صفحه 119 از 550 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    راستی فایل نامبر فدرال شما مربوط به چه تاریخی است دوست عزیز؟
    ولی خودمونیما وقتی ویزامون بیاد چقدر کار می ریزه رو سرمون چون باید در یک مدت احتمالا کوتاه همه کارها رو برای رفتن انجام داد.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ولی خودمونیما وقتی ویزامون بیاد چقدر کار می ریزه رو سرمون چون باید در یک مدت احتمالا کوتاه همه کارها رو برای رفتن انجام داد.
    در واقع این زمان انتظار که داره شکر خدا به پایان می رسه زمان استراحت ما بوده!

راستی فایل نامبر فدرال شما مربوط به چه تاریخی است دوست عزیز؟

سان رایز عزیز من هنوز فایل فدرال من نیومه و۵ ماه که مدارک را فرستادم به نظر شما دیر نشده؟من ۱۸۰۰۰۰دلاری هستم وسی اس کیو ۷ مه پیش

Junior Member

من احدی نژاد هستم، شما فامیلی را اشتباه متوجه شدید، فایل نامبر فدرال ما 7 جولای است و متاسفانه تا به حال هیچ خبری از مدیکال نیست ، ما در حال حاضر در کانادا هستیم و برای کار مهاجرتمان یک وکیل کانادایی گرفته ایم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    سان رایز عزیز من هنوز فایل فدرال من نیومه و۵ ماه که مدارک را فرستادم به نظر شما دیر نشده؟من ۱۸۰۰۰۰دلاری هستم وسی اس کیو ۷ مه پیش
    دوست عزیز به نظر من با این وضعیت سختکوشی و منظم و منضبط بودن کارمندان انکارا نیومدن فایل نامبرتون خیلی چیز غیر طبیعی نیست پس نگران نباشید ولی برای اینکه خیالتون راحتتر بشه می تونید از طریق وکیلتونیگیری کنید .اونا حتما راههایی برای پیگیری دارن. لطفا ما رو هم در جریان کارتون بذارید.امیدوارم که موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط peterpan نمایش پست ها
    من احدی نژاد هستم، شما فامیلی را اشتباه متوجه شدید، فایل نامبر فدرال ما 7 جولای است و متاسفانه تا به حال هیچ خبری از مدیکال نیست ، ما در حال حاضر در کانادا هستیم و برای کار مهاجرتمان یک وکیل کانادایی گرفته ایم
    از اشناییتون خوشبختم دوست عزیز.ببخشید بخاطر اشتباهی که پیش اومده بود.خوشبختانه به نظر می رسه که کارمندان انکارا بعد از سالها زنگ تفریحشون تموم شده و کمی به جنب و جوش افتادن.پس اگر خدا بخواد خبرهای خوب در راه است. خوشحال می شم که هر وقت خبری برای پروندتون شد ما رو هم در جریان بذارید.بعد از سالها بی خبری در مورد پروندهها الان شنیدن خبرهای خوب برای تمام دوستان در این فروم انرژی بخش هست.امیدوارم موفق و موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    با سلام ما هم از مرداد ماه که مدارکمون را فرستادیم هنوز فایل فدرال برامون صادز نشده ما 120000دلاری هستیم وسی اس کیو جولای 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ro_sh نمایش پست ها
    با سلام ما هم از مرداد ماه که مدارکمون را فرستادیم هنوز فایل فدرال برامون صادز نشده ما 120000دلاری هستیم وسی اس کیو جولای 2013
    پس معلوم می شه که خیلی ها این وضعیت رو دارن و جای نگرانی نیست دوستان عزیز.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MED

دکتر مختاری هم میگه برای موکلاش medical اومده و کلی ذوق زده است ولی انگار موضوع secret باشه تاریخ فایل نامبر را نمیگه فکر میکنید چراالبته منظورم وبلاگ ایشان است

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط bon نمایش پست ها
    دکتر مختاری هم میگه برای موکلاش medical اومده و کلی ذوق زده است ولی انگار موضوع secret باشه تاریخ فایل نامبر را نمیگه فکر میکنید چراالبته منظورم وبلاگ ایشان است
    با شناختی که از ایشون توی این مدت پیدا کردم و دیدم که چطور همیشه پشتیبان مهاجران بودن احتمالا صلاح کار رو اینطور دیدن و فکر نمی کنم که چیزی باشه که به ضرر ما باشه.ما خودمون می تونیم برای پی بردن به سرعت کار انکارا از طریق دوستانی که نوبت مدیکالشون هست پیگیر س عت کار انکارا باشیم. به هر حال بازم خوبه که بلاخره برای سرمایه گذارها هم شروع به صدور مدیکال کردن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)