کوچک رو برای دستمون ارسال می کنم و از ایشان برای زحمتی که می کشند قدردانی می کنم و از دوستان خواهش می کنم که در صورت امکان به این اعتراض ملحق شوند. دوستان به یاد داشته باشند که هر چه تعداد اماها بیشتر باشه اداره مهاجرت قضیه رو جدی تر می گیره و امکان موفقیت بیشتر می شه و زودتر از این بلاتکلیفی چند ساله که معلوم نیست چند سال دیگه طول بکشه نجات پیدا می کنیم.
    خوش به حال شماها که فایل فدرال دارید.ما که منتظرصدورپرمیت هستیم هر لحظه امکان داره پروندمون بعدازسه سال انتظار باطل بشه .شمالااقل میدونیدکه خطری پروندتون روتهدید نمیکنه.بهرحال همه اموربه خواست خداوند وابسته است وماهم که چاره ای نداریم جزاینکه ازسرراه خداوندکناربریم .

Junior Member

moonlighth عزیز کاش من که فایل نامبرم دو ساله دستمه، جای شما بودم. افسوس که بخاطر یک امید دوردست، کلی مشکلات مالی و غیره برای خودمون درست کردیم. قویا توصیه میکنم اگه واقعا براتون واجب نیست، ادامه ندید ... اگه بفکر بچه ها هستید، اونا راهشون رو پیدا میکنن نگران نباشید، حداقلش اینه که از طریق دانشجویی میرند.

با تشکر از تمامی دوستانی که زحمت کشیدند و نام و فایل نامبرشون را ارسال کردند من با یکی از دوستانم که مکاتبات بین المللی زیاد انجام میده مشورت کردم راجع به این قضیه ایشان راهنمایی کردند که بهتر همه افراد امضا کننده حتما احراز هویت توسط فایل نامبر بشوند چون طرز تفکر اونها با ما فرق می کنه و اینطوری حتما پیگری می کنند ولی صرفا با یک نام کوچک ممکنه که فکرهای دیگه ای کنند چون به هرحال مبنای کار اونها صداقت هست

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

from tilaba
    Bonjour,
    M. Khadir is active in defending the rights of the Canadian-Iranian community. He is actually supporting an initiative of the Campaign for Humanizing Sanctions who is currently organizing a debate between M. Mulcair and M. Trudeau to seek what are the measures they are ready to implement respect of the human rights of the Canadian-Iranian community.

The date is not yet fix and we are still negotiating with both cabinets but If you want to be present for this debate, I invite you to contact Neda Esmailzadeh, attorney at law and Montreal Campaign Coordinator for "Humanizing the Sanctions".

In solidarity,
    ویرایش توسط ehsan25 : April 22nd, 2015 در ساعت 10:21 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    پاییز و زمستون که خلوت میشه سریعتر میاد. مثلا ما که پاییز اومدیم ۲۹ روزه اومد. توی سایت ۴۵ روز زده بود.
    ولی توی بهار و تابستون شلوغ میشه و مدت زمان انتظار میره بالا.
    ببخشید انیهوی عزیز موقعی که ما لند کردیم توی جدول بعد از یک هفته از زمان لند سی و پنج روز بود یعنی مارچ ،الان توی اپریل زده 45 روز کدوم رو ما باید در نظر بگیریم میشه راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RSEC نمایش پست ها
    ببخشید انیهوی عزیز موقعی که ما لند کردیم توی جدول بعد از یک هفته از زمان لند سی و پنج روز بود یعنی مارچ ،الان توی اپریل زده 45 روز کدوم رو ما باید در نظر بگیریم میشه راهنمایی بفرمایید.
    من باشم معدلش رو میگیرم!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

دوستان , هیچکی جدیدا با وکیلش صحبتی نداشته ؟ نمیدونین الان آنکارا رو کدام پرونده ها داره کار میکنه ؟
    الان تقریبا ۱ ماه نیم هست که دیگه مدیکالی نداشتیم.
    جهت آگاهی دوستان, من پروندم فوریه ۲۰۱۲ هست و هنوز "این پروسس" نشده
    به دلیل کم بود فایلهای اوایل ۲۰۱۲ دنبال کردن پیشرفت کار آنکارا خیلی سخت شده.

Honorable Minister of Citizenship, Immigration and multiculturalism of Canada
    Dear Minister Alexander;
    Respectfully, we undersigned, are a group of Iranian Quebec Investor applicants whose cases are processing at Ankara visa office. According to the numbers, among us there are still some files ever since 2011 still waiting to obtain their visa and as far as you may concern, starting Quebec Investor Program, we had been informed of about 16 months processing time.
    Regretfully after four or five years of starting the process and performing all the immigration stages timely and duly, still there is no hope to reach the result soon, while this long lasting have influenced dramatically our family and their opportunities.
    We believe your kind assistance will affect the processing time positively. Hence, it would be highly appreciated to accelerate our cases and reconsider severity of the involved families’ situation who wishes to commence their new life in Canada as soon as possible, hoping to enjoy their new condition as well as benefiting the Canadian community.
    متن نهایی نامه ای بود که برای جناب الکساندر وزیر مهاجرت فرستادم و برای ویزا آفیس آنکارا هم CC کردم
    باز هم از تمامی دوستانی که زحمت همکاری کشیدند ممنونم توی امضا تعدادی با فایل نامبر و تعدادی هم با تاریخ دقیق ارسال شده امیدوارم که نتیجه بخش باشه برای همه دوستان

Junior Member

دوستاي عزيزم چرا انقدر اصرار داريد زود بيايد ؟ اينجا از ايران بهتره ولي نه اونقدر كه از زندگي آمون انقدر قافل شديم و عمري رو به انتظار نشستيم و الان تو ٢ ماه هنوز نشده كار پيدا كنيم . اينا فقط پول بي زبون مارو گرفتن و هيچ خدماتي جز كلاس زبان مجاني بدرد نخور ندارن . حتي ولفر يا كمك هزينه دولت هم به سرمايه گاز ها تعلق نميگيره . اينا ما دكتر مهندس ارو كه تازه كليم پول داديم فقط واسه كاراي سطح پايين ميخوان تازه اگه زبانتون فول باشه . يروزي تك تكتون به حرف من ميرسيد ،انقدر از انتظار عذاب نكشيد .

Junior Member

البته هستند ايرانيهاي بسيار موفق و خوشحال . ولي هيچ كدوم تو اين سن نيومدن ،تازه من ٢٧ سالمه . ولي فكر ميكنم خيلي دير اومدم و نميشه جايي براي خودم باز كنم تو ايران پزشك بودم ولي اينجا بايد برم تو رستوران و ٧ سال ديگه هم براي امتحان برد اينجا درس بخونم تا لايسنس بگيرم ،عجله نكنيد براي اومدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)