صفحه 311 از 550 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321361411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

با سلام
    سانزايز عزيز متاسفانه به همان دليلي حدس زديد پست من خذف گرديد لطفا طريقه ورود به ويزا نمارا به من توضيح دهيد

با تشكر

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramesh14 نمایش پست ها
    با سلام
    سانزايز عزيز متاسفانه به همان دليلي حدس زديد پست من خذف گرديد لطفا طريقه ورود به ويزا نمارا به من توضيح دهيد

با تشكر
    ارامش عزیز به صفحه قبلی که مراجعه کنید در پست اخر یعنی 3100 در امضای دوستمون ادرس ویزانما برای وارد کردن مشخصات پروندتون هست . اگر به اون صفحه وارد بشین مشخصات پرونده تمامی دوستان در این فروم رو می بینید . مشخصاتتون رو باید اونجا وارد کنید دوست عزیز.. موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

شما لطف دارین بن عزیز . از این جهت پرسیدم که می دیدم خیلی از دوستان که خود شخصا برای دریافت ویزا می رن استانبول رو انتخاب می کنند. در حالی که شنیده بودم روند اداری کار در استانبول بیشتر از انکارا طول می کشه برای همین دنبال دلیلش بودم . پس علت رفت و امد راحت تر بوده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bon نمایش پست ها
    سان رایز عزیز تشکر فراوان .حضور شما در اینجا برای همه دلگرم کننده است وکیل گفت فرقی نمی کنه ولی استانبول رفت و امدش راحت تر است ما خودمان می ریم اگه دوستان در مورد استانبول یا انکارا نظری دارند ما را راهنمایی کنند لطفا

ایرانتو: کریس الکساندر وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا گفت که کانادا در صدد است که ۲۸۵ هزار مهاجر جدید در سال ۲۰۱۵ بپذیرد. این یک رکورد جدید در تاریخ کانادا خواهد بود. نزدیکترین رقم به این تلاش در سال ۲۰۱۰ اتفاق افتاد که کانادا تعداد ۲۸۰ هزار مهاجر پذیرفت.

بیش از ۶۵ درصد این تعداد در کتگوری مهاجران اقتصادی و وابستگان آنها قرار خواهند گرفت. این میزان در سال ۲۰۱۳ کاهش ۳ درصدی دارد.

این به این معنا است که مهاجران اقتصادی نقش موثری در شکوفایی اقتصاد کانادا ایجاد می کنند. این تغییرات همزمان با شروع برنامه Express Entry خواهد بود.

کریس الکساندر تغییراتی هم در سیستم پرستار خانگی Care Giver بیان کرد: از این به بعد پرستار خانگی مجبور نیست که در سال اول در خانه کارفرما خود زندگی کنند. ظاهرا این روش درهای سوء استفاده را برای کارفرما ها باز گذاشته بود.

در همین زمینه کریس الکساندر بیان نمود که تسریع پرونده اقامت دائم در راس بقیه موضوعات مهاجرتی خواهد بود.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    ایرانتو: کریس الکساندر وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا گفت که کانادا در صدد است که ۲۸۵ هزار مهاجر جدید در سال ۲۰۱۵ بپذیرد. این یک رکورد جدید در تاریخ کانادا خواهد بود. نزدیکترین رقم به این تلاش در سال ۲۰۱۰ اتفاق افتاد که کانادا تعداد ۲۸۰ هزار مهاجر پذیرفت.

بیش از ۶۵ درصد این تعداد در کتگوری مهاجران اقتصادی و وابستگان آنها قرار خواهند گرفت. این میزان در سال ۲۰۱۳ کاهش ۳ درصدی دارد.

این به این معنا است که مهاجران اقتصادی نقش موثری در شکوفایی اقتصاد کانادا ایجاد می کنند. این تغییرات همزمان با شروع برنامه Express Entry خواهد بود.

کریس الکساندر تغییراتی هم در سیستم پرستار خانگی Care Giver بیان کرد: از این به بعد پرستار خانگی مجبور نیست که در سال اول در خانه کارفرما خود زندگی کنند. ظاهرا این روش درهای سوء استفاده را برای کارفرما ها باز گذاشته بود.

در همین زمینه کریس الکساندر بیان نمود که تسریع پرونده اقامت دائم در راس بقیه موضوعات مهاجرتی خواهد بود.
    از خبر خوبی که دادین ممنونم ارانگه عزیز. پس با این حساب باید کارهاشون در سال 2015 مخصوصا برای سرمایه گذاریها سریعتر بشه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    از خبر خوبی که دادین ممنونم ارانگه عزیز. پس با این حساب باید کارهاشون در سال 2015 مخصوصا برای سرمایه گذاریها سریعتر بشه.
    بن عزیز فراموش کردید پاس ریکویست شدنتون رو در جدول ویزانما وارد کنید . اگر امکانش هست پاس ریکویست شدنتون رو در جدول ویزانما وارد کنید ..ممنون . ارامش عزیز هنوز مشخصات پروندتون رو در جدول نمی بینم اگر روی ادرس ویزا نما که در امضای بعضی از دوستان هست کلیککنید می تونید وارد جدول بشید دوست عزیز.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MED

سان رایز عزیز به جدول ویزا نما رفتم ولی نمی دونم چرا کلیک نمیشه تایپ کنم ممکنه به دلیلی خاص نتونیم تغییر در جدول ایجاد کنیم؟به هر حال اگر شما می توانید تاریخ پاس رکویست را ششم نوامبر ثبت کنید متشکرم
    ffn.nov 2010

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط bon نمایش پست ها
    سان رایز عزیز به جدول ویزا نما رفتم ولی نمی دونم چرا کلیک نمیشه تایپ کنم ممکنه به دلیلی خاص نتونیم تغییر در جدول ایجاد کنیم؟به هر حال اگر شما می توانید تاریخ پاس رکویست را ششم نوامبر ثبت کنید متشکرم
    دوست عزيز لطفا به لينکی که در امضاء من موجود هست با نام ثبت اطلاعات در ويزانما بريد تو اونجا تمامی توضيحات و نحوه ثبت اطلاعاتتون به روشنی هست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    دوست عزيز لطفا به لينکی که در امضاء من موجود هست با نام ثبت اطلاعات در ويزانما بريد تو اونجا تمامی توضيحات و نحوه ثبت اطلاعاتتون به روشنی هست.
    من خودم هم تا حالا اطلاعاتی رو شخصا نتونستم وارد کنم . فکر کنم شاید به خاطر این باشه که با موبایل به این فروم وصل می شم . همچنین اطلاعات زیادی هم در مورد کامپیوتر ندارم و تا حالا دوستان عزیز زحمت وارد کردن اطلاعاتم رو به جدول کشیدند. لطفا از دوستان عزیز خواهش می کنم هر کسی که می تونه زحمت بکشه و تاریخ پاس ریکویست بن عزیز رو در جدول 6 نوامبر وارد کنه . پیشاپیش از همکاری همه دوستان سپاسگذارم.

با سلام
    هنوز بنده با کوله باری از انتظار و پستی و بلندی زیاد Pass Request نشدم و وکیلم میگه باید منتظر ماند.
    یک هفته دیگه دقیقا 4 سال از تاریخ صدور اولین CSQ می گذرد که در تاریخ کانادا این بینظیر است که پس از 4 سال باید منتظر ماند.
    برای کلیه دوستانی که ویزا گرفتند و رفتند خوشخالم و می خوام کمی از تجریه اشون از اونجا بگن.
    خوب همه قاعدتا باید در مونترال برند . اونجا مراحل اولیه چطوری است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)