صفحه 27 از 550 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127527 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

در ادامه توضیحات از سایت کنپارس جهت اطلاع دوستان نقل قول میکنم:

این سایت به صورت غیر رسمی گقته است:

۱- برنامه سرمایه گذاری کبک و فدرال هر دو تا تابستان اینده باز می شوند البته این احتمال زیاد است که برنامه کبک زودتر باز شود و پرونده بپذیرد. شرایط این برنامه ها تغییر می کند و صحبت از داشتن دارایی معادل ۳ میلیون و دویست هزار دلار و سرمایه گذاری معادل یک میلیون و ششصد هزار دلار برای ۵ سال است. البته متقاضیان خواهند توانست با پرداخت ۳۵۰ هزار دلار کانادا از بانکهای واسط تسهیلات بانکی دریافت کنند. برای کنترل برادران چینی هم صحبت از سهمیه بندی منطقه ای است.
    در این شرایط افرادی که پیش از این در این برنامه کبک پرونده دارند باید دقت بیشتری کنند تا قبولی بگیرند و امکان ارزانتری را که در اختیار دارند به سادگی از کف ندهند.

۳- پرونده های کبک سرمایه گذاری ۱۲۰ هزار دلاری و ۱۸۰ هزار دلاری؛ کارآفرینی؛ خوداشتغالی و نیز پرونده های کبک نیروی متخصص که در مرحله فدرال هستند بدون شک نهایی خواهند شد و هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند. به قول معروف دیر یا زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. دلیل این اطمینان هم این است که در مورد این پرونده ها وزیر مهاجرت کانادا نمی تواند تصمیم به حذف بگیرد و از حیطه قدرت او خارج است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid47 نمایش پست ها
    دوست عزیز در پاسخ به سوال شما متاسفانه مطلبی از سایت کنپارس رو جهت اطلاع نقل قول میکنم :
    یک خبر نه چندان خوشایند هم در مورد پرونده های ۱۲۰ هزار دلاری فدرال رسیده است و اینکه وزیر مهاجرت در صدد است پرونده های سرمایه گذاری فدرال قدیمی را که تا قبل از تغییر برنامه در جولای ۲۰۱۱ دریافت کرده است به طریقی باز گرداند. دقت کنید که این گروه کسانی هستند که در برنامه فدرال پرونده باز کرده اند و مدارکی نیز نداده اند؛ پولی جز هزینه قانونی فدرال واریز نکرده اند و تنها یک فایل نامبر فدرال دریافت کرده اند. این گروه از پرونده ها که بلغ بر ۲۴۰۰۰ پرونده است از سال ۲۰۰۷ در انتظار رسیدگی بوده اند. چندی پیش یکی از وکلای به نام کانادا از سوی چند تن از متقاضیان دعوایی را برای پیشگیری از چنین تصمیمی به دادگاه برد که متاسفانه موفق نبود و در محافل حقوقی این شکست را به چراغ سبز دادگاه فدرال برای حذف این دسته از پرونده ها تعبیر کردند. البته وزیر هنوز موفق به فراغت از حذف گروه متقاضیان نیروی متخصص فدرال که قبل از فوریه ۲۰۰۸ پرونده تشکیل داده اند نشده است و درگیری حقوقی ادامه دارد ولی این احتمال بسیار قوی است که در صدد حذف این گروه از سرمایه گذاران باشد
    سلام
    اومده بودم یک سوالی بپرسم خوندن این پست یک سوال دیگ هم تو ذهنم بوجود اورد اونم اینکه این چه معنی داره که پرونده رو میگن بعد دوباره بعد از یکسال دوسال پس میدن خو ب چرا ادمو میذارن سر کار؟میدونین یکخورده نمی تونم بفهمم این کار یعنی چی؟اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.سوالم این بود که الان راه های مهاجرت از طریق سرمایه گزاری کبک چی هست؟ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mesbahk نمایش پست ها
    سلام
    اومده بودم یک سوالی بپرسم خوندن این پست یک سوال دیگ هم تو ذهنم بوجود اورد اونم اینکه این چه معنی داره که پرونده رو میگن بعد دوباره بعد از یکسال دوسال پس میدن خو ب چرا ادمو میذارن سر کار؟میدونین یکخورده نمی تونم بفهمم این کار یعنی چی؟اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.سوالم این بود که الان راه های مهاجرت از طریق سرمایه گزاری کبک چی هست؟ممنون از پاسختون
    دوست من... خیلی چیزها اصلا فهمیدنی نیست.... هنوز اعلام نشده ولی اینطوری که میگن خیلی سخت میشه... فعلا امکانش نیست.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

با درود
    سپاسمند خواهم شد اگر دوستان مطلع به پرسشهای ذیل پاسخ بدن :
    1-در حال حاضر سریعترین شیوه مهاجرت از طریق انواع روشهای سرمایه گذاری کدام است ؟ و زمان تقریبی روند مهاجرت (با توجه به تجربه ها و سوابق موجود) به صورت میانگین چقدر هست ؟
    2- آیا ار میان دفاتر وکالت مهاجرتی، دفتر یا وکیل مناسبی سراغ دارید که طی قرارداد رسمی حداکثر زمان به طول انجامیدن پروسه اخذ اقامت را تضمین بده ؟
    3- فردی که از طریق سرمایه گذاری اقدام به اخذ اقامت می کند دقیقاً کدام یک از اعضای خانواده اش را می تواند با خود همراه کند ؟ (به عنوان نمونه : خواهر ، برادر ، همسر ، فرزند ، پدربزرگ یا غیره)

Junior Member

با سلام ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    یکی از دوستان من از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کرده(120000) و فایل فدرالشون ژانویه 2011 است اما تا الان هیچ خبری از پروندشون نشده کسی از دوستان خبری از اپدیت یا مدیکال نداره؟میخواستم بدونم دوستان سرمایه گذار این انجمن در چه مرحله ای هستند (اپدیت مدیکال ویزا) یک پیشنهاد هم داشتم اگه شما هم یک جدول درست کنید اینطوری هر کس از روند پروندش اگاه میشه البته در محضر اساتید قصد جسارت نبود فقط یه پیشنهاد (مرسی از جواب)

نقل قول نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
    با سلام ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    یکی از دوستان من از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کرده(120000) و فایل فدرالشون ژانویه 2011 است اما تا الان هیچ خبری از پروندشون نشده کسی از دوستان خبری از اپدیت یا مدیکال نداره؟میخواستم بدونم دوستان سرمایه گذار این انجمن در چه مرحله ای هستند (اپدیت مدیکال ویزا) یک پیشنهاد هم داشتم اگه شما هم یک جدول درست کنید اینطوری هر کس از روند پروندش اگاه میشه البته در محضر اساتید قصد جسارت نبود فقط یه پیشنهاد (مرسی از جواب)

dean عزیز سرمایه گذاران هم مشابه بچه های skill worker تا june 2010 آپدیت گرفتن ولی مدیکالشون در حد ژانویه و فوریه ۲۰۱۰ باقی مونده متاسفانه .

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم سرمایه گذاری چطور و چگونه انجام میشه و اگه کسی هست که بتونه کمکم کنه میتونم ایمیل بدم برام اطلاعات موثق تر بفرسته

Junior Member

اگر 600 - 700 ميليون پول اضافي داري كه ميخواي بريزيش دور و 5 تا 6 سال هم الافي بكشي بسم اله

سلام
    من از طریقه سرمایه گذاری کبک ساله ۲۰۱۰ اقدام کردم، الان واسه مصاحبه دعوت شدم، مصاحبه هفتهٔ دیگه تو کبک هست. لطفا بگین زمان انتظار بعد از مصاحبه تا مدیکال چقدره؟

Junior Member

حد اقل 3 تا 4 سال

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)