صفحه 541 از 550 نخستنخست ... 41441491531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام دوستان .
    در تکمیل فرم دارایی ها ، نرخ تبدیل ارز رو بر چه مبنایی بزنیم ؟ نرخ بانک مرکزی ( سایت های خارجی که رفرنس از بانک مرکزی میگیرند )

یا نرخ بازار آزاد ایران ؟؟

مرسی

خب بعد از ۸ سال صبر کردن و خرج کردن و از دست دادن فرصت های موجود به عنوان فرزند وابسته. پاسپرت من رو بدون ویزا به خانواده برگرداندن. زمانی که من این پرسه رو شروع کرده بودیم تازه شروع کرده بودم به خوندن فوق لیسانس. خب معلومه بعد از ۸ سال دیگه من نمی تونم دانشجو بمونم. الان بسیار ناراحت و عصبی هستم می خواستم از دوستان بپرسم ایا راه حلی به ذهنشون میرسه که بشه این موضوع رو پیگیری کرد. جالبه که بدونید حدود ۳ ماه پیش برای همه خانواده مدیکال چک آمده بود من هم به امید اینکه پرونده من در جریان هست همه هزینه های لازم برای چکاپ رو انجام دادم و وقتی پاسرکوست شدیم بازم هم باهم پاسپرت ها رو فرستادیم و حالا پاسپرت من بدون ویزا برگشت خورده.
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    خب بعد از ۸ سال صبر کردن و خرج کردن و از دست دادن فرصت های موجود به عنوان فرزند وابسته. پاسپرت من رو بدون ویزا به خانواده برگرداندن. زمانی که من این پرسه رو شروع کرده بودیم تازه شروع کرده بودم به خوندن فوق لیسانس. خب معلومه بعد از ۸ سال دیگه من نمی تونم دانشجو بمونم. الان بسیار ناراحت و عصبی هستم می خواستم از دوستان بپرسم ایا راه حلی به ذهنشون میرسه که بشه این موضوع رو پیگیری کرد. جالبه که بدونید حدود ۳ ماه پیش برای همه خانواده مدیکال چک آمده بود من هم به امید اینکه پرونده من در جریان هست همه هزینه های لازم برای چکاپ رو انجام دادم و وقتی پاسرکوست شدیم بازم هم باهم پاسپرت ها رو فرستادیم و حالا پاسپرت من بدون ویزا برگشت خورده.

سلام دوست عزیز
    آیا شما دوره تحصیلی تون تمام شده بود؟ و اینکه آیا قبل از پاس ریکوئست از شما گواهی اشتغال به تحصیل نخواستن؟

دوست عزیز،
    متاسفم از این که بعد از 8 سال ، ویزای اقامت دائمتون به نتیجه نرسید. سیر پروندتون رو تو صفحه ویزانما نگاه می کردم، از زمانی که برای کبک اپلای کردید تا زمانی که انتخاب شدید 4 ساله !! خیلی عجیب و طولانیه این فاصله . بعضی از دوستانی که شرایط شما رو داشتن از گرفتن ویزای مهاجرتِ به موقع ، قطع امید کردن و به صورت دانشجوی اینترنشنال و بودن همراهی خانواده به کانادا اومدن تا مهاجرتشون بعد از چند سالی درست بشه. ِ

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    هیچ کی جواب این سوال رو بلد نیست ؟
    نرخ بانک. نرخ بازار آزاد معنی و سندیت نداره. اگر نامه بانک هم از شما بخوان با نرخ رسمی قید میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری

سلام دوست عزیز، واقعا متاسفم بابت این اتفاق . . .
    شما تا چه سالی به صورت فول تایم در حال تحصیل بوده اید؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كب

سلام، آیا پروسه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک،افراد برای سرمایه گذاری از طریق قرعه کشی انتخاب می شوند ؟؟

سلام دوستان
    در حال حاضر بهترین شیوه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری چی هست و چقد باید قرض داد به دولت و چقدر بلاعوض داد؟
    ممنون

Junior Member ghzlsa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط srjmoh نمایش پست ها
    سلام
    دیگه واقعا خسته کننده شده
    این اخرین وضعیت منه کسی پیشنهادی نداره

1. We received your application for permanent residence on July 8, 2013.
    2. We started processing your application on June 20, 2014.
    3. We sent you correspondence on July 20, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    4. We sent you correspondence on September 1, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    ما هم ماه سپتامبر آپدیت گرفتیم و هنوز خبری از مدیکال نیست متاسفانه . با این تفاوت که ما 2013 اقدام به مهاجرت کردیم. لندینگ فی پرداخت کردیم . پاسپورت دخترم که زیر یک سال تاریخ داشت تعویض کردیم و همچنان منتظریم

1. We received your application for permanent residence on May 12, 2016.
    2. We sent you correspondence acknowledging receipt of your application(s) on August 31, 2016.
    3. We started processing your application on August 31, 2016.
    4. We sent you correspondence on September 20, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه از دوستان عزیز کسی هست که از طریق استانی اقدام کرده و منتظر ویزاست یا ویزاشو گرفته لطفا بیاد منو هم از فاصله مدیکال تا ویزاش مطلع کنه چون چند ماهه منتظرم و هنوز خبری نشده دارم کم کم نگران میشم
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)