صفحه 12 از 550 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

Thumbs up پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman78 نمایش پست ها
    سلام امیر آقا. امروز نزدیک غروب از دفتر وکیلمون با ما تماس گرفتند و گفتند که مدیکال آمده است . فقط امیدوار باشید . انشاالله به زودی خبرهای خوب در راه است .
    تبریک می گم و برای شما آرزوی موفقیت ویژه دارم .
    سال 2009 دقبقا" در چه تاریخی اولین مدارکتون رو تحویل وکیلتون داده بودین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

امیر آقا ممنون از تبریک شما . من هم برای شما بهترین ها را آرزو مندم .
    اگه اشتباه نکنم اولین مدارک را برای مارچ یا اپریل 2009 برای وکیل فرستادیم . و اکتبر همون سال مصاحبه داشتیم .

سلام و درود برشما
    امروز ایمیل اپدیت ما از طریق وکیلمان رسید.فایل سرمایه گذاری کبک بتاریخ14 فوریه2010
    با ارزوی خبرهای خوش برای تمام دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط shafabakhsh نمایش پست ها
    سلام و درود برشما
    امروز ایمیل اپدیت ما از طریق وکیلمان رسید.فایل سرمایه گذاری کبک بتاریخ14 فوریه2010
    با ارزوی خبرهای خوش برای تمام دوستان
    سلام
    بسیار تبریک عرض می کنم، امکانش هست مقداری ببشتر در مورد زمان بندی ها و احیانا مکاتباتتون توضیح بدید.
    با ارزوی موفقیت همه دوستان

سلام امیر آقا. امروز نزدیک غروب از دفتر وکیلمون با ما تماس گرفتند و گفتند که مدیکال آمده است . فقط امیدوار باشید . انشاالله به زودی خبرهای خوب در راه است .
    یاسمن خانم تبریک میگم
    در پرونده شما یعنی از زمانی که ایمیل آپدیت فرستادید دقیقا چه مدت طول کشید تا مدیکال تون اومد؟ (فکر کنم 5 ماهی شد درسته؟ )
    سپاس

یاسمن خانم لطف کنید زمانی که مرحله بعد از medical هم رسیدید در این تایپیک یک اطلاع رسانی بفرمایید که ما هم دستمون بیاد چه زمانی پروندمون کارهاش انجام میشه
    سپاس

Junior Member

سلام پارسا خان. از آپ دیت مدارک ما حدود 6 ماه گذشت . الان هم منتظر پاس ریکوئیست هستیم. اگر مشکلی نباشه برای دوستانی که دیمند نیستند حدود یک ماه و 5 روزطول میکشه تا پای ریکوئیست بشوند. و دیمند ها از سه هفته تا یک ماه زمان می بره. وقتی پاس ریکوئیست بشیم حتما خبر میدم.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

سلام پارسا خان. از آپ دیت مدارک ما حدود 6 ماه گذشت . الان هم منتظر پاس ریکوئیست هستیم. اگر مشکلی نباشه برای دوستانی که دیمند نیستند حدود یک ماه و 5 روزطول میکشه تا پای ریکوئیست بشوند. و دیمند ها از سه هفته تا یک ماه زمان می بره. وقتی پاس ریکوئیست بشیم حتما خبر میدم.
    سلام یاسمن خانم ضمن تبریک ، . آیا سرمایه گذاری هم ،دیمند و غیر دیمند داره؟ لطف میفرمائید یه توضیحی در باره دیمند برای سرمایه گذاری بدهید.

Junior Member

سلام دوست عزیز. تا آنجایی که من خبر دارم در سرمایه گذاری دیگه دیمند ندارند. البته بسته به اینکه چه زمانی اقدام کرده باشید زمان بندی ها فرق می کند. ما اوایل 2009 اقدام کردیم و حدود 5 ماه بعد مصاحبه در کبک داشتیم و البته در دسامبر فایل نامبر دوم را گرفتیم و در نوامبر هم مدیکال را فرستادیم. اما چون ماه های آخر سال 2009 به علت تغییر 120 هزار به 180 هزار دلار افراد زیادی اقدام کردند که این باعث شده که زمان مصاحبه از 5 تا 6 ماه به 12 تا 15 ماه برسه و این خودش خیلی به زمان اضافه کرده. اگه سوال دیگه ای داشتید بپرسید و اگر بدانم حتما جواب می دهم.

Junior Member

سلام
    ما از روش سرمایه گذاری اقدام کردیم . و منتظر مدیکال هستیم . فیل نامبر دوممان jun 2010 است . کسی می دونه چه قدر دیگر مانده تا مدیکالمان بیاید ؟
    من به عنوان فرزند وابسته هستم . و الان 26 سالمه . این ترم لیسانس فارغ التحصیل می شوم . و الان جامع علمی کاربردی ثبت نام کرده در مقطع کاردانی تا دانشجو باقی بمانم . ( دوره پودمانی ) . این دانشگاه چیزی به اسم دانشجوی تمام وقت نداره ولی من می تونم ترمی 15 واحد بر دارم . وکیل خودمان مگوید مشکلی نداره ولی از وکیل دیگه ای پرسیدم گفت باید حتما کارشناسی ارشد بخونم . کسی اطلاع دارد که من باید چی کار کنم . از طرفی اگر من بخوام ارشد بخونم نمی دانم قبول می شوم یا نه . کنکور ارشد اردیبهشت است و من یک ترم وقفه می افتد بین درسم . کسی می تونه کمکم کنه .
    متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)