صفحه 308 از 550 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318358408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام خدمت تمام دوستان گرامی ، بلاخره بعد از سالها انتظار پاس رکوئست ما هم امروز اومد ، اینو گفتم که شما هم امیدوار باشید که هنوز سهمیه ویزا سال 2014 تمام نشده وانشاا... کار همتون هر چه سریعتر انجام بشه.
    FFN : December 2010

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_na نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان گرامی ، بلاخره بعد از سالها انتظار پاس رکوئست ما هم امروز اومد ، اینو گفتم که شما هم امیدوار باشید که هنوز سهمیه ویزا سال 2014 تمام نشده وانشاا... کار همتون هر چه سریعتر انجام بشه.
    چه خبر خوبی دوست عزیز . امیدوارم زندگی خوبی رو در کانادا اغاز کنید. دیروز که خبر پاس ریکویست شدن دوستمون سم سالک رو شنیدیم و امروز هم خبر پاس ریکویست شدن شما دوست عزیز رو . پس دیگه واقعا ثابت شد که انکارا هنوز داره کار می کنه . شما 15 همین نفری هستید که در جدول ما پاس ریکویست می شه . اگر خدا بخواد و همینطوری پیش بره ممکنه تمام مدیکال گرفته هامون تا حدودای کریسمس پاس ریکویست بشن.

Junior Member

سلام
    به سلامتی
    میتونم بپرسم شما مدیکالتون رو کی فرستادید؟
    مرسی

Junior Member

دوستاي خوبم مديكال من و همسرم اومد طبق گفته وكيلم اومد ،براي همتون دعا كردم ،خيلي لحظات سختيه

Junior Member

سلام کسی میدونه متوسط زمان انتظار تا پاس ریکوست چه مدت است؟

Junior Member

بچه ها وكيلم ميگه تمام موكلهاي سرمايه گذاريش ٣ هفته اي پاس ريكوييست شدن ،دوستاني كه مديكال داديد حتما تا قبل ٢٠١٥ پاس ريكوييست ميشيد ،

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    دوستاي خوبم مديكال من و همسرم اومد طبق گفته وكيلم اومد ،براي همتون دعا كردم ،خيلي لحظات سختيه
    تبررررررررررریک می گم پوراندخت عزیز. پس اینطور که معلومه دارن دوباره مدیکال هم می فرستند . . خیلی خیلی خوشحال شدم . خوشحالم که از نگرانی در اومدید. وکیلتون نگفتند که به جز مدیکال شما مدیکال دیگه ای برای سرمایه گذارها دریافت کردند یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط e_fnie نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه متوسط زمان انتظار تا پاس ریکوست چه مدت است؟
    دوست عزیز معمولا می گن از زمانی که جواب مدیکال رو می فرستید تا 6 ماه وقت دارید که پاس ریکویست بشین . البته پاس ریکویست شدن دوستان ما بعد از فرستادن جواب مدیکال معمولا 2 تا 3 ماه بیشتر طول نکشید و حتی بعضی از دوستان یک ماه تا 40 روز بعد از فرستادن جواب مدیکال پاس ریکویست شدن . البته یکی از دوستان همین فروم هم 8 ماه طول کشید تا مدیکالش اومد.

Junior Member

چرا گفت تو اين هفته چنتا مديكال و چنتا پاس ريكوييست داشته و حتي گفته بخاطر كريسمس دارن تند تند پاس ريكوييست ميكنند و مديكال ميدن ،مديكال ها ٢ تاشون مال ٢٠١٢ بوده ،من خيلي خوشحالم اميدوارم براي همه بخصوص سانرايز عزيز اين لحظه برسه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    دوست عزیز معمولا می گن از زمانی که جواب مدیکال رو می فرستید تا 6 ماه وقت دارید که پاس ریکویست بشین . البته پاس ریکویست شدن دوستان ما بعد از فرستادن جواب مدیکال معمولا 2 تا 3 ماه بیشتر طول نکشید و حتی بعضی از دوستان یک ماه تا 40 روز بعد از فرستادن جواب مدیکال پاس ریکویست شدن . البته یکی از دوستان همین فروم هم 8 ماه طول کشید تا مدیکالش اومد.
    ببخشید در کامنتی که گذاشته بودم اشتباها به جای اینکه بگم 8 ماه طول کشید تا پاس ریکویست بشه گفتم 8 ماه طول کشید تا مدیکالش بیاد . تصحیح می کنم .. یکی از دوستانمون هم در همین فروم از زمان فرستادن جواب مدیکال 8 ماه طول کشید تا پاس ریکویست شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)