صفحه 154 از 550 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

بچه های qsw که پرونده هاشون آنکاراست اعتراضاتشون را دوباره شروع کردن و در حال درخواست از آقای بهادر هستند تا یک بار دیگه عملکرد آنکارا را رسانه ای کنه , تو صفحه فیس بوک بهادر زیر پست گذارش قبلی آقای بهادر https://www.facebook.com/bahadorz?fref=ts , بیاید ما هم این کار را بکنیم اگه کامنت ها و لایک ها زیاد بشه حتما بهادر قبول می کنه یه گذارش دیگه تهیه کنه و شاید این دفعه کارساز باشه

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از طریق فدرال از سال 2012 پرونده جدید سرمایه گذاری قبول نکرده اند.. کلا سیاستشون افزایش مبلغ موردنیاز برای سرمایه گذاریه (صحبت از افزایش سرمایه گذاری به 1.5 میلیون دلاره).
    یعنی چون از ما یک و نیم مبلیون دلار نگرفتن حالا کارمونو روی زمین گذاشتن و اصلا رسیدگی نمی کنند؟ خوب اخه خودشون گفته بودن صد و بیست هزار تا بدین !! عجب ادمایین اینا دیگه!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    یعنی چون از ما یک و نیم مبلیون دلار نگرفتن حالا کارمونو روی زمین گذاشتن و اصلا رسیدگی نمی کنند؟ خوب اخه خودشون گفته بودن صد و بیست هزار تا بدین !! عجب ادمایین اینا دیگه!!!
    بله این تاخیرها واقعا بی انصافی و خلاف عدالت است.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

عزیزان از قدیم گفتن حق گرفتنیه نه دادنی ، اداره مهاجرت وقتی میبینه که عمده اعتراضات و شکایات از جانب اسکیل ورکرهاس خب معلومه که برای اینکه سرو صداشون رو بخوابونه یه حرکتی میکنه ، و منه سرمایه گذار (به خودم میگم که به کسی بر نخوره) بی تفاوت نشستم و منتظرم که شاید تق ای به توقی بخوره و پرونده من رو هم رسیدگی میکنن بموقعش. تو همین صفحه چندین بار از دوستان پیشنهاد گرد همایی دادن که بیایم رو در رو بشنیم همفکری کنیم تا یه راهکاری پیدا کنیم ، انصافا چندتا از ماها استقبال کردیم. خواستن توانستن است. بنظر من اگه تو این مسیر جنب و جوش نداشته باشیم و صدامون رو به مسولین اداره مهاجرت نرسونیم ، اونها هم مطمن باشین که انتظار 40ماه تو سایت رو آخر همین ماه 45ماه میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    عزیزان از قدیم گفتن حق گرفتنیه نه دادنی ، اداره مهاجرت وقتی میبینه که عمده اعتراضات و شکایات از جانب اسکیل ورکرهاس خب معلومه که برای اینکه سرو صداشون رو بخوابونه یه حرکتی میکنه ، و منه سرمایه گذار (به خودم میگم که به کسی بر نخوره) بی تفاوت نشستم و منتظرم که شاید تق ای به توقی بخوره و پرونده من رو هم رسیدگی میکنن بموقعش. تو همین صفحه چندین بار از دوستان پیشنهاد گرد همایی دادن که بیایم رو در رو بشنیم همفکری کنیم تا یه راهکاری پیدا کنیم ، انصافا چندتا از ماها استقبال کردیم. خواستن توانستن است. بنظر من اگه تو این مسیر جنب و جوش نداشته باشیم و صدامون رو به مسولین اداره مهاجرت نرسونیم ، اونها هم مطمن باشین که انتظار 40ماه تو سایت رو آخر همین ماه 45ماه میکنه.
    بنده از هر گونه هم فکری و پیدا کردن راه کار موفق هستم و در این زمینه آمده شنیدن نظرات بقیه دوستان هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

دوستان من فرزند وابسته پرونده مادرم هستم.پرونده ایشون کبک 180000دلاری هست که فایل نامبرشم مال اکتبر 2012 هست.بر این اساس که گاهی به اینجا سر میزنم خواستم یه مطلبی رو بیان کنم. این فروم نهایتا شامل 30 نفر میشه که به هیچ عنوان نمیتونه نمونه ای از روند کار گروه سرمایه‌گذاری به دست بده.آماری که من بهتون میدم مربوط به اطلاعات منتشر شده توسط خود دولت کاناداست که در سایت data.gc.ca قابل مشاهدست.در جولای 2013 در کل دنیا (اعداد به نفر هستند نه پرونده) 11000 نفر سرمایه‌گذاری کبک بودند.ظرفیت ویزا برای این گروه هر سال چیزی حدود 5000 نفر هستش. توی یک سال اخیر به تعداد این پرونده ها اضافه نشده اگر شده باشه هم ناچیز. با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که جولای 2014 حدودا 6000 نفر دیگه از این گروه میمونند. با اطمینان بهتون میگم طبق این اعداد و ارقام که رسمی هم هستند نهایتا تا میانه‌های 2015 همه ویزا دریافت خواهیم کرد.با نگرانی و فکر کردن مداوم فقط اعصاب خودمون خورد میشه.این شرایطیه که ما توش گیر کردیم و عملا کار خاصی هم از دستمون بر نمیاد.توی این فروم هم فقط 20 30 نفر از کل چند هزار متقاضی ایرانی حضور دارند. پس نمیتونه منبع قضاوت مناسبی باشه. پس بیخود اعصاب خودتون رو خورد نکنید و اندکی دیگه صبر کنید.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    دوستان من فرزند وابسته پرونده مادرم هستم.پرونده ایشون کبک 180000دلاری هست که فایل نامبرشم مال اکتبر 2012 هست.بر این اساس که گاهی به اینجا سر میزنم خواستم یه مطلبی رو بیان کنم. این فروم نهایتا شامل 30 نفر میشه که به هیچ عنوان نمیتونه نمونه ای از روند کار گروه سرمایه‌گذاری به دست بده.آماری که من بهتون میدم مربوط به اطلاعات منتشر شده توسط خود دولت کاناداست که در سایت data.gc.ca قابل مشاهدست.در جولای 2013 در کل دنیا (اعداد به نفر هستند نه پرونده) 11000 نفر سرمایه‌گذاری کبک بودند.ظرفیت ویزا برای این گروه هر سال چیزی حدود 5000 نفر هستش. توی یک سال اخیر به تعداد این پرونده ها اضافه نشده اگر شده باشه هم ناچیز. با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که جولای 2014 حدودا 6000 نفر دیگه از این گروه میمونند. با اطمینان بهتون میگم طبق این اعداد و ارقام که رسمی هم هستند نهایتا تا میانه‌های 2015 همه ویزا دریافت خواهیم کرد.با نگرانی و فکر کردن مداوم فقط اعصاب خودمون خورد میشه.این شرایطیه که ما توش گیر کردیم و عملا کار خاصی هم از دستمون بر نمیاد.توی این فروم هم فقط 20 30 نفر از کل چند هزار متقاضی ایرانی حضور دارند. پس نمیتونه منبع قضاوت مناسبی باشه. پس بیخود اعصاب خودتون رو خورد نکنید و اندکی دیگه صبر کنید.
    ممنون از اماری که گذاشتید دوست عزیز. حساب و کتابی هم که کردید به نظر منطقی میاد. به هر حال به نظر می رسه همانطوری که گفتید چاره دیگری به جز صبر نیست

دوسته عزیز حتمن فرمایش شما درسته .ولی این کس های که ۵ ساله منتظر هستن چرا این همه طول کشده کارشون پس سهمیه ۵۰۰۰ تائی کجاست

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

با تشکر از کامنت واقع بینانه و آرامش بخش شما دوست گرامی ( همان ارزشمند کمیاب که همه ما بهش نیاز وافر داریم)
    من هم مانند شما 180000 دلاری هستم اما با فایل کبک مه 2012 / اگه اشتباه نکنم سرمایه گذاری کبک اکتبر 2012 بسته بود. میشه بپرسم فایل کبک شما اکتبر 2012 هست؟
    آیا از موضوع اجازه ارسال پول خبر جدیدی دارید؟ چون اگه اون حل نشه ما ها که بعد از نوامبر 2011 هستیم ول معطلیم. باز هم از شما ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط joupar نمایش پست ها
    با تشکر از کامنت واقع بینانه و آرامش بخش شما دوست گرامی ( همان ارزشمند کمیاب که همه ما بهش نیاز وافر داریم)
    من هم مانند شما 180000 دلاری هستم اما با فایل کبک مه 2012 / اگه اشتباه نکنم سرمایه گذاری کبک اکتبر 2012 بسته بود. میشه بپرسم فایل کبک شما اکتبر 2012 هست؟
    آیا از موضوع اجازه ارسال پول خبر جدیدی دارید؟ چون اگه اون حل نشه ما ها که بعد از نوامبر 2011 هستیم ول معطلیم. باز هم از شما ممنونم
    منظورم فایل نامبر فدرال بود. فایل نامبر فدرالمون مال اکتبر 2012 هست. فایل کبکمون حدودا فکر کنم مال یک سال و سه ماه قبلش بود. موعد پرداخت پول ما درست همزمان شد با تحریمای بانکی و بدبختانه یکسال طول کشید تا پولمون برداشت بشه و فایل نامبر فدرال بدن. در مورد این اجازه ارسال پول که مسخره‌بازی جدید این دولت محافظه‌کار دیوانه هست هم اطلاعی ندارم راستش. اما اگر شما هنوز پول واریز نکردید من جای شما بودم تصمیم دیگه‌ای برای زندگیم میگرفتم و زندگی خودم و خانوادم رو دست تصمیمات مسخره‌ی دولت کانادا نمیدادم. بلاتکلیفی که ما دچارش شدیم گاهی واقعا عذاب‌آور میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)