صفحه 395 از 550 نخستنخست ... 295345385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405445495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,941 تا 3,950 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سانرایز عزیز، ایشون فرزند وابسته پرونده هستند که به صورت دانشجوی اینترنشنال در کانادا مشغول به تحصیلند. همچنین این اطلاعات را می توانید در قسمت "یادداشت های اضافی" در ردیف ایشون در صفحه ویزانما مشاهده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    سروش ب عزیز شما هموننی هستید که در ویزانما اسمتون بعد از من هست و فایل فدرال 27مارچ 2012 هستید ؟ مگر مدیکال شما اومده که پاسپورتتون رو برای ویزا به اژانس دادین؟ لطفا اگر مدیکالتون اومده و پاس ریکویست شدین ما رو هم در جریان بذارید. می شه بپرسم کی مدیکالتون اومد؟

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    سانرایز عزیز، ایشون فرزند وابسته پرونده هستند که به صورت دانشجوی اینترنشنال در کانادا مشغول به تحصیلند. همچنین این اطلاعات را می توانید در قسمت "یادداشت های اضافی" در ردیف ایشون در صفحه ویزانما مشاهده کنید.
    از اطلاعاتی که دادین ممنونم لیدی بلو عزیز. من اینطور استنباط کرده بودم که تمام خانواده پاس ریکویست شدن . یک لحظه خوشحال شدم و فکر کردم که سرعت انکارا زیاد شده. تازه داشتم فکر می کردم که نکنه برای ایمیل پیگیری زدن دیر شده باشه. به هر حال امیدوارم که کار انکارا سرعت بگیره و مدیکال همه زودتر بیاد.

Junior Member

دوستان ما هم امروز پاس ریکوست شدیم
    به امید به نتیجه رسیدن همه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khotan نمایش پست ها
    دوستان ما هم امروز پاس ریکوست شدیم
    به امید به نتیجه رسیدن همه
    تبریک می گم دوست عزیز. امیدوارم همیشه در همه مراحل زندگی موفق باشید.
    اینطور که به نظر می رسه انکارا در یک مقطع زمانی روی مدیکالها زون می کنه و در یک مقطع زمانی دیگه روی پاس ریکویستها. فعلا روی پاس ریکویستها زون کرده. امیدوارم تا دست به پاس ریکویست کردنشخوب شده تمامی دوستانی که در انتظار پاس ریکویست هستن پاس ریکویست بشن و هیچکس بدون پاس ریکویست توی جدول نمونه.

Junior Member

سلام
    همونطور که سانرایز گفت، من فرزند وابسته هستم و الآن تو کانادا، دانسجو اینترنشنال هستم
    در ضمن در مورد شکایت، پول و وقت خودتونو هدر ندین، این وکیلا برا کسی کاری نمیکنن
    مطمین باشین کسی دلش برا ما نمیسوزه، اگه خودمون برا خودمون کاری کنیم
    من تجربه جالبی برا ویزا دانشجویی دارم و اون هم اینکه یه بار بی دلیل ویزای دانشجویی منو رد کردن و دلیل هایی که برا رد شدن ویزای من آورده بودن، در این حد بود که مطمین بودم، حتی مدارکمو نگاه نکردن
    منم سریعا یه متن محترمانه ولی تند آماده کردم و روزی چند بار این رو برا همه ی بخش های سازمان مهاجرت ایمیل کردم، یعنی بالا 100 بار این ایمیل رو تو 2 هفته فرستادم
    این وسط هم وکیلمون خوشحال بود که پول بده که ببینیم چه میشه کرد برات!!!
    به هر هال که من مجبور شدم دوباره برا ویزا اقدام کنم، ولی بار دوم در عرض 1 روز ویزای من اومد، اونم پروسه ای که حداقل باید 1 ماه طول میکشید
    به نطر من بهترین کار این هست که یه متن مودبانه ولی به صورت تند بنویسیمو همه اغضای گروه، چندین و چند بار و مداوم این متن رو برای سازمان مهاجرت بفرسن
    اونا جواب سر بالا میدن ولی قطعا اثر داره
    همین حرفایی که رو اینجا میزنیم، تو ایمیل به سفارت بفرسیم، مثلا بگیم دیگه شرایطمون عوض شده، فرزندان از پرونده خارج شدن، دیگه نمیتونیم به دولت کانادا اعتماد کنیم، مدت هاست پولمون رو گرفتین ولی دریغ از یک ایمیل و ...
    من اینجا خیلی درگیرم، به خاطر همین کم پست میزارم ولی همه پست ها رو هر روز دنبال میکنم
    اگه خبر جدیدی هم باشه، اینجا با همه در میون میزارم
    موفق باشید

Junior Member ghzlsa آواتار ها

دوستان محبت می کنید بگید تاریخ فایل کبک ما کدوم یکی از این دو تاریخ به حساب میاد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghzlsa نمایش پست ها
    دوستان محبت می کنید بگید تاریخ فایل کبک ما کدوم یکی از این دو تاریخ به حساب میاد؟
    درست مطمین نیستم دوست عزیز. ولی قانونا باید تاریخ قدیمی تر درست باشه چون قانوناا ول باید فایل رو بدن بعد طی نامه ای اعلام کنند. چقدر فاصله این دو تاریخ زیاده!!!!
    دوستان لطفا نظرشون رو بگن.ممنون

Junior Member ghzlsa آواتار ها

در فرم ثبت اطلاعات من به اشتباه تاریخ ارسال مدارک رو به جای تاریخ فایل کبک نوشتم . امروز به دنبال اسم موسسه سرمایه گذار بودم که تصادفا این نامه رو دیدم که برای وکیلمون فکس شده بود و ایشون اسکنش رو برای ما فرستاده

سلام , در واقع تاریخ بالایی تاریخ و ساعت فکس نامه هست و تاریخ پایینی تاریخ صدور نامه هست و تاریخ صدور را شما باید به عنوان تاریخ فایل در نظر بگیرید
    ضمن اینکه من فکر می کنم اختلاف تاریخ فقط 2 روزه ...چون اینا گاهی روز را وسط می نویسن ...یعنی 4 ام نامه صادر شده و 6 ام فکس شده برای وکیلتون

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

در فرم ثبت اطلاعات من به اشتباه تاریخ ارسال مدارک رو به جای تاریخ فایل کبک نوشتم . امروز به دنبال اسم موسسه سرمایه گذار بودم که تصادفا این نامه رو دیدم که برای وکیلمون فکس شده بود و ایشون اسکنش رو برای ما فرستاده
    دوست عزیز
    اینها هیچکدام تاریخ فایل کبک نیست . فایل کبک شما میبایست 2012 باشد. این همان سوالی است که اگر خاطرتان باشد در مورد ان شک داشتم و از شما مدتی قبل پرسیدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)