صفحه 20 از 550 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام
    کسی آپدیت مدارک یا ودیکال دریافت نکرده ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط baahaar نمایش پست ها
    سلام
    کسی آپدیت مدارک یا ودیکال دریافت نکرده ؟
    مدیکال سرمایه گذاری هایی که از طریق کبک اقدام کردن و فایل فدرالشوم ژانویه 2010 باز شده تازه داره میاد...

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    مدیکال سرمایه گذاری هایی که از طریق کبک اقدام کردن و فایل فدرالشوم ژانویه 2010 باز شده تازه داره میاد...
    خب همین هم خبر خوبیه... مگه سرمایه گذاریها چند نفرن؟ به سرعت نوبت همه ی ما میرسه...
    من فقط نگران این آپدیتم... این درسته که باید دوباره همه ی مال و اموال رو لیست کنیم؟ یعنی باید ارزشگذاری هم بکنیم؟ این خیلی زمان میبره همون یک دونه آپارتمان و شرکت خودش کلی کار داره.... و فکر کنم هزینه ش هم کم نباشه.... یعنی میشه واسه کسی آپدیت نیاد؟ فقط عدم سوسابقه بخوان؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    خب همین هم خبر خوبیه... مگه سرمایه گذاریها چند نفرن؟ به سرعت نوبت همه ی ما میرسه...
    من فقط نگران این آپدیتم... این درسته که باید دوباره همه ی مال و اموال رو لیست کنیم؟ یعنی باید ارزشگذاری هم بکنیم؟ این خیلی زمان میبره همون یک دونه آپارتمان و شرکت خودش کلی کار داره.... و فکر کنم هزینه ش هم کم نباشه.... یعنی میشه واسه کسی آپدیت نیاد؟ فقط عدم سوسابقه بخوان؟
    در آپدیت مرحله فدرال این مسایل مطرح نیست . اگر جایی شنیده اید که آپدیت سرمایه گذاری نیاز به ارزش گذاری مجدد اموال دارد در ارتباط با مرحله قبل از مصاحبه بوده و مربوط به کسانی است که در اواخر ۲۰۱۰ فایل سرمایه گذاری کبک گرفته اند و بخاطر ازدیاد شدید پرونده ها در آن زمان مدت مصاحبه شان بیشتر از ۱ سال شده . ضمنا تعداد سرمایه گذاری ها خیلی هم کم نیست و ۳۰۰۰ نفری در دفتر آنکارا inventory سرمایه گذاری کبک هستند با ظرفیت ۳۹۵ ویزا امسال . البته تجربه نشون داده که سرمایه گذاری ها کارهاشون همزمان با اسکیل ورکر های غیر دیمند انجام می شه . من خودم شخصا معتقدم ای کاش اون موقع می رفتم دنبال پاسپورت سنت کیتس . لااقل الان هر جا می خواستم می شد راحت برم ...

دوستان سلام . جدولی که visa target آفیس های مختلف رو نشون می داد خاطرتون هست ؟

این جدول چند روز قبل modified شده و فکر می کنم سهمیه آنکارا کمتر هم شده . لااقل در مورد سرمایه گذاری که اطمینان دارم این اتقاق افتاده و از ۳۹۵ نفر به ۲۶۵ نفر تنزل کرده .

جالب اینکه عدد نهایی همون ۱۶۵۰۰۰ باقی مونده و نمی تونیم بگیم این سهمیه برای ادامه ساله و بخشی که کم شده مربوط به ویزا های داده شده بوده . البته مثلا به سهمیه فدرال دفتر ورشوو ۵۰۰ نفر اضافه شده .

ای واااااااااای

http://www.cic.gc.ca/english/departm...s/economic.asp

این هم لینک inventory ویزا آفیس های مختلف در آپریل ۲۰۱۲
    ۲۸۷۹ نفر بیزینس کبک در دفتر آنکارا و سهمیه ۲۶۵ نفری این دفتر برای bussiness کبک . الان باید خندید فقط )))))))))))))

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    در آپدیت مرحله فدرال این مسایل مطرح نیست . اگر جایی شنیده اید که آپدیت سرمایه گذاری نیاز به ارزش گذاری مجدد اموال دارد در ارتباط با مرحله قبل از مصاحبه بوده و مربوط به کسانی است که در اواخر ۲۰۱۰ فایل سرمایه گذاری کبک گرفته اند و بخاطر ازدیاد شدید پرونده ها در آن زمان مدت مصاحبه شان بیشتر از ۱ سال شده . ضمنا تعداد سرمایه گذاری ها خیلی هم کم نیست و ۳۰۰۰ نفری در دفتر آنکارا inventory سرمایه گذاری کبک هستند با ظرفیت ۳۹۵ ویزا امسال . البته تجربه نشون داده که سرمایه گذاری ها کارهاشون همزمان با اسکیل ورکر های غیر دیمند انجام می شه . من خودم شخصا معتقدم ای کاش اون موقع می رفتم دنبال پاسپورت سنت کیتس . لااقل الان هر جا می خواستم می شد راحت برم ...
    سلام به همگی،
    برای ما هم که فایل نامبر سپتامبر 2010 سرمایه گذاری کبک داشتیم در خواست آپدیت دادن و گقتن که به زودی در چند ماه اینده وفت مصاحبه خواهیم داشت ، و چون ویزا کانادا هم از فبل اقدام کردیم به محض اینکه ویزا بیاد می خوایم اعلام امادگی برای مصاحبه بکنیم، فقط تنها نگرانیمون همین آپدیت ها هست ، مثل اینکه باید مجدد همه ارزشگذاری ها رو دباره تکرار کنیم و کلی از مدارک که برای 30 ، 40 سال دیگه هست رو برای شون بفرستیم.
    من خودمم هم به عنوان فرزند دانشجو می خوام تو این پرسه باشم و الان هم داره کارشناسی ارشدم تموم میشه ، و انگار باز باید در یک دانشگاه دیگه مجدد دانشجو بشم، تا اخر پرسه ،کسی پیشتر تجربه فرزند دانشجو رو داشته؟؟ افسر های مهاجرت چطوری با کیس شون برخورد کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    برای ما هم که فایل نامبر سپتامبر 2010 سرمایه گذاری کبک داشتیم در خواست آپدیت دادن و گقتن که به زودی در چند ماه اینده وفت مصاحبه خواهیم داشت ، و چون ویزا کانادا هم از فبل اقدام کردیم به محض اینکه ویزا بیاد می خوایم اعلام امادگی برای مصاحبه بکنیم، فقط تنها نگرانیمون همین آپدیت ها هست ، مثل اینکه باید مجدد همه ارزشگذاری ها رو دباره تکرار کنیم و کلی از مدارک که برای 30 ، 40 سال دیگه هست رو برای شون بفرستیم.
    من خودمم هم به عنوان فرزند دانشجو می خوام تو این پرسه باشم و الان هم داره کارشناسی ارشدم تموم میشه ، و انگار باز باید در یک دانشگاه دیگه مجدد دانشجو بشم، تا اخر پرسه ،کسی پیشتر تجربه فرزند دانشجو رو داشته؟؟ افسر های مهاجرت چطوری با کیس شون برخورد کردن؟
    این هم یکی دیگه از دردسرها... امیدوارم زودتر کارتون درست بشه... ما که بچه هامون کوچیک هستن... فقط مدارکتون کامل کامل باشه... به ریزترین نکات هم گیر میدن...
    کار خوبی میکنید که میخواین همون بار اول که دعوت میشین برید برای مصاحبه. ما یکی از پاسپورتهامون ۸ ماه اعتبار داشت ویزا ندادن مجبور شدیم بار دوم بریم.. حواستون به زمان انقضای پاسپورتهاتون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    این هم لینک inventory ویزا آفیس های مختلف در آپریل ۲۰۱۲
    ۲۸۷۹ نفر بیزینس کبک در دفتر آنکارا و سهمیه ۲۶۵ نفری این دفتر برای bussiness کبک . الان باید خندید فقط )))))))))))))
    گاهی به نفع آدمه زیاد اطلاعات نداشته باشه.
    من که کلاس زبانم رو دوباره شروع کردم. به کارهای عقب مونده که فکر میکردم دیگه هیچوقت انجام نمیدم دارم میرسم. هرکی هم میپرسه پس کارتون چی شد میگم چی کی کجا؟ هستیم در خدمتتون!
    لبخند بزن جانم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    با سلام .

در ارتباط با فرزند وابسته در مرحله کبک خیلی راحت csq را می گیرید و در داخل پرونده باقی میمانید . در مرحله فدرال وقتی درخواست آپدیت می شود باید نشان دهید که از ۲۲ سالگی به بعد بصورت مداوم دانشجو بوده اید و این از طریق فرستادن ریز نمرات می باشد . اما با توجه به اینکه هنوز مصاحبه نرفته اید و همچنین از آنجایی که در حال حاضر بعد از قبولی واریز پول بسیار دشوار تر و زمان بر تر از قبل شده و همچنین از همه مهمتر به دلیل تاخیر های خیلی زیاد در مرحله فدرال (‌همانطور که دوستان گفتند در حال حاضر فایل های فدرال ژانویه ۲۰۱۰ در حال گرفتن مدیکال هستند )‌ توصیه می کنم حداقل حداقل ۳ سالی رو برای ادامه تحصیل برنامه ریزی کنید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)