صفحه 21 از 550 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ما از طریق ایمیل از وکیلمون سوال کردیم که برای آپدیتی که از ما میخوان بازهم باید فرم پر کنیم؟ در جواب گفتند جدیدا این فرم schedule6 رو میخوان و باید پر کنیم. خلاصه به نظر میاد حسابی دردسر داریم.
    این دوستی که برای آپدیت این فرم ها رو پر کرده بودند آیا برای اموال و پولهایی که داریم باید سند و مدرک رسمی بیاریم و اثبات کنیم که هرکدوم رو از کجا آوردیم؟ یا صرفا اعلام کنیم کافیه؟
    در مورد اسناد مالی شرکت چطور؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام دوستان

همانطور که می دانید یکی از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت سرمایه گذاری داشتن یه "Business Plane" می باشد. آیا از دوستان کسی هست که وکیل یا کارشناس خبره ای در این زمینه سراغ داشته باشه (چه در ایران چه در کانادا (کبک یا فدرال)) که بتواند یک "Business Plane " تهیه کند؟

پیشاپیش متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Bluesky77 نمایش پست ها
    سلام دوستان

همانطور که می دانید یکی از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت سرمایه گذاری داشتن یه "Business Plane" می باشد. آیا از دوستان کسی هست که وکیل یا کارشناس خبره ای در این زمینه سراغ داشته باشه (چه در ایران چه در کانادا (کبک یا فدرال)) که بتواند یک "Business Plane " تهیه کند؟
    مطمئنی؟ plane؟ میشه هواپیما ها
    فکر کنم منظورت plan هست
    اگه وکیل دارین که به اون بگین. وگرنه فکر کنم باید از یه financial adviser کمک بگیرین. خودتون هم یه سرچی بکنین شاید ساده تر از این حرفها باشه.
    مثلاً plan تون خرید یه مغازه یا شرکت یا سهام باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    مطمئنی؟ plane؟ میشه هواپیما ها
    فکر کنم منظورت plan هست
    اگه وکیل دارین که به اون بگین. وگرنه فکر کنم باید از یه financial adviser کمک بگیرین. خودتون هم یه سرچی بکنین شاید ساده تر از این حرفها باشه.
    مثلاً plan تون خرید یه مغازه یا شرکت یا سهام باشه

ممنونم از راهنمایی ارزندتون و همچنین تذکر غلط املاییم

به هر حال اگر دوستان دیگر هم تجربه ای دارند ممنون می شم من را مطلع کنند.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    ما از طریق ایمیل از وکیلمون سوال کردیم که برای آپدیتی که از ما میخوان بازهم باید فرم پر کنیم؟ در جواب گفتند جدیدا این فرم schedule6 رو میخوان و باید پر کنیم. خلاصه به نظر میاد حسابی دردسر داریم.
    این دوستی که برای آپدیت این فرم ها رو پر کرده بودند آیا برای اموال و پولهایی که داریم باید سند و مدرک رسمی بیاریم و اثبات کنیم که هرکدوم رو از کجا آوردیم؟ یا صرفا اعلام کنیم کافیه؟
    در مورد اسناد مالی شرکت چطور؟
    سلام،
    اینطور که بنظر میاد بله باید به صورت کامل وضعیت گردش های مالی و املاک و محل کار رو براشون بفرستیم، یکی از دوستان اشاره کرد که ممکن به خاطر این باشه که پرونده های ما دو سال طول کشیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    سلام،
    اینطور که بنظر میاد بله باید به صورت کامل وضعیت گردش های مالی و املاک و محل کار رو براشون بفرستیم، یکی از دوستان اشاره کرد که ممکن به خاطر این باشه که پرونده های ما دو سال طول کشیدن.
    به نظر میرسه ۶۰ روز هم بیشتر مهلت نمیدن برای آپدیت و هرکدوم این کارها خیلی زمان میبره و کلی هم انرژی از آدم میگیره.... زودتر هم بخواهیم انجام بدیم ممکنه تاریخش جور درنیاد. اگه بخواهیم ملکی رو زودتر بدیم برای ارزیابی و ترجمه اشکال نداره؟ نمیگن باید مال مثلا همین یک ماه گذشته باشه؟ میترسم انجام بدیم بعد آپدیت حالا حالاها نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    با سلام .

در ارتباط با فرزند وابسته در مرحله کبک خیلی راحت csq را می گیرید و در داخل پرونده باقی میمانید . در مرحله فدرال وقتی درخواست آپدیت می شود باید نشان دهید که از ۲۲ سالگی به بعد بصورت مداوم دانشجو بوده اید و این از طریق فرستادن ریز نمرات می باشد . اما با توجه به اینکه هنوز مصاحبه نرفته اید و همچنین از آنجایی که در حال حاضر بعد از قبولی واریز پول بسیار دشوار تر و زمان بر تر از قبل شده و همچنین از همه مهمتر به دلیل تاخیر های خیلی زیاد در مرحله فدرال (‌همانطور که دوستان گفتند در حال حاضر فایل های فدرال ژانویه ۲۰۱۰ در حال گرفتن مدیکال هستند )‌ توصیه می کنم حداقل حداقل ۳ سالی رو برای ادامه تحصیل برنامه ریزی کنید .
    منظورتون از مرحله کبک ، کیس کبک بود، چون من این برداشت رو کردم که شاید بعد از مصاحبه و قبولی باز مرحله دیگه ای به منظور امور فدرال باید انجام بدیم ، قاعدتا بعد از قبولی در مصاحبه کبک باید منتظر مدیکال بود درسته؟
    حالا این سوال هم برای من پیش اومد که، کی وضعیت دانشجو یودن فرزند رو دوباره بررسی میکنند؟(در مورد کیس سرمایه گذاری کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    منظورتون از مرحله کبک ، کیس کبک بود، چون من این برداشت رو کردم که شاید بعد از مصاحبه و قبولی باز مرحله دیگه ای به منظور امور فدرال باید انجام بدیم ، قاعدتا بعد از قبولی در مصاحبه کبک باید منتظر مدیکال بود درسته؟
    حالا این سوال هم برای من پیش اومد که، کی وضعیت دانشجو یودن فرزند رو دوباره بررسی میکنند؟(در مورد کیس سرمایه گذاری کبک)
    سلام . منظورم از مرحله کبک از زمان فایل نامبر کبک تا دریافت csq هست . بعد از دریافت csq هم مدارک را برای فدرال می فرستید و منتظر مدیکال میشوید و بعد ویزا... که شما باید از ابتدا (فایل نامبر کبک ) تا انتها (دریافت ویزا‌)‌ بطور پیوسته دانشجو باشید. دانشجو بودن شما هم در زمان مصاحبه کبک و اخذ csq , هم در زمان آپدیت فدرال که اگر دانشجو بودید برایتان مدیکال فرستاده می شود و هم در زمان دریافت ویزا چک می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    به نظر میرسه ۶۰ روز هم بیشتر مهلت نمیدن برای آپدیت و هرکدوم این کارها خیلی زمان میبره و کلی هم انرژی از آدم میگیره.... زودتر هم بخواهیم انجام بدیم ممکنه تاریخش جور درنیاد. اگه بخواهیم ملکی رو زودتر بدیم برای ارزیابی و ترجمه اشکال نداره؟ نمیگن باید مال مثلا همین یک ماه گذشته باشه؟ میترسم انجام بدیم بعد آپدیت حالا حالاها نیاد.
    anihoo عزیز فرمایش شما در ارتباط با اینکه فرم scheduale 6 در آپدیت فدرال خواسته می شه کاملا درسته. اما به نظر من هدف فقط تکمیل این فرم و اظهار کردن وضعیت موجود هست و مثل مرحله کبک اثبات دارایی و درآمدها از طریق نامه های بانک و ارزش گذاری املاک و ترازنامه سالانه و ... نیست چون هیجکدوم از این مدارک supplementry در آپدیت فدرال خواسته نباشید . اصولا همانطور که می دونید در مرحله کبک ارایه این مدارک به جهت تعیین حداقل دارایی و نحوه کسب آنها بود که در زمان صدور csq از نظر کبک مورد قبول بوده و الان فدرال نمیاد دوباره دارایی های فرد رو بررسی کنه. اصلا شما فرض کن یکی همه دارایی هاشو بعد csq خرج کرده و الان هیچی نداره . یعنی می خوان بهش پولشو پس بدن و بگن ویزا نمی دیم بهت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    anihoo عزیز فرمایش شما در ارتباط با اینکه فرم scheduale 6 در آپدیت فدرال خواسته می شه کاملا درسته. اما به نظر من هدف فقط تکمیل این فرم و اظهار کردن وضعیت موجود هست و مثل مرحله کبک اثبات دارایی و درآمدها از طریق نامه های بانک و ارزش گذاری املاک و ترازنامه سالانه و ... نیست چون هیجکدوم از این مدارک supplementry در آپدیت فدرال خواسته نباشید . اصولا همانطور که می دونید در مرحله کبک ارایه این مدارک به جهت تعیین حداقل دارایی و نحوه کسب آنها بود که در زمان صدور csq از نظر کبک مورد قبول بوده و الان فدرال نمیاد دوباره دارایی های فرد رو بررسی کنه. اصلا شما فرض کن یکی همه دارایی هاشو بعد csq خرج کرده و الان هیچی نداره . یعنی می خوان بهش پولشو پس بدن و بگن ویزا نمی دیم بهت ؟
    نه از اون نظر که نباید براشون مهم باشه... فدرال از نظر اینکه پولی که قراره وارد کانادا بشه پاک باشه چک میکنند... و شاید بعد از تحریم براشون مهم شده باشه که هرکس پولی که داره رو از کجا آورده...
    کاری که باید چند سال پیش انجام میدادند و ندادند!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)