صفحه 309 از 550 نخستنخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319359409 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    چرا گفت تو اين هفته چنتا مديكال و چنتا پاس ريكوييست داشته و حتي گفته بخاطر كريسمس دارن تند تند پاس ريكوييست ميكنند و مديكال ميدن ،مديكال ها ٢ تاشون مال ٢٠١٢ بوده ،من خيلي خوشحالم اميدوارم براي همه بخصوص سانرايز عزيز اين لحظه برسه
    از خبرهای بسیار خوبی که دادین ممنونم دوست عزیز . امیدوارم شما هم در همه مراحل موفق باشید و خیلی زود خبر پاس ریکویست شدنتون رو بشنویم . لطفا ما رو هم در جریان روند بقیه کارهاتون بذارید . احتمالا اینطور که می گید سریع دارن کار می کنند من فکر می کنم اگر زود بجنبید و ازمایشات مدیکالتون رو بدید ممکنه خودتون هم تا قبل از کریسمس یا بلافاصله بعد از اون پاس ریکویست بشین.

Junior Member

حتما در جريان ميگذارم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_fnie نمایش پست ها
    سلام
    به سلامتی
    میتونم بپرسم شما مدیکالتون رو کی فرستادید؟
    مرسی
    15 آگوست مدارک تکمیل شده به سفارت رسید البته مدیکالم حدود دو هفته قبلش به دفتر آنکارا رسیده بود
    FFN : December 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Civil Engineering - University of Bologna

دوستان سلام
    امروز بعد از حدود 5 سال یک ایمیل پاس ریکوئست برای پدرم از طرف آنکارا فرستاده شد، ولی یه موردش نگرانم کرد. اینکه اسمی از من و مادرم ذکر نشده بود ولی به صورت کلی راجع به همه وابسته ها نوشته بود داخلش. میشه دوستانی که پاس ریکوئست شدن راهنمایی کنن که توی میل اسم اعضای خانواده ذکر شده بود یا فقط اسم مین اپلیکنت بود ؟؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    چرا گفت تو اين هفته چنتا مديكال و چنتا پاس ريكوييست داشته و حتي گفته بخاطر كريسمس دارن تند تند پاس ريكوييست ميكنند و مديكال ميدن ،مديكال ها ٢ تاشون مال ٢٠١٢ بوده ،من خيلي خوشحالم اميدوارم براي همه بخصوص سانرايز عزيز اين لحظه برسه

دوست عزیز اشتباه نمیکنید اخه نمیشه که ۲۰۱۲ ها مدیکال گرفته باشن هنوز کلی ۲۰۱۱ ها باقی موندن

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ht نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز بعد از حدود 5 سال یک ایمیل پاس ریکوئست برای پدرم از طرف آنکارا فرستاده شد، ولی یه موردش نگرانم کرد. اینکه اسمی از من و مادرم ذکر نشده بود ولی به صورت کلی راجع به همه وابسته ها نوشته بود داخلش. میشه دوستانی که پاس ریکوئست شدن راهنمایی کنن که توی میل اسم اعضای خانواده ذکر شده بود یا فقط اسم مین اپلیکنت بود ؟؟ ممنونم
    تبریک می گم دوست عزیز . امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید. فکر نمی کنم مشکلی باشه. وکیلتون در این مورد چیزی نگفتن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    دوست عزیز اشتباه نمیکنید اخه نمیشه که ۲۰۱۲ ها مدیکال گرفته باشن هنوز کلی ۲۰۱۱ ها باقی موندن
    این موضوع که بعضی از فایل فدرالهای 2012 هم تک و توک مدیکال گرفتن درسته دوست عزیز . قبل از اینکه اومدن مدیکالها در این چند وقته متوقف بشه من از بعضی دیگر از دوستان هم که با وکیلهاشون تماس گرفته بودن شنیده بودم که بعضی از وکیلها برای فایل فدرالهای 2012 هم مدیکال دریافت کردند و با پیگیری متوجه شدم که این مدیکالها مربوط به 4 ماهه اول 2012 است . به نظر می رسه انکارا داره باقی مدیکالهای فایلهای 2011 رو همزمان با مدیکال 4 ماهه اول 2012 می ده . البته به نظر می رسه تا حالا تعداد کمی از 2012 ها مدیکال گرفته اند چون هنوز از دوستان 2012 جدول ما کسی مدیکال نگرفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ht نمایش پست ها
    دوستان سلام

دوست عزیز هیچ جاری نگرانی نیست، ایمیل پاس ریکوئست خطاب به اقدام کننده اصلی هست ولی شما باید تمام پاسپورتها رو برای گرفتن ویزا ارسال نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    اگر سی اس کیو و فایل نامبر فدرال دارید جای هیچ نگرانی نیست چون دریافت سی اس کیو و به تبع اون فایل فدرال مستلزم دریافت پول از سوی کبک است. مشکلی نیست در آن زمان بجای اینکه خودتون پولو به حساب اسکوشیا واریز کنید وکیل واریز کرده.
    سلام و ببخشید که بعد از ماهها میخوام از شما تشکر کنم. سی اس کیو دارم و سه چهار ماهی میشه که مدارک رو تکمیل کرده و از طریق همون وکیل فرستادم برای فدرال ولی نمیدونم چرا فایل نامبر نمیدهند. طبیعی است به نظرتون؟

Junior Member

دوستاني كه مديكال دادند به تازگي ميشه بدونم هزينه هاي مديكال تقريبا چقدر ميشه ?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)