صفحه 10 از 550 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

به افراد مقيم هم به اين راحتي نمي ده بايد منيجر باشي و ٥ سالي تو نوبت و خيلي تو بازي هاشون باشي و ....

ApplyAbroad Guru

با اعلام امروز وزیر مهاجرت فعلا از اول جولای دیگر پذیرش پرونده های جدید مهاجرت از طریق خود اشتغالی entrepreneurship متوقف میشود و پذیرش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هم به 700 نفر در سال کاهش پیدا می کند. باید منتظر تغییرات عمده در سیستم مهاجرتی کانادا در سالهای آینده بود.

http://www.cic.gc.ca/english/departm...011-06-24a.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک- صنعتی شریف

سلام
    خانواده ی من آگوست 2008 فایل نامبر گرفتن برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فدرال .
    یعنی تا امروز 35 ماه گذشته و هیچ اتفاقی نیوفتاده !!

با توجه به زمان هایی که دوستان اینجا اعلام می کنند من واقعا نگران شدم .

ممکنه کسی اینجا به من راهنمایی بده لطفا ؟؟؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - Software Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط KamranTelecom نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد زمان پروسه کار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری من هم همراه خانواده اقدام کردیم و با دژاردین به عنوان سابسیدری عمل می کنیم که فایننس توسط اونها انجام بشه البته پرونده ما برای مدل قدیمی 120 هزار دلاری هست و جولای 2010 فایل نامبر اول را گرفتیم و با توجه به ارتباطاتی که داشتم متوجه شدم که به طور معمول بین 8 ماه تا 12 ماه طول میکشه که اعلام مصاحبه ارسال شود که معمولا 45 روز تا دو ماه پیش از مصاحبه هست و با چند وکیل که حرف زدم و ارتباط که داشتم اعلام کردند مصاحبه در مانترال انجام می شه ولی یکی از آشنایان که سال 2009 اقدام کرده بود مصاحبه اش در دمشق انجام گرفته بود.البته شرابط کنونی دمشق هم که دوستان مطلع هستند که حتی مصاحبه های جون و جولای را برای اسکیلد ورکرزها کنسل کردند و آفیس برای مصاحبه در کل معلوم نیست که کجا هست!!!!! در مجموع پس از دریافت فایل نامبر اول که شامل دوسیه نامبر ورفرنس هست زمانی برابر با 10 تا 14 ماه طول میکشه که اینتروییو انجام بشه( در شرایط ایده آل و با توجه به آپدیت های انجام شده در طی این زمان)

اگر از دوستان کسی هم دارای اطلاعاتی هست لطفا share کنه با دیگران تا شرایط و زمان بندی ها را در مجموع بشه سنجید

با سپاس از همه

کامران
    سلام دوست عزیز

ما هم به همین شیوه و خانوادگی از طریق کبک اقدام کردیم ( پرونده شما برای کبک هست؟ )
    حدود ۳ ۴ ماه بعد از شما
    ما توسط یک وکیل این کار رو کردیم و وکیل با بانک تمام مذاکرات رو کرده و بانک پروندمون رو از نظر مالی و اینکه وام رو بده پذیرفته و تایید کرده
    بعد از گرفتن فایل نامبر هنوز هیچ تغییری در پروندمون ایجاد نشده ( ولی وکیل در خواست ویزا توریستی رو بر اساس همین پرونده برای ما داده که الان در سفارت ایران در حال بررسی هست )
    در مورد تاخیر هم به ما گفتن که چون هنوز به مصاحبه دعوت نشدید پروندتون در حال بررسی هست و به خاطر دمشق به تاخیر نیفتاده و به گفته وکیل چون مدارکمون بسیار کامل هست حتی ممکنه نیاز به مصاحبه هم نباشه ( پرونده یک نفر دیگه از موکل هاش که ۶ ماقبل از ما بود بدون مصاحبه در حال جریان هست و مدیکالش اومده)

می خواستم ببینم تغییر جدیدی در پروندتون ایجاد نشده؟

ممنون

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

دوستان بقول قدیمیها هر چقدر پول بدی آش میخوری : به اطلاعتون برسونم که پرونده های جدید سرمایه گذاری که مبلغ 180هزار دلار پرداخت میکنند، 6ماه بعد از دریافت فایل نامبر دعوتنامه مصاحبه رو دریافت میکنند. ولی پرونده های قدیمی 120هزاردلاری 15ماه بعد دعوتنامه مصاحبه رو دریافت میکنند. عجب رسمیه.!؟

باسلام با توجه به فعالیت کم دراین قسمت از دوستان متقاضی سرمایه گذاری کبک تقاضا دارم وضعییت خود را در این قسمت به اشتراک بگذارند تا بتوانیم در جریان روند وضعییتمان قرار بگیریم.
    yaya جان کار شما به چه مرحله ای رسیده ؟ایا ویزای توریستی گرفتید؟من هم متقاضی سرمایه گذاری کبک هستم که جولای 2009 در مونترال مصاحبه داشتم و فایل فدرالم فوریه2010میباشد.
    مدت20ماه است منتظر مدیکالم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ما هم به همین شیوه و خانوادگی از طریق کبک اقدام کردیم ( پرونده شما برای کبک هست؟ )
    حدود ۳ ۴ ماه بعد از شما
    ما توسط یک وکیل این کار رو کردیم و وکیل با بانک تمام مذاکرات رو کرده و بانک پروندمون رو از نظر مالی و اینکه وام رو بده پذیرفته و تایید کرده
    بعد از گرفتن فایل نامبر هنوز هیچ تغییری در پروندمون ایجاد نشده ( ولی وکیل در خواست ویزا توریستی رو بر اساس همین پرونده برای ما داده که الان در سفارت ایران در حال بررسی هست )
    در مورد تاخیر هم به ما گفتن که چون هنوز به مصاحبه دعوت نشدید پروندتون در حال بررسی هست و به خاطر دمشق به تاخیر نیفتاده و به گفته وکیل چون مدارکمون بسیار کامل هست حتی ممکنه نیاز به مصاحبه هم نباشه ( پرونده یک نفر دیگه از موکل هاش که ۶ ماقبل از ما بود بدون مصاحبه در حال جریان هست و مدیکالش اومده)

می خواستم ببینم تغییر جدیدی در پروندتون ایجاد نشده؟

ممنون

سلام به دوستان
    من هم موافق دوستمونن هستم، راستش در مورد کیس ما ، فک می کنم باید تا 2 ماه دیگه دعوت برای مصابحه رو دریافت کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - Software Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط shafabakhsh نمایش پست ها
    <div style="margin-right:40px">باسلام با توجه به فعالیت کم دراین قسمت از دوستان متقاضی سرمایه گذاری کبک تقاضا دارم وضعییت خود را در این قسمت به اشتراک بگذارند تا بتوانیم در جریان روند وضعییتمان قرار بگیریم.<br>
    yaya جان کار شما به چه مرحله ای رسیده ؟ایا ویزای توریستی گرفتید؟من هم متقاضی سرمایه گذاری کبک هستم که جولای 2009 در مونترال مصاحبه داشتم و فایل فدرالم فوریه2010میباشد.<br>
    مدت20ماه است منتظر مدیکالم.</div>
    <br><br>

سلام

هنوز هیچ تغییری صورت نگرفته و هنوز سفارت در تهران جوابی برای ویزا نداده که به گفته وکیل و پست به خاطر کاهش تعداد آفیسر از ۳ به ۱ نفر هست

اگر امکان داره در مورد مصاحبه کمی توضیح بدید

یکی از دوستان ما که کمتر از۱ ماه پیش برای مصاحبه رفته بود (ترکیه ) چند مشکل در فرم ها داشت که مربوط به قیمت خونه اعلام شده و رشد قیمتش توضیح خواسته بودن و یک توضیح هم در مورد سوابق کاریش که خودش می گفت خیلی دردسر نداشته و همونجا چند تا مدرک رو ترجمه کرده و حتی نیازی هم به مهر دادگستری و امور خارجه نداشتن

بنا به گفته ها ، ما هم منتظر هستیم که ۱۵ ماه از فایل نامبر بگذره تا خبری بشه که ۴ - ۵ ماه دیگه میشه
    البته تو این مدت دنبال کار های زبان هستم که اگر به هر علتی با مشکل یا طولانی تر شدن مواجه شدم بتونم نمره مناسب IELTS رو داشته باشم که یا به صورت تحصیلی اقدام کنم یا کار ( به طوری که یه کار فرما از اون ور استخدام کرده باشه که سریع رسیدگی بشه)

چون دیگه واقعا از این شرایط خسته شدم و شاید حتی برای کشور های دیگه اقدام کنم

سلام دوست عزیز
    اولا اگ خودشما متقاضی اصلی هستید وقصد گرفتن اقامت دارید روی همین فایل بمانید
    ولی اگروابسته اید وفقط هدفتان رفتن سریع میباشد ویزای تحصیلی هم خوب است
    در رابطه با مصاحبه وبا توجه به اینکه مصاحبه من در کبک بود مبنا بر اثبات مدیریت و
    نحوه جمع اوری سرمایه ای است که اعلام شده وبایداشراف کامل به پرونده داشته باشید
    در کل جای نگرانی نیست وظاهرا اگر مدارکتان کامل باشد شاید حتی بدون مصاحبهCSQ
    رابگیرید.به امید اینکه تمام دوستان به نتیجه مطلوب برسند

نقل قول نوشته اصلی توسط yaya نمایش پست ها
    <br><br>

سلام

هنوز هیچ تغییری صورت نگرفته و هنوز سفارت در تهران جوابی برای ویزا نداده که به گفته وکیل و پست به خاطر کاهش تعداد آفیسر از ۳ به ۱ نفر هست

اگر امکان داره در مورد مصاحبه کمی توضیح بدید

یکی از دوستان ما که کمتر از۱ ماه پیش برای مصاحبه رفته بود (ترکیه ) چند مشکل در فرم ها داشت که مربوط به قیمت خونه اعلام شده و رشد قیمتش توضیح خواسته بودن و یک توضیح هم در مورد سوابق کاریش که خودش می گفت خیلی دردسر نداشته و همونجا چند تا مدرک رو ترجمه کرده و حتی نیازی هم به مهر دادگستری و امور خارجه نداشتن

بنا به گفته ها ، ما هم منتظر هستیم که ۱۵ ماه از فایل نامبر بگذره تا خبری بشه که ۴ - ۵ ماه دیگه میشه
    البته تو این مدت دنبال کار های زبان هستم که اگر به هر علتی با مشکل یا طولانی تر شدن مواجه شدم بتونم نمره مناسب IELTS رو داشته باشم که یا به صورت تحصیلی اقدام کنم یا کار ( به طوری که یه کار فرما از اون ور استخدام کرده باشه که سریع رسیدگی بشه)

چون دیگه واقعا از این شرایط خسته شدم و شاید حتی برای کشور های دیگه اقدام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - Software Eng

سلام

ممنون از جوابتون
    بله بنده وابسته هستم و برای همین منظور ادامه تحصیل دادم تا بینش وقفه ای نیفته و الان به این نتیجه رسیدیم که اگر از یک دانشگاه کانادا پذیرش بگیرم نشون دادن این وابستگی به اداره مهاجرت بسیار ساده تر می شه
    از طرف دیگه وکیل میگه که چون بیشتر دارایی به طور سپرده بانکی بلند مدت هست و منابعش هم به طور کامل مشخص کردیم ، برای اداره مهاجرت روشن تر هست و امکان ایجاد شدن سئوال کمتر هست و ممکنه همونطور که شما و وکیل گفتند حتی CSQ رو بدون مصاحبه بگیریم

درضمن دیروز بلاخره ویزای توریستی برای پدر و مادرم صادر شد که اگر برای دوستان دیگه مهم هست گفتم بگم
    فقط از سفارت یه تماس با پدرم داشتن که در مورد سفر های قبلی به کانادا ( فقط چک کردن تاریخ ها ) ازش سئوال پرسیدن ( حدود ۲ هفته پیش )
    و امروز خودمون ( به دلیل نیاز داشتن به پاسپورت ) از سفارت پاسپورت ها رو گرفتیم

بازم ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط shafabakhsh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولا اگ خودشما متقاضی اصلی هستید وقصد گرفتن اقامت دارید روی همین فایل بمانید
    ولی اگروابسته اید وفقط هدفتان رفتن سریع میباشد ویزای تحصیلی هم خوب است
    در رابطه با مصاحبه وبا توجه به اینکه مصاحبه من در کبک بود مبنا بر اثبات مدیریت و
    نحوه جمع اوری سرمایه ای است که اعلام شده وبایداشراف کامل به پرونده داشته باشید
    در کل جای نگرانی نیست وظاهرا اگر مدارکتان کامل باشد شاید حتی بدون مصاحبهCSQ
    رابگیرید.به امید اینکه تمام دوستان به نتیجه مطلوب برسند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)