صفحه 113 از 550 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

[QUOTE=sparrow2013;1468986]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran69 نمایش پست ها

سلام
    ما به عنوان سرمایه گذار (permanent residence- investor)برای استان کبک اقدام کردیم. به ما اعلام کردند که پرونده ما به مصاحبه احتیاج نداره وبه اصطلاح Wave شده !. در مارچ 2011 مبلغ 1200000 دلار به موسسه Desjardin پرداخت کردیم.
    اوت 2011به ما فایل نامبر فدرال)با این فرمت: * **** **** B ). دادند با سربرگ سفارت کانادا در دمشق سوریه.
    پرونده­ ی ما سوریه بود از آن تاریخ به بعد(28ماه) هیـــــــچ اطلاعی نه برای مدیکال نه برای سکیورتی چکینگ به ما دادند؟؟!!
    پرونده ­ی ما الان کجا میتونه باشه و من چطور میتونم پیگیر بشوم؟
    آیا همچین موردی به نظر شما نرمال هست؟
    [/QUOTE
    شما در سایت CIC وضعیت خودتون رو چک کرده اید و In process شده اید.
    آیا الان هممی تونید چک کنید.
    نگران نباشید 44 ماهه داریم که هنوز بلا تکلیف است.
    الان هم چک میکنم مثل سابق :
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

• Please be sure the information you entered is correct and then try again.
    • This service is only available to clients with applications in process. We may have received your application but not yet begun processing it

اطلاعات رو هم درست وارد میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام . در رابطه با سرمایه گذاری کبک سوالی داشتم از شما :
    در زمان اقدام برای مهاجرت و همچنین مصاحبه ، پسرم دانشجو بوده و مشمول پرونده من بوده .. الان بعد از گذشت این همه وقت که منتظر دریافت مدیکال هستیم ، پسرم درسش تموم شده و مشغول کار شده . وقفه تحصیلی که الان ایجاد شده بیش از شش ماهه. آیا الان برای ایشان مشکلی پیش می اید ؟. آیا دانشجو بودن ایشون فقط برای زمان مصاحبه است یا تا مرحله آخر ( اخذ ویزا ) ایشون باید بدون وقفه محصل باشند ؟اینجوری که با این برنامه نا منظمی که آنکارا داره نمیشه که پسر من تا ابد دانشجو باشه .
    میشه در مورد آپدیت احتمالی که از من درخواست میکنن اطلاعاتی بدین ؟ زمانش کیه ؟ آیا در آپدیت اطلاعات پسرم هم پرسیده میشه ؟
    من فایل نامبر فدرالم ( که به اصطلاح اگه اشتباه نکنم B FILE NUMBER هم میگن ، برای SEP.2010 هستش . )

وقفه تحصیلی‌ به شرط وابستگی مالی‌ به والدین تا یک سال قابل قبول هست. الان که دانشجو شدن اسون شده. یک رشته رو شروع کنن اگه کانادا واسشون مهم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    با سلام
    در مورپسرتون اگر اشتباه نکنم زمان دریافت ویزا ملاک عمل است ولی وکیل بنده در حال مکاتبه با وزیر کانادا است که برای این قبیل موارد امتیازاتی را درخواست کند چنانچه مایل باشید شما را به ایشان معرفی کنم.
    لطفا این مورد رو برای من هم پیگیری کنید . ما هم دقیقا همین مشکل رو داریم و این کاملا غیر منطقی هست که یک نفر بخواد ۴ سال تحصیلش رو ادامه بده و در واقع به عقب بیاندازه نمیشه راه کاری پیدا کرد که دیگه لازم نباشه تا زمان دریافت ویزا دانشجو باشن.
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Junior Member

[QUOTE=mehran69;1470567]
    الان هم چک میکنم مثل سابق :
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

• Please be sure the information you entered is correct and then try again.
    • This service is only available to clients with applications in process. We may have received your application but not yet begun processing it

اطلاعات رو هم درست وارد میکنم.

شما باید با فایل نامبر جدید وارد شوید که با E شروع میشود .درغیراین صورت نمی شود وارد شد. اگر وکیل دارید این شماره رو برای او فرستادن جای نگرانی نیست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    لطفا این مورد رو برای من هم پیگیری کنید . ما هم دقیقا همین مشکل رو داریم و این کاملا غیر منطقی هست که یک نفر بخواد ۴ سال تحصیلش رو ادامه بده و در واقع به عقب بیاندازه نمیشه راه کاری پیدا کرد که دیگه لازم نباشه تا زمان دریافت ویزا دانشجو باشن.
    هیچ راهی نداره ما ناچار شدیم بعد ازدو سال بلاتکلیفی فرزندمان را برای ادامه تحصیل بفرستیم کانادا الان دو هفته است که رفته .

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    با شماره تلفن زیر نماس بگیرید
    021-88503232

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام . در رابطه با سرمایه گذاری کبک سوالی داشتم از شما :
    در زمان اقدام برای مهاجرت و همچنین مصاحبه ، پسرم دانشجو بوده و مشمول پرونده من بوده .. الان بعد از گذشت این همه وقت که منتظر دریافت مدیکال هستیم ، پسرم درسش تموم شده و مشغول کار شده . وقفه تحصیلی که الان ایجاد شده بیش از شش ماهه. آیا الان برای ایشان مشکلی پیش می اید ؟. آیا دانشجو بودن ایشون فقط برای زمان مصاحبه است یا تا مرحله آخر ( اخذ ویزا ) ایشون باید بدون وقفه محصل باشند ؟اینجوری که با این برنامه نا منظمی که آنکارا داره نمیشه که پسر من تا ابد دانشجو باشه .
    میشه در مورد آپدیت احتمالی که از من درخواست میکنن اطلاعاتی بدین ؟ زمانش کیه ؟ آیا در آپدیت اطلاعات پسرم هم پرسیده میشه ؟
    من فایل نامبر فدرالم ( که به اصطلاح اگه اشتباه نکنم B FILE NUMBER هم میگن ، برای SEP.2010 هستش . )
    سلام
    در مورد پسرتون زمان دریافت ویزا ملاک عمل است. و تا جایی‌ که من میدونم تحصیلات باید بدون وقفه باشد. و تنها وقفه تحصیلی‌ مجاز تعطیلات تابستان است. متاسفانه من هم همین مشکل دارم و بعد از گرفتن فوق لیسانس الان دانشگاه آزاد مقطع کاردانی ثبت نام کردم و مشغول کار هم هستم. و دانشگاه فقط زمان امتحان میرم.
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: اکتبر ۲۰۰۹ ,مصاحبه: ژانویه ۲۰۱۳ ,سی‌ اس‌ کیو: jun2013 ,فدرال فایل نامبر:feb2014 , آپدیت: ۱۲جون۲۰۱۶، سی‌ اس‌ کیو جدید:۲۱ ژولای2016 ,مدیکال:sep.26.2016 ,پاس ریکوست:nov/02/2016 ,ویزا:nov/20/2016

Junior Member

با شماره تلفن زیر نماس بگیرید
    021-88503232
    من هم این مشکل رو دارم، 2 ماه دیگه فوق لیسانسم تموم میشه و طبق آخرین برنامه اعلام شده از سایت مهاجرت، 20 ماه دیگه مدیکالمون می آید و بحث 2 یا 3 ماه نیست، اینجوری من باید مادام العمر دانشجو باشم که شاید یک روزی ویزامون بیاد. اگر راهی وجود داره، منم خوشحال میشم همراهیتون کنم. تشکر
    البت وکیل ما میگه که یک ترم یا یک سال وقفه تحصیلی ایرادی نداره

پیش فرض پاسخ : سرمایه گذاری های 180 هزار دلاری کبک بیان داخل

سلام من تو مارچ ۲۰۱۲ قبولی گرفتم ولی هنوز فایل فدرالام نیومده

قانون جدید اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در مورد سن فرزندان وابسته

بر طبق اعلام مقامات کانادایی، اوتاوا قصد دارد که تعریف "فرزندان وابسته" در قانون مهاجرت خود را در ابتدای سال 2014 تغییر دهد. اما آیا این قانون جدید به نفع دولت کانادا تمام می شود؟ آیا مهاجران با این قانون موافقت نشان می دهند؟
    واقعیت این است، اگر دولت فدرال، برنامه فعلی اش برای کاهش سن "فرزندان وابسته" از ۲۲ سال به ۱۹ سال را به اجرا بگذارد و همچنین استثنای موجود در قانون برای دانشجویان تمام وقت بالای ۲۲ سال را هم حذف کند، بسیاری از مهاجران دچار مشکل خواهند شد.
    "اودری مک لین" پروفسور حقوق مهاجرت دانشگاه تورنتو می گوید که سن "فرزندان وابسته" در قوانین مهاجرت ایالات متحده و استرالیا به ترتیب ۲۱ و ۲۵ سال می باشد. به گفته او " این قانون جدید شامل تمام گروه های مهاجر می شود و از اهمیت بسیاری برخوردار است".
    دولت کانادا معتقد است که فرزندان بزرگتر می توانند جداگانه و به عنوان دانشجو به کانادا بیایند، که البته در این صورت مجبور خواهند شد دو یا سه برابر دانشجویان داخلی شهریه بپردازند!!! و مقامات بر این فرضند که آنها پس از فارغ التحصیلی خواهند توانست برای خود تقاضای مهاجرت جداگانه ای را ارائه دهند.
    بسیاری اعتقاد دارند، پرداخت هزینه های تحصیلی برای دانشجویان خارجی در کشور کانادا بسیار گران تمام می شود. در نتیجه این باعث می شود فرزندان نتوانند به خانواده های خود در کشور کانادا بپیوندند.
    دولت فدرال تاکید دارد، تغییرات وضع شده به دلیل نیاز اقتصاد کشور به نیروی کار ماهر و تناسب این قانون با الزامات اقتصادی می باشد.
    دولت همچنین در پاسخی توضیح می دهد که "هر چه مهاجران جوان تر باشند، تجربیات آموزشی آنها با هم سن و سالانشان که در کانادا متولد شده اند، یکنواختی بیشتری خواهد داشت و برای آنها فراگرفتن زبان رسمی کشور و همچنین هنجارها و خصیصه های فرهنگی آسان تر خواهد بود."
    اما منتقدان معتقدند که این طرح نه تنها خانواده های مهاجران را وادار به جدایی از یکدیگر می کند، بلکه بیش از پیش بر متقاضیان اقامت دائم که دارای ویزای موقت، مانند ویزای دانشجویی و ویزای کار موقت بوده، می افزاید.
    اخیرا کمپینی از سوی ائتلاف جوامع مهاجرین به نام "کانادای من شامل تمام خانواده ام است" آغاز به فعالیت کرده است و تلاش خواهد نمود که قانون مذبور را از راه آموزش عمومی و لابی سیاسی به تعلیق در آورد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)