صفحه 313 از 550 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ممنون از دوستان Bon ، RSEC ، Aramesh14 ، e_fnie ، shahriar007 ، afshin_na که اطلاعات خود را در جدول ثبت کردند.

دوستان دوباره یاد آوری می کنم: برای با خبرکردن سایر کاربران از آپدیت پرونده تان لطفا تنها به گذاشتن پست در انجمن بسنده نکنید و سعی کنید خبر آپدیت خود را از طریق فرم ثبت اطلاعات متقاضیان سرمایه گذاری کبک ثبت کنید. پس از ثبت اطلاعاتتون در این فرم مقداری زمان لازم است تا اطلاعات صفحه ویزا نما به روز رسانی شود.

ممنون از همکاری همه دوستان.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط RSEC نمایش پست ها
    دوستانی که وارد کانادا شدن میشه لطف کنین بفرمایید وقتی وارد مونترال شدید ادرس در خود مونترال دادید یا شهرهای دیگه مثلا ونکوور یا تورنتو. اگه ادرسی غیراز شهر مونترال دادید افیسر گیر نداد که حتما باید مونترال باشه.
    وکیل من در ونکوور هست و گفته ادرس اونو بدم ولی با تماس ایمیلی که با دکتر مختاری داشتم ایشون گفتن حتما باید در کبک ادرس داشته باشید!

دوستانی که تجربه یا اطلاعی در این زمینه دارن لطفا راهنمایی کنند.

سپاس
    پس با این حساب اول از همه اگر به اژانس بدیم که ویزامون رو بگیره بهتره . مخصوصا اژانسی که در همین فروم تبلیغش شده و به اعضای این فروم تخفیف می ده . بعد از اون رفتن به انکارا به صرفه تر هست و در اخر هم رفتن به استانبول . از همه دوستان که کمک کردند من این اطلاعات رو در طی ماهها جمع اوری کنم ممنونم. در مورد سوالتون ارسک عزیز من تا حالا هر چی به سایتهای مختلف سر زدم وکیلها در جواب کامنت ها گفتند که ادرس باید در منترال باشه. امیدوارم موفق باشید دوست عزیز

ApplyAbroad Hero

ممنون دوست عزیز . اگر نظر من رو بخواهید می گم از همون اول وکیل بگیرید و خودتون رو راحت کنید چون به نظر من این پروسه ای هست که دردسرش زیاد هست . موفق باشید دوست عزیز. در ضمن از لیدی بلو عزیز که زحمت کشیدند و به جدول رسیدگی کردند کمال تشکر را دارم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط janmarjan نمایش پست ها
    دوستان من در مورد ویزای سرمایه گذاری اطلاعات زیادی ندارم ، اگه کسی در این خصوص و پروسه اون و چگونگی شروعش اطلاعی داره ممکنه منو راهنمایی کنه.
    در ضمن برای همه دوستان عزیز آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

ApplyAbroad Hero

دوست عزیز افشیین من جواب پیغام خصوصی شما رو که در مورد سوالات مصاحبه پرسیده بودید دادم ولی نمی دونم جواب رو دریافت کردید یا نه ؟ اگر جواب رو دریافت نکردید لطفا اعلام کنید تا یک بار دیگه این بار در همین فروم پاسخ رو براتون بذارم . موفق باشید.

دوستان،
    ستونی به صفحه ویزا نما اضافه کردم که نشان دهنده مجموع ماه های انتظار در مرحله فدرال هست ( یعنی از زمان صدور FFN تا Pass Requestion ).

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    دوستان،
    ستونی به صفحه ویزا نما اضافه کردم که نشان دهنده مجموع ماه های انتظار در مرحله فدرال هست ( یعنی از زمان صدور FFN تا Pass Requestion ).
    از زحمتی که کشیدید ممنونم لیدی بلو عزیز.
    جهت اطلاع دوستان عرض می کنم که از 26 نفر مدیکال گرفته در جدولمون 17 نفر پاس ریکویست شدن و 9 نفر باقی موندن که امیدوارم که این 9 نفر هم به زودی پاس ریکویست بشن. در ضمن افشین عزیز در گروه خود اشتغالی جواب پیغامشون رو دریافت کردندیا نه؟ من تا یک چند روزی نمی تونم به این فروم سر بزنم امیدوارم تا برگشتم خیلی های دیگه پاس ریکویست شده باشند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوستانی که وارد کانادا شدن میشه لطف کنین بفرمایید وقتی وارد مونترال شدید ادرس در خود مونترال دادید یا شهرهای دیگه مثلا ونکوور یا تورنتو. اگه ادرسی غیراز شهر مونترال دادید افیسر گیر نداد که حتما باید مونترال باشه.
    وکیل من در ونکوور هست و گفته ادرس اونو بدم ولی با تماس ایمیلی که با دکتر مختاری داشتم ایشون گفتن حتما باید در کبک ادرس داشته باشید!

دوستانی که تجربه یا اطلاعی در این زمینه دارن لطفا راهنمایی کنند.

سپاس
    هنگام لندینگ حتما باید آدرسی در خود مونترال بدید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز شما چند وقت از بعد ورود کارت اقامتتون رو گرفتین. چون به خاطر مدرسه فرزندم مجبورم بیایم و برگردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، من قصد دارم هنگام لندینگ آدرس یکی از دوستانم تو مونترال رو بدم وبلافاصله جهت سکونت به یه استان دیگه برم ، امیدوارم شما دراین خصوص که آیا این نقل مکان دردسری رو برام خواهد داشت یا خیر اطلاعاتی داشته باشین
    FFN : December 2010

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

ممنون دوست عزیز شما چند وقت از بعد ورود کارت اقامتتون رو گرفتین. چون به خاطر مدرسه فرزندم مجبورم بیایم و برگردم.
    ما ۱۵ اکتبر لندینگ کردیم و هنوز کارتهامون نیومده.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)