صفحه 19 از 550 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان سلام . لینک مربوط به inventory ویزا آفیس های مختلف از جمله آنکارا رو که در تاریخ آپریل 2012 به روز شده براتون قرار می دم .

ضمنا قابل توجه دوستان سرمایه گذار اینکه با توجه به inventory حدودا ۲۸۰۰ نفری این گروه در آنکارا و با توجه به سهمیه ۳۹۵ نفری ویزا برای این دسته طبق این لینک میشه گفت یکی از مظلوم ترین گروه ها هستند .

سلام از دوستان کسی هست مدیکال انجام داده ویا نامه اپدیت دریافت کرده ،لطفا با ذکر تاریخ فایل فدرال اعلام نمایید زیرا براساس امار ۱۷۵ نفر در نوبت گرفتن ویزا هستند وسهمیه مانده ۲۲۰ نفر میباشد ضمنا فایل بنده اپریل ۲۰۱۰ است.

http://mokhtari.canparsblog.com/?p=1077

امیدوارم یک تحولی ایجاد بشه.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

مال ما آگوست ۲۰۱۰ است و هنوز هم هیچ خبری نیست. نه آپدیت و نه مدیکال... این که واضحه نه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

فایل نامبر فدرال ما برای فبریه 2010 هست و بعد از آپدیتی که تو دسامبر از ما گرفتن هنوز هیچ حبری از مدیکال نیست.

با سلام امروز ازطریق وکیلمان مطلع شدیم نامه اپدیت برایمان ارسال گردیده.

برنامه سرمایه گذاری .فایل فدرال 28.4.2010

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jatan نمایش پست ها
    با سلام امروز ازطریق وکیلمان مطلع شدیم نامه اپدیت برایمان ارسال گردیده.

برنامه سرمایه گذاری .فایل فدرال 28.4.2010
    خیلی خوبه.... این اولین خبر درست و حسابی از بچه های سرمایه گذاریه... به نظر من از نظر فدرال هیچ فرقی نداره ما سرمایه گذاری هستیم یا نیروی کار یا هرچی دیگه.... این مسائل اگه دارای اولویت هم باشه به کبک مربوطه نه فدرال که از مرحله کبک هم گذشتیم ... پس با توجه به تاریخ فایل نامبر فدرال شما و دوستان اسکیل ورکر به نظر میرسه که هماهنگ با هم داریم جلو میریم...
    امیدوارم زودتر خبرهای خوب بیاد که حداقل سال دیگه رفتنی بشیم قبل از تابستون!!!!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    خیلی خوبه.... این اولین خبر درست و حسابی از بچه های سرمایه گذاریه... به نظر من از نظر فدرال هیچ فرقی نداره ما سرمایه گذاری هستیم یا نیروی کار یا هرچی دیگه.... این مسائل اگه دارای اولویت هم باشه به کبک مربوطه نه فدرال که از مرحله کبک هم گذشتیم ... پس با توجه به تاریخ فایل نامبر فدرال شما و دوستان اسکیل ورکر به نظر میرسه که هماهنگ با هم داریم جلو میریم...
    امیدوارم زودتر خبرهای خوب بیاد که حداقل سال دیگه رفتنی بشیم قبل از تابستون!!!!

سلام
    من هم کاملا موافقم که در مرحله فدرال بین سرمایه گذاری و اسکیل ورکر هیچ تفاوتی نیست و هر ۲ گروه با هم و بر اساس زمان دریافت بررسی میشوند

Junior Member

با درود بر دوستان منتطر مدیکال , خوشحالم که بلاخره خبر رسیدن آپدیت یکی از دوستان investor Quebec رو هم شنیدیم. فکر میکنم خیلی خوب باشه که دوستان از این طریق بیشتر باهم تبادل اطلاعات داشته باشند. در ضمن از دوست عزیزمون jatan ممنون میشم که بفرمایند چه مدارکی رو در آپدیت ازشون خواسته اند؟
    فایل فدرال من : 31 آگوست 2010 از طریق investore Quebec 120000

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid47 نمایش پست ها
    با درود بر دوستان منتطر مدیکال , خوشحالم که بلاخره خبر رسیدن آپدیت یکی از دوستان investor Quebec رو هم شنیدیم. فکر میکنم خیلی خوب باشه که دوستان از این طریق بیشتر باهم تبادل اطلاعات داشته باشند. در ضمن از دوست عزیزمون jatan ممنون میشم که بفرمایند چه مدارکی رو در آپدیت ازشون خواسته اند؟
    فایل فدرال من : 31 آگوست 2010 از طریق investore Quebec 120000
    باسلام به دوستان گرامی ،جهت اطلاع گواهی عدم سوءپیشینه خود و همسرم وفرزند بالای ۱۸ سال،فرمهای اطلاعات سفرهای سال ۲۰۱۰ به بعد،پرسشنامه schedule 6 در مورد داراییهای ۳سال اخیر ونیز موجودی حسابهای بانکی و خانه و املاک،اطلاعات تحصیلی فرزند بالای ۱۸سال،اطلاعات تغییرات شغلی (درصورت تغییر شغل)که پس ازتکمیل بهمراه ۴ قطعه عکس برای هر نفر .که بایدارسال گردد.امیدوارم اطلاعات داده شده مفید باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)