صفحه 353 از 550 نخستنخست ... 253303343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363403453 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,521 تا 3,530 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان آدرس همه یا عوض شده و یا در شرف عوض شدنه. آدرس من هم با فایل دسامبر 2013 عوض شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    فایل فدرال شما 17 فوریه 2012 هست دوست عزیز پس چون ادرس من و مهرشاد و ارامش دوتا شده پس حتما مال شما هم توی همین چند روزه عوض خواهد شد نگران نباشید. دوستان نیمه دوم 2012 و بعد از اون وضعیتشون در سایت سی ایسی چطوریه؟ اون ها هم این تغییر رو داشتن یانه؟

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    دوستان آدرس همه یا عوض شده و یا در شرف عوض شدنه. آدرس من هم با فایل دسامبر 2013 عوض شده.
    پس با این حساب نمی شه گفت که مربوط به پردازش پروندههاست بلکه یک چیز همگانی هست .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    پس با این حساب نمی شه گفت که مربوط به پردازش پروندههاست بلکه یک چیز همگانی هست .
    به نظر میاد که یک خورده دارن روشهاشون رو عوض می کنند اول که به جای 47 ماه در جدول یک خط گذاشتن. دوم اینکه اینپروسس شدن پروندهها رو قبل از مدیکال در سی ای سی اعلام نمی کنند و حالا هم که دارن توی سایت همه پروندهها رو دو ادرسه می کنند. کاشکی می شد توی سیستم مدیکال دادنشون هم تغییر ایجاد می کردن و همه مدیکالها رو یک شبه می دادن!!!

ادرس ما هم ۲تا شده

Junior Member

ما هم دو آدرس شدیم
    FFN FEB 2014

Junior Member

ما هم دو آدرسه شدیم

Junior Member

ادرس منزل ما هم اضافه شده اما پلاك و كد پستي اشتباهه بايد اصلاح بشه

Junior Member

امكان اينكه پول رو به شما برگردونند صفر درصد هست . چون مشابه اين كيس براي خود ما رخ داد . ما مجبور به ادامه پرونده شديم يعني فايل ما مربوط به اپريل ٢٠١١ بود و الان يك ماه هست كه ويزاي ما اومده ، بهترين حالت اين هست پروندتون رو دنبال كنيد حتي اگر هم اصلا نميخواست ايران رو ترك كنيد سه سال تحمل كنيد پاسپورت كانادا رو كه گرفتيد بعد برگرديد . اصلا دنبال پول تون نريد كه خودتون رو مثل ما خسته ميكنيد

سلام به همگی ٬
    یه سوال داشتم از دوستان اگر بتونن راهنمایی کنن و یه پیشنهاد
    اول پیشنهاد٬ میشه تو ویزا نما یه ستون هم برای زمان دریافت پرونده داشته باشیم در واقع اون تاریخی که در سایت اعلام کرده به عنوان دریافت پرونده
    We received your application for permanent residence on July 17, 2013.
    موضوع دوم بسیار سوال قدیمی و آشنایی هست. من فرزند بالای ۲۲ وابسته در پرونده هستم و الان درحال فارغ شدن از کارشناسی ارشد و احتمالا با این سرعت پیگیری پرونده ها زمان به روزرسانی و تست پزشکی ما برای از الان یک سال دیگه خواهد بود. من تو این بازه چطوری می تونم خودم رو همجنان دانشجو نگه دارم. با توجه به اینکه تو اروپا زندگی میکنم و میخوام کار کنم دیگه پول ندارم که برم یه مستر دیگه بخونم. تو ایران جای هست که بشه ثبت نام کرد و در صورتی که من تو ایران نباشم افسر های پرونده این موضوع رو متوجه میشن. خلاصه شیر تو شیر شده دیگه.. تنها دلیلی که خانواده زیر بار این پروسه رفتن بخاطر من بود که حالا با این تاخیر ۴ ساله همه برنامه ها بهم ریخته.
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    سلام به همگی ٬
    یه سوال داشتم از دوستان اگر بتونن راهنمایی کنن و یه پیشنهاد
    اول پیشنهاد٬ میشه تو ویزا نما یه ستون هم برای زمان دریافت پرونده داشته باشیم در واقع اون تاریخی که در سایت اعلام کرده به عنوان دریافت پرونده
    We received your application for permanent residence on July 17, 2013.
    موضوع دوم بسیار سوال قدیمی و آشنایی هست. من فرزند بالای ۲۲ وابسته در پرونده هستم و الان درحال فارغ شدن از کارشناسی ارشد و احتمالا با این سرعت پیگیری پرونده ها زمان به روزرسانی و تست پزشکی ما برای از الان یک سال دیگه خواهد بود. من تو این بازه چطوری می تونم خودم رو همجنان دانشجو نگه دارم. با توجه به اینکه تو اروپا زندگی میکنم و میخوام کار کنم دیگه پول ندارم که برم یه مستر دیگه بخونم. تو ایران جای هست که بشه ثبت نام کرد و در صورتی که من تو ایران نباشم افسر های پرونده این موضوع رو متوجه میشن. خلاصه شیر تو شیر شده دیگه.. تنها دلیلی که خانواده زیر بار این پروسه رفتن بخاطر من بود که حالا با این تاخیر ۴ ساله همه برنامه ها بهم ریخته.
    از تمامی دوستانی که همکاری کردن و وضعیت پروندههاشون رو چک کردن و گزارش دادن ممنونم به نظر میاد این تغییری هست که دارن روی همه پروندهها اعمال می کنند و اگر همکاری شما دوستان عزیزنبود این موضوع رو نمی فهمیدیم.
    واما شما فرهاد مستر عزیز در مورد این که ایا در اروپا درس می خونید از نظر افیسرها برای پروندتون ایراد داره یا نه متاسفانه من چیزی نمی دونم ولی فقط این رو می دونم که هر طور شده خودتون رو دانشجو نگه دارین چون شما عمده راه کار مهاجرت رو رفتین و واقعا حیف هست که الان خودتون رو کنار بکشید شما فقط باید اسم دانشجو روتون باشه بنابراین می تونید در یک مقطع ارزونتر مثلا لیسانس به طور ظاهری ادامه تحصیل بدین در اروپا رو نمی دونم ولی مثلا در ایران الان خیلی از دانشگاهها هستند که بدون کنکور در مقطع فوق دیپلم و لیسانس دانشجو می پذیرن و روی موبایلها اس ام اس می دن . شما می تونید فورا و بدون وقفه در یکی از این دانشگاهها ثبت نام کنید که فقط اسمتون دانشجو باقی بمونه و خرد خرد واحد بگیرین و حتب اونقدر بخونید که فقط درسها رو پاس کنید ولی به هیچ وجه نذارین بین درس خوندنتون وقفه ایجاد بشه چون خودتون هم می دونید که از کار مهاجرتتون دیگه چیز زیادی نمونده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)