صفحه 101 از 550 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member sinalk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

واقعا ممنون
    دوستان همکاری کنید تا شب به 100 تا امضا برسه
    Investor Quebec $120K >>> FNQ: November 2010 , Interview: June 2013 , CSQ: September 2013 , FNF: February
    2014
    ویزا نما

Junior Member

دوستان من پتیشن رو امضا کردم
    نوبت شماست لطفا
    سرمايه گذاري كبك
    مديكال :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرونده :؟؟؟؟؟؟؟
    ffn :apr 2011

دوستان عزیز پتیشن بسیار کاملی است خواهشمند است شما هم امضا کنید ما که امضا کردیم با تشکر فراواران از دوست عزیزی که زحمت تهیه آن را کشیده است . سپاس

دوست عزیز ما پتیشن قبلی را هم امضاکردیم و توییت هم کردیم و بعد گفته شد فقط مربوط به skw ها است . در پتیشن فعلی هم جمله زیر را بخوانید:
    Specifically Quebec skilled workers could be sent to Paris visa office as the other ones did, or study permit visas could be processed at another visa office like Abu
    Dhabi.

Junior Member

خیلی مته به خشخاش نزارین
    مهم اینه که داریم اعتراض میکنیم
    سرمايه گذاري كبك
    مديكال :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرونده :؟؟؟؟؟؟؟
    ffn :apr 2011

اصلا بحث مته و خشخاش نیست دوست عزیز . جمله بالا و ادامه ان :
    This would result in a faster processing time which is better for all applicants and consequently the CIC.
    بطور واضح میگوید پرونده skw ها را منتقل کنید تا انکارا سرش خلوت شود و به بقبه رسیدگی کند . با هم تعارف که نداریم . اگر قرار است با هم با شیم بهتر است صادق باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    دوست عزیز ما پتیشن قبلی را هم امضاکردیم و توییت هم کردیم و بعد گفته شد فقط مربوط به skw ها است . در پتیشن فعلی هم جمله زیر را بخوانید:
    Specifically Quebec skilled workers could be sent to Paris visa office as the other ones did, or study permit visas could be processed at another visa office like Abu
    Dhabi.
    این پیشنهاد به دلیل حجم زیاد پرونده ها در آنکارا ست و خواسته شده که بعضی از کتگوری ها منتقل بشن تا رسیدگی به پرونده ها راحت تر بشه در واقع این برای همه خوبه

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Dhabi.
    دوستان من هم امضا کردم از بقیه هم خواهش می کنم امضا کنند. این موضوع را در نظر بگیرید که اگر سر انکارا خلوت تر بشه به تعداد بیشتری از پروندههای سرمایه گذاری می تونه رسیدگی کنه. معلوم نیست یهو دیدید که وزیر مهاجرت تصمیم گرفت پرونده ما رو هم به جای خلوت تری بفرسته. به هر صورت در هر دو حالت به نفع ما می شه.

اصلا بحث مته و خشخاش نیست دوست عزیز . جمله بالا و ادامه ان :
    This would result in a faster processing time which is better for all applicants and consequently the CIC.
    بطور واضح میگوید پرونده skw ها را منتقل کنید تا انکارا سرش خلوت شود و به بقبه رسیدگی کند . با هم تعارف که نداریم . اگر قرار است با هم با شیم بهتر است صادق باشیم

شما درست میکین باید متنو درست کنان منهم تا متنه جدید نادان امضا نمیکنم چرا نمیگن ینوستورهارو به پارس بفرستین

یکی از مشکلات اصلی در انکارا وجود تعداد بسیار زیاد پناهندگان سوری است . اکثریت skw ها به پاریس منتقل شده اند و انتقال تعداد کمی که مانده اند قطعا تاثیری به حال ما نخواهد داشت . چرا ما نباید خواهان این باشیم که منافع مان در نامه لحاظ شود . دعوا که با هم نداریم . منافع مان هم مشترک است واین کاملا طبیعی است که بدنبال بهترین شرایط برای خودمان باشیم همانطور که دوستانمان هستند . من به شخصه خواهان اصلاح و یا حذف جمله فوق هستم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)