صفحه 403 از 550 نخستنخست ... 303353393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413453503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,021 تا 4,030 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    از تمامی دوستانی که در فروم یا به شکل پیام خصوصی و یا امتیاز دادن تبریک گفتن کمال تشکر رو دارم امیدوارم به زودی زود تمامی دوستان در فروم ویزاشون بیاد و دوستانی هم که ویزاشون رو گرفتن در همه مراحل زندگی موفق باشند.
    فقط نکته ای رو که من متوجه شدم این هست که دوستانی که فایل فدرالهاشون در روزهای اخر ماهها هست امکان داره که زمانی که موقع اومدن مدیکالشون هست نسبت به دوستان دیگر با چند روز تاخیر مدیکال رو دریافت کنند . این اتفاق قبلا هم افتاده بود البته من علتش رو نمی دونم ولی در صورت تکرار در اینده برای دوستانی که فایل فدرالهاشون در روزهای اخر ماه هست این دوستان نگران نشوند با چند روز تاخیر بلاخره مدیکال رو دریافت خواهند کرد.
    نکته دیگه این که چون ماه فوریه 28 روز بیشتر نداره ما که فایل فدرالمون 28 فوریه بود و دیروز مدیکالمون اومد پس با این حساب اگر تا حالا هم ماه مارچ رو شروع نکرده باشند که امیدوارم اینطور نباشه و شروع کرده باشند دیگه باید از امروز مدیکالهای مارچ رو شروع کنند .
    با امید موفقیت برای همگی دوستان در تمام مراحل زندگی
    با تشکر از لطف دوستان عزیز ختن عزیز تیلب عزیز یام عزیز انیهو عزیز لیدی بلو عزیز و بقیه دوستان و در جواب برخی از دوستان که پرسیده بودن من خودم متاسفانه هنوز خیلی از مدارک خواسته شده اطلاعی ندارم و فقط از درخواست عدم سو پیشینه مطلع هستم . به محض اطلاع از بقیه مدارک درخواست شده به دوستان اطلاع خواهم داد

ApplyAbroad Hero

دوستان عدم سو پیشینه رو باید از شهر محل تولد گرفت یا از شهری هم که زندگی می کنیم می شه گرفت؟ من و همسرم در حال حاضر ساکن اصفهان هستیم ولی متولد شهرهای دیگری هستیم.باید از اصفهان اقدام کنیم یا از شهر محل تولد؟

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

دوستان عدم سو پیشینه رو باید از شهر محل تولد گرفت یا از شهری هم که زندگی می کنیم می شه گرفت؟ من و همسرم در حال حاضر ساکن اصفهان هستیم ولی متولد شهرهای دیگری هستیم.باید از اصفهان اقدام کنیم یا از شهر محل تولد؟
    سلام سان رایز عزیز ضمن تبریک ، شما از اصفهان هم میتونید عدم سوءپیشینه بگیرید.موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

مشنت عزیز ممنون از لطفتون . امیدوارم شما هم به زودی این پروسه رو تموم کنید. در جواب سوالی که کرده بودید همین الان براتون پیغام خصوصی گذاشتم ولی نمی دونم دریافت کردید یا نه . اگر دریافت نکردید لطفا اطلاع بدید تا دوباره براتون بذارم.
    دوستان در تماسی که الان با همسرم داشتم گفت که فقط عدم سو پیشینه و سی اس کیو تمدید شده و پرمیننت رزیدنس فی به مبلغ 490 دلار برای خودم و 490 دلار برای همسرم و همچنین کپی پاسپورت تمام اعضای خانواده از صفحه بیو رو خواستند.

ApplyAbroad Hero

Cool پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    سلام سان رایز عزیز ضمن تبریک ، شما از اصفهان هم میتونید عدم سوءپیشینه بگیرید.موفق باشید.
    ممنونم مشنت عزیز. اگر بگیم برای اداره مهاجرت در کانادا می خوایم صادر می کنند یا اینکه باید از شرکت معرفی نامه ببریم و بگیم برای اون شرکت می خوایم و بعد بفرستیمش برای کانادا؟
    در ضمن در جواب تی لب عزیز باید بگم که من تا همه شما دوستان عزیز در این فروم مدیکال بگیرید و پاس ریکویست بشین در کنارتون هستم . به امید موفقیت برای همه شما عزیزان

ApplyAbroad Hero

ممنونم مشنت عزیز. اگر بگیم برای اداره مهاجرت در کانادا می خوایم صادر می کنند یا اینکه باید از شرکت معرفی نامه ببریم و بگیم برای اون شرکت می خوایم و بعد بفرستیمش برای کانادا؟
    در ضمن در جواب تی لب عزیز باید بگم که من تا همه شما دوستان عزیز در این فروم مدیکال بگیرید و پاس ریکویست بشین در کنارتون هستم . به امید موفقیت برای همه شما عزیزان
    دوستان کسی خبر داره که معمولا ازمایشات مدیکال و معاینه توسط پزشک چند روز طول می کشه؟ چقدر طول می کشه تا جواب حاضر بشه ؟ در جایی در نامه به ما گفته شده که دو ماه برای مدیکال وقت دارین ولی ظاهرا در جایی دیگه از نامه گفته شده که 30 روز وقت دارین مدارک رو بفرستین فکر کنم منظورشون برای مدارک اپدیت مدارک بوده نه؟

Junior Member

با سلام و عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز معاینات پزشکی ظرف مدت یک روز انجام میشه و جواب معاینات توسط خود همان پزشک به اداره مهاجرت ارسال میشه و بر اساس تجربیات دوستانم مدت زیادی طول نمیکشه با آرزوی موفقیت برای شما و تک تک اعضای خانواده محترمتان .

Junior Member

برای ازمایش مدیکال شما فرصت یک ماهه دارید که معمولا خود پزشک بعد از انجام معاینات یک هفته بعد جواب برای انکارا ایمیل میکنه
    شما درست متوجه شدید دو ماه زمانی است که شما فرصت دارید برای اپدیت مدارک و ارسال انها

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khotan نمایش پست ها
    برای ازمایش مدیکال شما فرصت یک ماهه دارید که معمولا خود پزشک بعد از انجام معاینات یک هفته بعد جواب برای انکارا ایمیل میکنه
    شما درست متوجه شدید دو ماه زمانی است که شما فرصت دارید برای اپدیت مدارک و ارسال انها
    از راهنماییتون بسیار ممنونم ختن عزیز. به نظر میرسد پرونده ما هم از اون دسته پرونده هایی هست که دیر اینپروسس بودنش رو می شه روی سایت دید چون الان که به سایت سی ای سی سر زدم هنوز اپلیکیشن ریسیود هست

Junior Member

اصلا روی اطلاع رسانی سایت تضمینی نیست متاسفانه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)