صفحه 354 از 550 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری ایران

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان آدرس وکیل شما هم حذف سده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nosratbaba46 نمایش پست ها
    خیر ادرس وکیل ما هست

Junior Member

ادرس وكيل ما هم هست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nosratbaba46 نمایش پست ها
    مال ما قبلا ادرس وکیل بود حالا همون ادرس رو دوبلش کردن یکی به اسم ادرس خونه و یکی به اسم ادرس پستی . هر دوتاش هم ادرس وکیلمون هست . کاشکی به جای اینکه اینقدر به فکر تغییر دکور سایتشون باشن 4 تا مدیکال صادر می کردن!!!!

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك) تغییر آدرسها

سلام دوستان زیاد نگران نباشید من با وکیلم صحبت کردم و ایشان گفتند تا پایان سال 2015 تمام مدیکال پرونده های موجود در آنکارا صادر مبشه

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك) تغییر آدرسها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    برای خبر خوبتون ممنونم دوست عزیز. این طور خبرها واقعا به ادم انرژی می ده
    سان رایز عزیز من با دکتر خدیر نماینده کبک و کتلین ویل وزیر مهاجرت کبک در این خصوص مکاتبه کردم اونها هم گفتند که دارن روی موضوع ویزای سرمایه گذاران آنکارا کار میکنند و بزودی تعیین تکلیف خواهیم شد.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك) تغییر آدرسها

نقل قول نوشته اصلی توسط tilaba33 نمایش پست ها
    سان رایز عزیز من با دکتر خدیر نماینده کبک و کتلین ویل وزیر مهاجرت کبک در این خصوص مکاتبه کردم اونها هم گفتند که دارن روی موضوع ویزای سرمایه گذاران آنکارا کار میکنند و بزودی تعیین تکلیف خواهیم شد.
    ممنونم تیلبای عزیز که این خبر رو با ما به اشتراک گذاشتین. چه خبر خوبی ! من اصلا فکرش رو هم نمی کردم که دکتر خدیر و خانم کتلین روی پروندههای سرمایه گذاری هم کار کنند. اگر خدا بخواد همه کارها داره درست می شه. امیدوارم در چند ماه اینده هیچ پرونده ویزا نگرفته ای در جدول ویزا نمامون نمونه و همه ویزاشون رو گرفته باشن. راستی من اسم شما دوست عزیز رو در جدول ویزا نما ندیدم . می تونم بپرسم فایل فدرالتون چه تاریخی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Porandokht نمایش پست ها
    امكان اينكه پول رو به شما برگردونند صفر درصد هست . چون مشابه اين كيس براي خود ما رخ داد . ما مجبور به ادامه پرونده شديم يعني فايل ما مربوط به اپريل ٢٠١١ بود و الان يك ماه هست كه ويزاي ما اومده ، بهترين حالت اين هست پروندتون رو دنبال كنيد حتي اگر هم اصلا نميخواست ايران رو ترك كنيد سه سال تحمل كنيد پاسپورت كانادا رو كه گرفتيد بعد برگرديد . اصلا دنبال پول تون نريد كه خودتون رو مثل ما خسته ميكنيد
    یکی ازدوستان پیشنهاد داده با دو سه تا وکیل مشورت کنیم ٰ. من هم این کار روکردم نظرها مختلفه . یکی میگه میشه قرارداد بنویس 1000 دلار فعلا پرداخت کن . یکی دیگه میگه 50 50 است . یکی میگه برو از وکیل قبلی شکایت کن و.......
    شما با وکیل یا وکلا در این رابطه مشورت کرده بودید ؟ خدا نگذره از این وکیل که ما داشتیم به ما اطمینان داده بود که 100 ٪ اگه تو مدیکال رد بشید ویا کنار بکشید پولتون دولت کبک تا اخرین سنتش بر میگردونه !!!

Junior Member ghzlsa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salamatiy نمایش پست ها
    یکی ازدوستان پیشنهاد داده با دو سه تا وکیل مشورت کنیم ٰ. من هم این کار روکردم نظرها مختلفه . یکی میگه میشه قرارداد بنویس 1000 دلار فعلا پرداخت کن . یکی دیگه میگه 50 50 است . یکی میگه برو از وکیل قبلی شکایت کن و.......
    شما با وکیل یا وکلا در این رابطه مشورت کرده بودید ؟ خدا نگذره از این وکیل که ما داشتیم به ما اطمینان داده بود که 100 ٪ اگه تو مدیکال رد بشید ویا کنار بکشید پولتون دولت کبک تا اخرین سنتش بر میگردونه !!!

از اتفاق پیش آمده جدا" متاسف شدم .در قرار دادی که با وکیلتون نوشتید این نکته ذکر شده بود که در صورت رد شدن در مدیکال همه پولتون برگشت داده می شه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و احترام

کلیه ارسال های گفتگوی دونفره، بی محتوی، تبریک، تایید، تاکید و ... بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد. لطفا برای مذاکرات دو نفره از پیام خصوصی یا بازدید کننده استفاده نمایید و هر ارسالی را در این تاپیک پست نفرمایید. دوستانی که درخواست تغییر در اسپرید شیت را دارند به کاربر مسئول پیام خصوصی ارسال کنند نه اینکه از این فضا برای مطرح کردن درخواستشان استفاده نمایند. لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید. در صورت نقض مجدد قوانین، کاربرانی که ارسال هایشان بدون تذکر حذف شد اینبار تذکر دریافت خواهند کرد.

ممنون از همکاری شما
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)