صفحه 4 از 550 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : آیا اقامت دائم کانادا ارزش 120 هزار دلار را دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Cortex نمایش پست ها
    سلام دوستان! با یه وکیلی صحبت می کردم می گقت می تونه یه شهر دیگه تو کانادا با 75 تومان کارا رو اوکی کنه...
    کسی اطلاعاتی دراین مورد نداره؟
    جریان این 220 تومان کبک چیه؟ چقدر موثقه؟
    ممنون
    طبق مسموعات کبک باقانون قدیم فقط تا جمعه پرونده می پذیرد و روند پذیرش پرونده مانند فدرال متوقف می گردد در افواه و بخصوص یک سایت مهاجرتی شایع است که بعد از این شرایط به 1600000دلار دارایی و800000دلار سرمایه گذاری 5ساله یا 210000دلار پرداخت به بانک تغییر پیدا می کند فعلا قطعی نیست و از دوستان تقاضا می شود به بحث متناسب با موضوع تاپیک بپردازند.
    ویرایش توسط mo_eini : October 14th, 2010 در ساعت 12:10 AM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : آیا پرداخت پول برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا (کبک و فدرال)کار درست

سلام دوستان
    كسي مي تونه روند اقدام از طريق سرمايه گداري (120000 تا) رو مختصر واسه من توضيح بده؟ يا فايلي ، لينكي دارين ممنون ميشم منو راهنمايي كنين.
    موفق باشين
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

پیش فرض پاسخ : آیا پرداخت پول برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا (کبک و فدرال)کار درست

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي مي تونه روند اقدام از طريق سرمايه گداري (120000 تا) رو مختصر واسه من توضيح بده؟ يا فايلي ، لينكي دارين ممنون ميشم منو راهنمايي كنين.
    موفق باشين
    120تا دیگر به تاریخ پیوست بعد از این 220 تا شد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

پیش فرض پاسخ : آیا اقامت دائم کانادا ارزش 120 هزار دلار را دارد؟

با عرض سلام ،
    در خصوص اقامت از طریق سرمایه گذاری در کبک ، همانطوری که اطلاع دارید در قانون قبلی متقاضی درخواست اقامت مبلغ ۱۲۰هزار دلار که غیر قابل برگشت میباشد ، باید در زمان مشخص به موسسه مالی طرف قرارداد اداره مهاجرت پرداخت نماید.

سئوال : آیا موسسه مالی از این مبلغ دریافتی کمیسیونی به وکیل پرونده مسترد مینماید؟ وجه مستردی چه مقدار میباشد؟

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موفق باشين
    مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از طرف دولت فدرال یا ایالت کوبک کم و بیش باهم نزدیک میباشند. بطور کلی سرمایه گذار بایستی دارای سه شرط زیرباشد:

1-دارای حد اقل 1,600,000 دلار کانادا دارائی خالص. این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ لزوم یا اجباری برای اوردن این دارائی به کانادا نیست و این بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد. این دارائی میتواند در مورد دولت فدرال کلا متعلق به همسر باشد و در مورد ایالت کوبک قسمتی از ان متعلق به همسر و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سر مایه گذار هدیه شده باشد البته بشرط اینکه شش ماه از تاریخ ان گذشته باشد.

2-دارای تجربه مدیریت بمدت دوسال ظرف پنج سال گذشته. سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود وزیان و مالیاتی ومدارک افراد مستخدم خود را عرضه کند.یا اینکه مدیر شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تما م وقت بعهده داشته باشد. در مورد ایالت کوبک این شرط وسعط بیشتری یافته بطویکه اقایان دکتر ها و دندان پزشکان و وکلا و بطور کلی صاحبان حرف میتوانند تحصیلات و تجربه و اجازه کار خودشان را بجای تجربه مدیریت جایگزین کنند.

3-پس از گزینش از طرف دولت فدرال یا ایالت کوبک سرمایه گذار بایستی یا مبلغ 800000 دلار کانادا را بدون بهره بمدت پنج سال تحت اختیار دولت فدرال یا ایالت کوبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را بجای او وازیز کند و برای انجام این کاربانک مبلغی را حدود 220000 دلار کانادا بعنوان بهره بانکی و سایر مخارج دریافت خواهد کرد.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک

سلام فرال عزیز، با وجود اینکه 4ماه از پیغامت میگذره ، برای اینکه این تاپیک فعالتر باشه. اعلام میکنم که من هم از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کردم و فایل نامبر من در ماه سپتامبر اومده و خوشحال میشم دوستان دیگه ای هم اگه هستند ، اعلام کنن تا بتونیم از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اینجا هست که از طریق سرمایه گذاری کبک برای مهاجرت کانادا اقدام کرده باشه؟ لطفاٌ اگر هستید اعلام حضور کنید تا انشاءالله بتوانیم اطلاعاتی در مورد تایم لاین ها و نحوه رسیدگی از یکدیگر کسب کنیم. تا اونجا که من می دونم این تاپیک در این فروم موجود نیست و اطلاعات کمی در این رابطه وجود دارد. با تشکر از کسانی که همکاری می کنند.

Junior Member

ما هم از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کردیم، فایل نامبر دوممون Feb هست ولی هنوز خبری از مدیکال نیست.

سلام به دوستان،
    شماره فایل ما هم در اواخرسپتامبر اومده ولی بنظر می رسه باید برای مصاحبه منتظر باشیم، تا 4 ماه دیگه اگه درست بگم. فک می کنم نوبت مدیکال هم بعد از مصاحبه باشه. دوستان در مورد فرزند بالای 22 سال که بخواد در پرونده باشه کسی اطلاعاتی داره.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان آیا کسی میدونه که :
    در خصوص اقامت از طریق سرمایه گذاری در کبک ، همانطوری که اطلاع دارید در قانون قبلی متقاضی درخواست اقامت مبلغ ۱۲۰هزار دلار که غیر قابل برگشت میباشد ، باید در زمان مشخص به موسسه مالی طرف قرارداد اداره مهاجرت پرداخت نماید.

سئوال : آیا موسسه مالی از این مبلغ دریافتی کمیسیونی به وکیل پرونده مسترد مینماید؟ وجه مستردی چه مقدار میباشد؟

Junior Member

البته مبلغ 12 هزار دلار افزایش پیدا کرده.
    وکیل 10% از مبلغ رو کمیسیون می گیره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)