صفحه 112 از 550 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

از نامه ها ارسالی به وزیر ووکیل که فرستاده شده کسی خبر جدیدی نداره؟ آیا جوابی گرفته شده یا باید منتظر شد بعد از تعطیلات بینیم چه می شه

Junior Member

با سلام وکیل من پارسال از دژاردین پیگیری کرده بود اونا هم یکسر ی اطلاعات اماری رو داده بودند و وکیل هم واسه من ایمیل کرد اگه بتونم توی ایمیلهام پیداش کنم واستون اینجا میزارم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    سلام
    نکتش اینه که الان همه دارن در طی یک سال و نیم با 180 هزار دلار میرن کانادا. شما یه کم پول کمتر دادین و سفارت سوریه هم تعطیل شد و باعث شده شما معطل بشین
    الان تمام پرونده ها داره از آنکارا و مونترال سریع بررسی میشه
    یه راه دارین که اگه وکیلتون زبان فرانسش خوبه بره و حضوری از دژاردین پیگیری کنه..مطمئن باشین جواب میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    سلام
    نکتش اینه که الان همه دارن در طی یک سال و نیم با 180 هزار دلار میرن کانادا. شما یه کم پول کمتر دادین و سفارت سوریه هم تعطیل شد و باعث شده شما معطل بشین
    الان تمام پرونده ها داره از آنکارا و مونترال سریع بررسی میشه
    یه راه دارین که اگه وکیلتون زبان فرانسش خوبه بره و حضوری از دژاردین پیگیری کنه..مطمئن باشین جواب میده.

اخه برای ۱۸۰۰۰۰ دلارها هم که مدیکال نمیاد ما که نشنیدیم اگه شما خبری دارین به ما هم بگین

Junior Member

به تبلیغات وکلا توجه نکنید همه سرمایه گذارها در یک صف در آنکارا هستند
    دوست عزیز "
    abends لطفا اطلاعات غلط ندهید
    منبع خبرتان را اعلام کنید
    ویرایش توسط naser_z : December 26th, 2013 در ساعت 05:51 PM
    سرمايه گذاري كبك
    مديكال :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرونده :؟؟؟؟؟؟؟
    ffn :apr 2011

دوستان یک سایت هست که مربوط به سرمایه گذاران هندی وسایر ...از طریق کبک اقدام کرده اند و پرونده شان در مرحله ویزا افیس در ابوظبی میباشدونشان میدهد بیش از ۳۹ ماه در انتظارباید،باشند و دوستمانabendsگمانم مرحله مصاحبه کبک که نسبت به قبل سریعتر شده اشتباه گرفته با مرحله فدرال و ویزا که بسیار کند شده!!؟

Ratings: +0
    Category........: Other

Re: Quebec Investor program update
    « Reply #50 on: June 01, 2013, 03:02:54 am »

Hi Guys,

I have applied under investor migration program in Quebec.
    I had attended my interview in Montreal and got my CSQ, paid the required funds, submitted all the documents as
    well and got my file no. on 19th April 2013. My file was submitted to Centralized Intake office (CIO), Surrey,
    British Columbia. Got my file no. as well and the letter I got from CIO says that all my paperwork are complete
    and my file will be forwarded to visa office for further processing.

I have requested for visa office being Abu Dhabi, United Arab Emirates and when I checked online for my
    file status it shows that "Application Received". Same thing is appearing since 19th April 2013.

Would like to know if anybody can help and tell me how long it takes once the file no. is generated to next
    level i.e. for next procedures to take place and what are steps to come so that I can prepare myself accordingly.

Appreciate if somebody can assist me!!
    Regards,
    Viz
    FQN:AUG2009,Interview:FEB2010,CQS:MAR2010,FFN:28/4/2010,Medical test date:6/1/2014,Send date:17/1/2014

یکی از دوستان سوال کرده بود در مورد برگشت مبلغ پرداختی در مرحله فدرال ،دراین سایت بصورت پرسش و پاسخ امده بود.
    Hi All,

My family and I have recently completed our interview and have passed it, we recently go a letter requesting funds to be transffered as per the immigration investor program however I had a few questions that needed clarification.

1. Once we transfer the money our application must also be approved by the federal government. Has there been any case were provincial government has approved a case where as the federal government has declined a case?

2. If a case is declined for whatever reason in the federal level will we get our investment back?

3. Other than medical and security checks what other things will the federal government look into?

Your help is very greatly appreciated!!!!

vizsagarStar MemberPosts: 61
    Ratings: +0
    Category........: Other

Re: HELP NEEDED. QUEBEC INVESTOR AND FEDERAL APPROVAL
    « Reply #1 on: November 25, 2013, 09:02:13 am »

Hi There,

First of all congratulations on passing the interview and one hurdle is over of the
    many to come. ha aha

1) Normally they don't declined cases specially for Quebec investors at least this is
    what I was told by my lawyer.

2) Yes, god forbid in case Federal Govt declines the case then money is refundable
    and money is also refundable in case one fails to pass medicals.

3) That's really it they check for medicals and background (security) check.

Hope this will help and will appreciate if you can share your timeline as to when
    you applied and where did you do your interview and which is your visa office etc.

This will help you and others to understand how things are going.

FYI I have done my interview in Quebec exactly last year and investment done in
    Jan 2013 and got my CSQ in Feb and submitted revised documents on 1st week of April 2013
    and got my file no. on 19 April 2013 and ever since online status shows "application
    received on 19 April 2013" and nothing after that.

Most of the people are just waiting and waiting and waiting.

Take care and all the best!!
    God bless

Viz
    FQN:AUG2009,Interview:FEB2010,CQS:MAR2010,FFN:28/4/2010,Medical test date:6/1/2014,Send date:17/1/2014

دوستان عزیزسلام . سوالی داشتم در مورد مهاجرت از سریق سرمایه گذاری کبک که ممنون می شم اگه کمکم کنید :
    1- بعد از ورو به خاک کانادا ، چه مدت لازم است که در ایالت کبک بمانیم ؟ می توانیم بلافاصله کبک را به مقصد شهر دیگری ترک کنیم ؟

دوستان عزیز سلام . در رابطه با سرمایه گذاری کبک سوالی داشتم از شما :
    در زمان اقدام برای مهاجرت و همچنین مصاحبه ، پسرم دانشجو بوده و مشمول پرونده من بوده .. الان بعد از گذشت این همه وقت که منتظر دریافت مدیکال هستیم ، پسرم درسش تموم شده و مشغول کار شده . وقفه تحصیلی که الان ایجاد شده بیش از شش ماهه. آیا الان برای ایشان مشکلی پیش می اید ؟. آیا دانشجو بودن ایشون فقط برای زمان مصاحبه است یا تا مرحله آخر ( اخذ ویزا ) ایشون باید بدون وقفه محصل باشند ؟اینجوری که با این برنامه نا منظمی که آنکارا داره نمیشه که پسر من تا ابد دانشجو باشه .
    میشه در مورد آپدیت احتمالی که از من درخواست میکنن اطلاعاتی بدین ؟ زمانش کیه ؟ آیا در آپدیت اطلاعات پسرم هم پرسیده میشه ؟
    من فایل نامبر فدرالم ( که به اصطلاح اگه اشتباه نکنم B FILE NUMBER هم میگن ، برای SEP.2010 هستش . )

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام . در رابطه با سرمایه گذاری کبک سوالی داشتم از شما :
    در زمان اقدام برای مهاجرت و همچنین مصاحبه ، پسرم دانشجو بوده و مشمول پرونده من بوده .. الان بعد از گذشت این همه وقت که منتظر دریافت مدیکال هستیم ، پسرم درسش تموم شده و مشغول کار شده . وقفه تحصیلی که الان ایجاد شده بیش از شش ماهه. آیا الان برای ایشان مشکلی پیش می اید ؟. آیا دانشجو بودن ایشون فقط برای زمان مصاحبه است یا تا مرحله آخر ( اخذ ویزا ) ایشون باید بدون وقفه محصل باشند ؟اینجوری که با این برنامه نا منظمی که آنکارا داره نمیشه که پسر من تا ابد دانشجو باشه .
    میشه در مورد آپدیت احتمالی که از من درخواست میکنن اطلاعاتی بدین ؟ زمانش کیه ؟ آیا در آپدیت اطلاعات پسرم هم پرسیده میشه ؟
    من فایل نامبر فدرالم ( که به اصطلاح اگه اشتباه نکنم B FILE NUMBER هم میگن ، برای SEP.2010 هستش . )
    با سلام
    در مورپسرتون اگر اشتباه نکنم زمان دریافت ویزا ملاک عمل است ولی وکیل بنده در حال مکاتبه با وزیر کانادا است که برای این قبیل موارد امتیازاتی را درخواست کند چنانچه مایل باشید شما را به ایشان معرفی کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    با سلام
    در مورپسرتون اگر اشتباه نکنم زمان دریافت ویزا ملاک عمل است ولی وکیل بنده در حال مکاتبه با وزیر کانادا است که برای این قبیل موارد امتیازاتی را درخواست کند چنانچه مایل باشید شما را به ایشان معرفی کنم.

با سلام
    میشه از وکیلتان بپرسید زمان خارج شدن فرزند از پرونده ۲۲سال تمام است یا وارد ۲۲سال است .درصورتی که تمام مدت اشتغال به تحصیل نباشد چون این سوال را خیلی از وکیل ها نمی داند ازجمله وکیل خودم وچند وکیل معروف دیگر ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)