صفحه 260 از 550 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270310360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوست جدیدمون که فایل فدرالشون مال 11 ژانویه 2011 بود مدیکالشون نیومد؟

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    دوست عزیز توریستی تشریف میبرین کانادا؟
    بله ، درخواست ويزای توريستی کردم و موافقت کردن.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    بله ، درخواست ويزای توريستی کردم و موافقت کردن.
    می تونم بپرسم پروسه گرفتن ویزای توریستی چقدر طول کشید دوست عزیز؟

Junior Member

الان سایت cicرا چک میکردم متوسط رسیدگی به پرونده های سرمایه گذاری را به 47 ماه تغییر داده البته میدونید که این عدد مربوط به میانگین وقت رسیدگی پرونده های مشابه در سال گذشته است ولی به هر حال نا امید کنندست.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط parwaz نمایش پست ها
    الان سایت cicرا چک میکردم متوسط رسیدگی به پرونده های سرمایه گذاری را به 47 ماه تغییر داده البته میدونید که این عدد مربوط به میانگین وقت رسیدگی پرونده های مشابه در سال گذشته است ولی به هر حال نا امید کنندست.
    یعنی از 42 ماه به جای اینکه کمترش کنند کردنش 47 ماه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    یعنی از 42 ماه به جای اینکه کمترش کنند کردنش 47 ماه؟
    من فکر می کنم که باید دوباره به فکر اعتراض کردن باشیم. ولی حالا این که این اعتراض به چه شکلی باشه که نتیجه بده این رو نمی دونم.

ApplyAbroad Hero

من فکر می کنم که باید دوباره به فکر اعتراض کردن باشیم. ولی حالا این که این اعتراض به چه شکلی باشه که نتیجه بده این رو نمی دونم.
    از دوستان کسی جدیدا با وکیلش تماس نگرفته که ببینیم وضعیت مدیکالها چجوری هست؟

از دوستان کسی جدیدا با وکیلش تماس نگرفته که ببینیم وضعیت مدیکالها چجوری هست؟
    چرا به صورتی جدی دنبال اعتراض نیستیم... تا کی اینا باید به ما بی احترامی کنن.. مثلا خیر سرشون جهان متمدن هستن. وفتی یه حرفی رو می زنن باید عمل کنن.. اصلا کسی تاحالا پرسیده که چرا انقدر بی نظم و با تاخیر دارن به پرونده ها رسیدگی می کنن.. جوابشون چی بوده؟؟؟؟ اصلا جوابی دادن یا میدن.. ما که وکیلمون دکتر مختاری هست.. بسیار شخص محترمی و اصلا نتونستن از حقوق ما دفاع کنن. بالاخره اونا راه کار ها رو بلدن و نه ما.. اونا هم کنج عافیت رو گرفتن و نشستن و دست روی دست گذاشتن. که شاید بعد از اینکه ۲ نسل از پرونده های ما گذشت به نوه های ما بگن بله شما می تونید بیایی کانادا.. خلاصه اگر کسی مثل من شاکی هست یه جوری هماهنگ کنیم که عقل هامون رو بزار رو هم ببینم چی کار میشه کرد. یه دست که صدا نداره.
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Junior Member

دوستان عزیز
    اگر موافق باشید به شیوه ی بچه های تاپیک " اعتراض به عملکرد آنکارا" ما هم شروع کنیم به اعتراض. این طور که من خوندم اونها از طرق زیر شروع به اعتراض کرده بودند، که بعد از مدتی هم ظاهراً جواب داد و مدیکالاشون اومد. (البته اسکیلد ورکر بودند):
    1- توییت کردن و اعتراض در صفحات توییتر وزیر مهاجرت کانادا (کریس الکساندر) و خانم دوکروسی وزیر امور مهاجرت کبک ( ایشون گویا انسان خوبی هستند و جواب توییت دوستان رو داده بودند و گفته بودند برایشان ایمیل بفرستند در مورد مشکلشان) http://politwitter.ca/user/DeCourcyDiane و http://politwitter.ca/user/MinChrisA
    حتی مثل بچه های اسکیلد ورکر می تونیم یه هشتگ (#qswinankara) هم برای خودمون درست کنیم
    2- ایجاد یک پتیشن که نتایج اون رو برای مقامات مذکور بفرستیم : http://www.activism.com/fr_CA/petiti...d-ankara/44706
    2- علاوه بر به دو نفر یاد شده با سفیر کانادا در ترکیه (جان هولمز) هم دوستان نامه نگاری کرده بودند. http://www.canadainternational.gc.ca...e.aspx?lang=en
    3- مصاحبه با خبرنگاران ایرانی فعال در مطبوعات کانادا برای درج اعتراض ها در رسانه ها
    4- پیگیری های قانونی از طریق وکلا

خواهشاً پیشنهاداتتون رو بگین تا ببینیم چه کار باید کرد، مبادا آنکارا هر سال 4 تا مدیکال برای دلخوشی ما بده و بقیه سال بی کار بشینه!
    لطف کنید تا می تونید اطلاعات موثق از آشناها و وکلا و رسانه ها جمع کنیم که اگر واقعاً روند مدیکال دادن متوقف شده از روش های بالا اعتراض کنیم.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

می تونم بپرسم پروسه گرفتن ویزای توریستی چقدر طول کشید دوست عزیز؟
    از زمان دريافت دعوتنامه حدود 2 ماه، البته اين رو هم بگم که بايد يک سفر به استانبول يا آنکارا بريد جهت انجام بايومتريک در اداره وک (VAC).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)