صفحه 312 از 550 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322362412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    ارامش عزیز به صفحه قبلی که مراجعه کنید در پست اخر یعنی 3100 در امضای دوستمون ادرس ویزانما برای وارد کردن مشخصات پروندتون هست . اگر به اون صفحه وارد بشین مشخصات پرونده تمامی دوستان در این فروم رو می بینید . مشخصاتتون رو باید اونجا وارد کنید دوست عزیز.. موفق باشید.
    سانرايز عزيز با تشكر حتما انجام ميدهم

Junior Member

سلام دوستان، من خود اشتغالم ولي چون هميشه از اينجاهم اخبار رو دريافت مي كردم ، گفتم خبرم رو اينجا هم بذارم
    ما امروز پاس ريكوئست شديم، مديكالمون رو ١٧ مهرماه فرستاديم و آپديتي كه همراه با مديكالمون ازمون خواسته شده بود رو سه روز قبلش يعني١٤ مهرماه فرستاديم. ما زمان انتظار طولاني داشتيم، اميدوارم شماها كمتر انتظار بكشيد .
    شاد باشيد
    F.N.Q: 16 MARCH,2009///F.N.F: 18 MAY ,2010
    در یافت آپدیت : 17JULY 2012///فرستادن آپدیت:4AUG 2012
    ارسال مديكال: 8اكتبر2014, پاس ريكوئست: 8 نوامبر٢٠١٤
    رشته : فوق لیسانس آهنگسازی

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    با سلام
    هنوز بنده با کوله باری از انتظار و پستی و بلندی زیاد Pass Request نشدم و وکیلم میگه باید منتظر ماند.
    یک هفته دیگه دقیقا 4 سال از تاریخ صدور اولین CSQ می گذرد که در تاریخ کانادا این بینظیر است که پس از 4 سال باید منتظر ماند.
    برای کلیه دوستانی که ویزا گرفتند و رفتند خوشخالم و می خوام کمی از تجریه اشون از اونجا بگن.
    خوب همه قاعدتا باید در مونترال برند . اونجا مراحل اولیه چطوری است؟
    خیلی هم عجیب نیست ما هم چهار سال از CSQ مون گذشت. ما سال ۲۰۱۰ سی اس کیو گرفتیم و سال ۲۰۱۴ پاس رکوئست شدیم. امیدوارم شما هم هرچه زودتر به انتهای این پروسه برسید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط maroochan نمایش پست ها
    سلام دوستان، من خود اشتغالم ولي چون هميشه از اينجاهم اخبار رو دريافت مي كردم ، گفتم خبرم رو اينجا هم بذارم
    ما امروز پاس ريكوئست شديم، مديكالمون رو ١٧ مهرماه فرستاديم و آپديتي كه همراه با مديكالمون ازمون خواسته شده بود رو سه روز قبلش يعني١٤ مهرماه فرستاديم. ما زمان انتظار طولاني داشتيم، اميدوارم شماها كمتر انتظار بكشيد .
    شاد باشيد
    تبریک می گم مروچان عزیز. امیدوارم زندگی خوبی رو در کانادا اغاز کنید. ممنونم که ما رو هم در شادیتون شریک کردید.
    اسپرو عزیز نگران نباشید . دارن پاس ریکویست ها رو به سرعت می دن . مطمینم که همین روزها خبر پاس ریکویست شدن شما رو هم می شنویم.
    تا حالا 17 نفر پاس ریکویست شدن . اگر همین طور پیش برن احتمتلا تا قبل از کریسمس تمام مدیکال گرفته های جدولمون پاس ریکویست می شن.

ApplyAbroad Hero

تبریک می گم مروچان عزیز. امیدوارم زندگی خوبی رو در کانادا اغاز کنید. ممنونم که ما رو هم در شادیتون شریک کردید.
    اسپرو عزیز نگران نباشید . دارن پاس ریکویست ها رو به سرعت می دن . مطمینم که همین روزها خبر پاس ریکویست شدن شما رو هم می شنویم.
    تا حالا 17 نفر پاس ریکویست شدن . اگر همین طور پیش برن احتمتلا تا قبل از کریسمس تمام مدیکال گرفته های جدولمون پاس ریکویست می شن.
    عجیبه هنوز هیچکدوم از دوستان نتونسته 6 نوامبر رو برای پاس ریکویست کردن بن عزیز به جدول وارد کنه . ارامش عزیز هم نتونسته مشخصاتش رو وارد جدول کنه . نکنه اشکالی در جدولمون پیش اومده . لیدی بلو عزیز می شه کمکمون کنید؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز از خبرهای خوب خوشحال شدم

من ویزامو گرفتم خواستم توضیحاتی بدم راجب به سفرم به استانبول جمعه پیش پاسها رو به همراه دو قطعه عکس و 45 لیر برای هر نفر تحویل دادم و این جمعه ویزا رو گرفتم

همونروز در سایت Vac اعلام رسیدن پاسپورتا و پنج شنبه پست شدن اونها از انکارا به استانبول در سایت رویت شد و جمعه ویزا رو با یکسری برگه که هنگام ورود به کانادا جهت کارت پی ار لازم است رو گرفتم.

استانبول کلا یک هفته طول میکشه چون پاسا از انکارا به استانبول پست میشه.

با امید مدیکالها و پاس رکوستهای بیشتر برای همه شما دوستان

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط RSEC نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز از خبرهای خوب خوشحال شدم

من ویزامو گرفتم خواستم توضیحاتی بدم راجب به سفرم به استانبول جمعه پیش پاسها رو به همراه دو قطعه عکس و 45 لیر برای هر نفر تحویل دادم و این جمعه ویزا رو گرفتم

همونروز در سایت Vac اعلام رسیدن پاسپورتا و پنج شنبه پست شدن اونها از انکارا به استانبول در سایت رویت شد و جمعه ویزا رو با یکسری برگه که هنگام ورود به کانادا جهت کارت پی ار لازم است رو گرفتم.

استانبول کلا یک هفته طول میکشه چون پاسا از انکارا به استانبول پست میشه.

با امید مدیکالها و پاس رکوستهای بیشتر برای همه شما دوستان
    تبریک می گم دوست عزیز . نمی دونید واقعا چقدر خوشحال می شم وقتی که می بینم پروسه اداری مهاجرت تک تک دوستان یکی یکی تموم می شه . امیدوارم در همه مراحل زندگی همیشه موفق باشید. پس بااین حساب شما انکارا رفتید و اونجا موندید ولی خود سفارت در انکارا پاسها رو به استانبول فرستاد تا مراحل اداریش طی بشه درسته؟ پس با این حساب خود انکارا کار رو انجام نمی ده و این استانبول هست که کارها رو انجام می ده درسته دوست عزیز؟

Junior Member

تبریک می گم دوست عزیز . نمی دونید واقعا چقدر خوشحال می شم وقتی که می بینم پروسه اداری مهاجرت تک تک دوستان یکی یکی تموم می شه . امیدوارم در همه مراحل زندگی همیشه موفق باشید. پس بااین حساب شما انکارا رفتید و اونجا موندید ولی خود سفارت در انکارا پاسها رو به استانبول فرستاد تا مراحل اداریش طی بشه درسته؟ پس با این حساب خود انکارا کار رو انجام نمی ده و این استانبول هست که کارها رو انجام می ده درسته دوست عزیز؟

خیر سان رایز عزیز من همون استانبول اقدام کردم
    برای این استانبول یه هفته طول میکشه چون پاسا میره انکارا و ویزا می خوره و بر میگرده استانبول .
    من چون اونجا هم تردد دارم از اونجا اقدام کردم.
    ولی به نطرم که انکارا هم مدت سه روزه ویزا رو میده وهم هزینه برای کسی که میره هتل کمتره،(تعداد روز ماندن در ترکیه) به صرفه تر هست.

Junior Member

دوستانی که وارد کانادا شدن میشه لطف کنین بفرمایید وقتی وارد مونترال شدید ادرس در خود مونترال دادید یا شهرهای دیگه مثلا ونکوور یا تورنتو. اگه ادرسی غیراز شهر مونترال دادید افیسر گیر نداد که حتما باید مونترال باشه.
    وکیل من در ونکوور هست و گفته ادرس اونو بدم ولی با تماس ایمیلی که با دکتر مختاری داشتم ایشون گفتن حتما باید در کبک ادرس داشته باشید!

دوستانی که تجربه یا اطلاعی در این زمینه دارن لطفا راهنمایی کنند.

سپاس

Junior Member

دوستان من در مورد ویزای سرمایه گذاری اطلاعات زیادی ندارم ، اگه کسی در این خصوص و پروسه اون و چگونگی شروعش اطلاعی داره ممکنه منو راهنمایی کنه.
    در ضمن برای همه دوستان عزیز آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)