صفحه 13 از 550 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط baahaar نمایش پست ها
    سلام
    ما از روش سرمایه گذاری اقدام کردیم . و منتظر مدیکال هستیم . فیل نامبر دوممان jun 2010 است . کسی می دونه چه قدر دیگر مانده تا مدیکالمان بیاید ؟
    من به عنوان فرزند وابسته هستم . و الان 26 سالمه . این ترم لیسانس فارغ التحصیل می شوم . و الان جامع علمی کاربردی ثبت نام کرده در مقطع کاردانی تا دانشجو باقی بمانم . ( دوره پودمانی ) . این دانشگاه چیزی به اسم دانشجوی تمام وقت نداره ولی من می تونم ترمی 15 واحد بر دارم . وکیل خودمان مگوید مشکلی نداره ولی از وکیل دیگه ای پرسیدم گفت باید حتما کارشناسی ارشد بخونم . کسی اطلاع دارد که من باید چی کار کنم . از طرفی اگر من بخوام ارشد بخونم نمی دانم قبول می شوم یا نه . کنکور ارشد اردیبهشت است و من یک ترم وقفه می افتد بین درسم . کسی می تونه کمکم کنه .
    متشکرم

سلام

آخرین آپدیتی که تو سایت اصلی در October 27, 2011 ذکر کرده، 26 ماه از زمان فایل نامبرتون برای Visa Office در سوریه هستش. برای شما تا Aug 2012 میشه 26 ماه

ولی این زمان، زمان متوسط هست و ممکنه سریع تر هم مدیکالتون بیاد.

قاعدتاً تو همین دانشگاه علمی کاربردی نباید براتون مشکلی پیش بیاد چون دانشجو باقی مانده اید و مدرکش مورد تایید وزارت علوم هست.

ولی یه احتمال کم وجود داره که بخوان شما رو از فایل خارج کنند که یه case رو میشناسم که تحصیلشون پیوسته بوده ولی در آخر بهشون به دلیل اینکه ایشون وابسته نیستش، از لیست خارجش کردن.

البته همچین حالتی خیلی کم پیش میاد و بهتره حتماً به صورت مثبت به قضیه نگاه کنید و خودتون رو نگران نکنید.

تنها نکته ای که هست اینه که حتی برای 1 ماه هم بین تحصیلاتتون وقفه ایجاد نکنید چون با اینگه گفتن تا 6 ماه ایرادی نداره ولی case هم بوده که به خاطر 2 ماه، از لیست خارجش کردن.

بنابراین تا جاییکه میشه باید جلوی بهونه گرفتنشون رو گرفت و خود را کاملاً وابسته به Main Applicant نشان داد.

Junior Member

با تشکر . افسر پرونده می تونه بدون دلیل کسی را از پرونده بیرون بیاورد حتی اگر دانشجو باشد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baahaar نمایش پست ها
    با تشکر . افسر پرونده می تونه بدون دلیل کسی را از پرونده بیرون بیاورد حتی اگر دانشجو باشد ؟

من از وکیلمون شندیم که میشه و این بستگی به حال افسر تو اون موقع داره ولی هر کاری هم بخواد انجام بده باید طبق قوانین باشه و میدونم که بعد هم جای اعتراض میتونه داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. قرار بود که وقتی پاس ریکویست شدیم خبرتان کنم. دیروز بعد از یک ماه و پنچ روز از رسیدن مدارک به پاریس پاس ریکویست شدیم. به امید خبرهای خوب برای دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman78 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. قرار بود که وقتی پاس ریکویست شدیم خبرتان کنم. دیروز بعد از یک ماه و پنچ روز از رسیدن مدارک به پاریس پاس ریکویست شدیم. به امید خبرهای خوب برای دوستان.
    چقدر عالی . تبریک می گم .الان به جز فرستادن پاسپورت . مدرک دیگه ای ازتون نخواستند (گواهی اشتغال به تحصیلی...)
    بعد از pass request چقدر حدودا طول می کشه که ویزا رو صادر کنند؟ (لطفا در آینده برای مراحل بعدی هم مدت زمان رو اطلاع بدید )
    ما فایل نامبر دوم مون jan 2010 اومده (یعنی حدودا یک ماه بعد از شما) آپدیت خواستند که فرستادیم و منتظر مدیکال هستیم...
    ممنون از شما.

سلام دوستان . برنامه سرمایه گذاری کبک به روی ایرانی ها بسته شد . این هم لینک خبر :
    http://www.parscanada.com/_1885

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    سلام دوستان . برنامه سرمایه گذاری کبک به روی ایرانی ها بسته شد . این هم لینک خبر :
    http://www.parscanada.com/_1885

این خبر فعلاً از روی سایت حذف شده.

در سایت دیگری اینچنین نوشته شده است (۲۴ آذر ۱۳۹۰):

"سلام آقای دکتر
    چرا خبر توقف برنامه سرمایه گذاری ایرانیان برای کبک حذف شد از سایتتون؟ شایعه بوده؟"

جواب:

"شایعه نیست اما بهتر دیدیم تا قبل از دریافت نامه رسمی از انتشار آن خودداری کنیم ضمن اینکه در حال مذاکره با اداره مهاجرت هستیم. این تبعیض است و غیر قابل قبول شاید موضوع حل شود"

لینک خبر: http://mokhtari.canparsblog.com/?p=672

Junior Member

با سلام وتبریک.من هم میخواهم ازطریق سرمایه گذاري اقدام کنم لطفن راهنماییم کنید اولین قدم رو اازکجا باید شروع کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrm1985 نمایش پست ها
    با سلام وتبریک.من هم میخواهم ازطریق سرمایه گذاري اقدام کنم لطفن راهنماییم کنید اولین قدم رو اازکجا باید شروع کنم؟

با سلام

به سلامتی باشه. اول بگید سنتون چقدره و اینکه چند سال سابقه مدیریتی دارید و همچنین چند نفر زیر نظر شما کار میکنند؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

خبر غیر منتظره به دلیل تحریمها
    برنامه سرمایه گذاری کبک به روی ایرانیان مقیم ایران بسته شد

بر اساس خبری که هم اکنون به دست ما (شرکت مهاجرتی ...) رسید اداره مهاجرت کبک از این پس پرونده سرمایه گذاری ایرانیان مقیم ایران را نمی پذیرد. این توقف ممکن است شامل پرونده هایی نیز که بعد از ۲۲ نوامبر سال جاری فایل شده اند نیز بشود.
    گفتنی است این تصمیم وزیر مهاجرت کبک در پی فشار وزرات امور خارجه کانادا برای اجرایی ساختن تحریمهای اعمال شده این کشور بر علیه ایران در قالب این قانون است.
    قرار است این تصمیم روز دوشنبه رسما اعلام شود و جزییات آن در اعلامیه رسمی اداره مهاجرت در آن روز روشن خواهد شد.
    اگر این خبر قطعی شده و منتشر شود عملا به معنی تبعیض علیه مردم ایران قابل پیگیری در کمیسیون حقوق بشر کاناداست. توجیه این موضوع بر اساس مقررات تحریمها نمی تواند قابل قبول باشد چرا که این مقررات درست یا غلط نمی تواند شهروندان ایرانی را هدف قرار دهد.
    ...
    http://www.parscanada.com/_1885-%D8%...7-%D8%B4%D8%AF
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)