صفحه 29 از 550 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    بهتون تبریک می گم، به امید صحت و موفقثت در بفیه مراحل.
    شما مصاحبه ای که داشتین کی و کجا بود؟
    و بعد از اون مدارکتون رو کجا فرستادن؟
    خیلی ممنون,مصاحبه من تابستان2009 در مونترال بود
    ومدارک به دمشق فرستاده شد وسپس به انکارا
    من هم برای شما ارزوی سعادت دارم
    فایل نامبر:فوریه2010 اپدیت:دسامبر2011 دریافت مدیکال:15فوریه2013 دریافت ویزا:june 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya121 نمایش پست ها
    خیلی ممنون,مصاحبه من تابستان2009 در مونترال بود
    ومدارک به دمشق فرستاده شد وسپس به انکارا
    من هم برای شما ارزوی سعادت دارم
    ببخشید من یه کوچیک گیج شدم شاید هم از بی اطلاعاتیم هست من رو روشن کنید لطفا،
    در زیر پست تون نوشته فایل تامبر 2010 و اپدیت 2011 این ها کدام مراحل هستن. چون من تنها فایل نامبری که می شناسم همون فایل نامبر اول هست که برا شروع می دن و بعدش به مصاحبه ختم میشه و در همون جا تکمیل مدارک رو می خوان.
    تو آپدیت چه چیزایی از شما خواستن؟

سپاسگذار

Junior Member

سلام دوست عزیز
    چون زمان صدور مدیکال طولانی شده
    قبل از اینکه مدیکال را صادر کنند,بار دیگر تغییرات احتمالی بوجود امده,
    مسافرتهای خارج وعدم سو پیشینه جدید را میخواهند
    فایل نامبر:فوریه2010 اپدیت:دسامبر2011 دریافت مدیکال:15فوریه2013 دریافت ویزا:june 2013

سلام
    ما ۳ هفته پیش توی مونترال مصاحبه داشتیم برای مهاجرت از طریقه سرمایه گذاری (۱۲۰،۰۰۰)، حالا چند روز پیش یه ایمیل اومده که نوشته فقط ۱ ماه برای پرداخت ۱۲۰،۰۰۰ تا مهلت داریم، سؤالم اینه که حتما باید این مبلغ رو تو یک ماه پرداخت کنیم یا می‌شه دیرتر هم پرداخت کرد چون من شنیده بود مهلت برای پرداخت ۳ ماه هست!

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushfard نمایش پست ها
    سلام
    ما ۳ هفته پیش توی مونترال مصاحبه داشتیم برای مهاجرت از طریقه سرمایه گذاری (۱۲۰،۰۰۰)، حالا چند روز پیش یه ایمیل اومده که نوشته فقط ۱ ماه برای پرداخت ۱۲۰،۰۰۰ تا مهلت داریم، سؤالم اینه که حتما باید این مبلغ رو تو یک ماه پرداخت کنیم یا می‌شه دیرتر هم پرداخت کرد چون من شنیده بود مهلت برای پرداخت ۳ ماه هست!
    سلام ، ضمن عرض تبریک در قبولی مصاحبه تون ، تا اونجایی که من اطلاع دارم همون یکماه فرصت پرداخت میدن. ولی قبلا 120روز بوده . ممنون میشم از نحوه انجام مصاحبه تون چند خطی اطلاع رسانی کنید. تاریخ مصاحبه من اوایل فروردین هستش .

Junior Member

سلام
    فایل فدرال ما june 2010 هست . به غیر از آپدیت چیزی از ما نخواستن تا الان . پرونده کسی به پاریس رفته از سرمایه گذاری ؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

فایل نامبر ما هم مال آگوست ۲۰۱۰ هست و هیچ تغییری نکرده. از هیچ سرمایه گذاری هم جز این نشنیدم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

فایل فایل نامبر فدرال من هم آگوست 2010 هست و در cic همچنان در شرایط in process هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    سلام ، ضمن عرض تبریک در قبولی مصاحبه تون ، تا اونجایی که من اطلاع دارم همون یکماه فرصت پرداخت میدن. ولی قبلا 120روز بوده . ممنون میشم از نحوه انجام مصاحبه تون چند خطی اطلاع رسانی کنید. تاریخ مصاحبه من اوایل فروردین هستش .
    سلام، ممنون! من از وکیلمون سوال کردم گفت با اینکه اونجا نوشته تا ۱ ماه فرصت داریم، ولی‌ تا ۳ ماه هم میتونیم پولو واریز کنیم ولی‌ بهتره که هرچه زودتر باشه تا کار سریعتر پیش بره!ولی‌ الان یه شرایطی هست که آدم نمیدونه کی‌ باید دلار بخره، مثلا فرق هفتهٔ پیش با الان یه چیزی حدود ۷۰ میلیون تومن هست!
    در مورد مصاحبه هم اینکه قراره مصاحبهٔ ما ساعت ۱۰ صبح بود، یه کم نشستیم تا یه دختر جوون حدودا ۲۵ سال اومد مارو صدا کرد و خودشو معرفی‌ کرد، و از ما خواست که باهاش بریم! وقتی‌ وارد اتاق شدیم به جز اون دختر یک مترجم و یه آقای دیگه‌ای هم بودن، البته وکیل ما هم بود!
    مصاحبه تقریبا حدود دو ساعت طول کشید و تقریبا در مورد تمام مدارکمون سوال کرد، مثلا به یه مبلغ توی حساب شخصی که برای واریز یارانه‌ها بود اشاره کرد و گفت که این چیه و از کجا اومده! و دیگه اینکه مثلا پرسید که چجوری سرمایتون رشد کرده که باید در مورد کار و خرید و فروش‌ها توضیح داد. دیگه پرسید که چرا کبک رو انتخاب کردیم؟ و اینکه آیا فکر می‌کنیم اینجا میتونیم موفق باشیم!
    آخر مصاحبه هر ۳ نفرشون رفتن بیرون و چند دقیقه صحبت کردن! بعدش چند دقیقه هم با وکیل ما صحبت کردن و در آخر دختر اومد و به ما گفت که من اگه بخوام این حق رو دارم که شمارو قبول کنم یا نکنم، با توجه به مدارک ارائه شده، شمارو قبول می‌کنم و ولکام تو کانادا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushfard نمایش پست ها
    ممنون، اولش به ما گفتن با این روش بین ۲ تا ۳ سال دیگه کانادا هستین، الان بعد از ۳ سال تازه باید ۳ تا ۴ سال دیگه صبر کنیم!
    چرا می گید 3 یا 4 سال دیگه باید صبر کنیم؟ اطلاع موثقی دارید؟
    F.N.Q: 16 MARCH,2009///F.N.F: 18 MAY ,2010
    در یافت آپدیت : 17JULY 2012///فرستادن آپدیت:4AUG 2012
    ارسال مديكال: 8اكتبر2014, پاس ريكوئست: 8 نوامبر٢٠١٤
    رشته : فوق لیسانس آهنگسازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)