صفحه 426 از 550 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436476526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام دوستان ،
    برای متقاضیان جدید سرمایه گذاری این مطلب را می گذارم ( بر گرفته شده از سایت کنپارس)

برنامه سرمایه گذاری کبک از ۳۱ اگوست ۲۰۱۵ پرونده جدید می پذیرد. شرایط این روش به این گونه هست که:

- ارزش دارایی شما و همسرتان در حال حاضر بالغ بر ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کاناداست و در پنج سال گذشته حداقل دو سال به مدیریت تمام وقت و یا نیمه وقت اشتغال داشته اید،
    - متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک بایستی مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به نفع دولت کبک در یکی از موسسات شناخته شده کانادایی سرمایه گذاری نماید و پس از پنج سال اصل مبلغ بدون سود به وی بازگردانده می شود.
    - این امکان نیز وجود دارد که بر اساس توافقنامه جداگانه در مقابل مبلغ ۲۲۰ هزار دلار کانادا مبلغ ۸۰۰ هزار دلار را از یکی از این موسسات به صورت وام ۵ ساله به منظور تامین شرط بالا دریافت نمود. در این صورت مبلغ واریزی به عنوان سود و کارمزد وام پنج ساله پرداختی محاسبه شده و به متقاضی بازگردانده نمی شود.
    - شرایط متقاضی نظیر سن، تحصیلات، تجربه، زبان و قابلیت سازگاری در تصمیم گیری مورد توجه قرار خواهند گرفت اما متقاضیان برای دریافت اقامت دایم از این راه الزامی به دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه نخواهند داشت.
    - متقاضی اقامت دایم برای خود، همسر و فرزندان زیر ۱۹ سال (ملاک سن زمان ثبت پرونده در کبک خواهد بود) دریافت خواهد کرد.

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

سلام دوستان عزيز ؛
    خوشبختانه معلومه سفارت مشغول كإره چون من ماه پيش تغيير آدرس إعلام كرده بودم ظرف يكماه ديدم روي سايت تغيير كرده خودم هم متعجب شدم و انتظار داشتم موقع مديكال تغييرش بدن پس همين كه مشغول هستن نشانه خوبي هست خيلي نگران نباشيد فقط نامه اعتراض هميشه بايد ارسال بشه كه يادشون باشه اگه كار نكنن سرو صدا يكسري بلند خواهد شد.

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

دوستان سلام
    لطفا كساني كه در شكايت دكتر مختاري شركت كردند بايد پيگير باشند .
    خبري از دكتر داشتم كه گفته شكايت تازه ثبت شده لطفا پيگيري كردين مارو در جريان وضعيت پرونده بزارين ممنون .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phd

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    متین عزیز ما هم مونترال مصاحبه شدیم ولی پروندمون انکاراست فرقی با شم نداریم
    سلام دوست عزیز
    شما مصاحبه تون چه سالی بوده همین طور شماره فایل فدرال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matin015 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما مصاحبه تون چه سالی بوده همین طور شماره فایل فدرال؟
    دوست عزیز اطلاعات مربوط به همه دوستان تو جدول ویزا نما موجود هست میتونید به اونجا مراجعه کنید

دوستان باورتون میشه مدیکال اسکیل ورکر ها که پرونده شون میره پاریس 3 هفته تا دو ماه حداکثر میاد
    ما واقعا بدشانس که پرونده مون رفته انکارا ������
    واقعا این بی عدالتی محضه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yam نمایش پست ها
    دوستان باورتون میشه مدیکال اسکیل ورکر ها که پرونده شون میره پاریس 3 هفته تا دو ماه حداکثر میاد ما واقعا بدشانس که پرونده مون رفته انکارا ������واقعا این بی عدالتی محضه
    بله دوست عزيز،منم صفحه اسكيل وركر و تحصيلي هارو كه نگاه ميكردم،هر روز چند تا مديكال و پاس ريكوست دارند،پسر من واسه تحصيلي ٣٨روز پيش مداركشو فرستاد ،ديروز پاس ريكوست شد....اونوقت سرمايه گذاريها بايد شش هفت سال منتظر بمونند....كلا ويزا افيس انكارا كار سرمايه گذاريهارو تعطيل كرده....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yam نمایش پست ها
    دوستان باورتون میشه مدیکال اسکیل ورکر ها که پرونده شون میره پاریس 3 هفته تا دو ماه حداکثر میاد
    ما واقعا بدشانس که پرونده مون رفته انکارا ������
    واقعا این بی عدالتی محضه
    درسته دوست عزیز تااونجایی که من یادمه پاریس همیشه سرعت رسیدگیش با انکارا قابل مقایسه نبوده . می شه گفت انکارا یکی از کندترین ویزاافیسها هست . قدیم می گفتن علتش این هست که کارهای سوریه هم بعد از بسته شدن ویزاافیسش به انکارا محول شده ولی به نظر من الان اون پروندههای قدیمی سوریه باید به نتیجه رسیده باشن نمی دونم چرا الان هم اینقدر کند کار می کنند!!!

دوستان این آدرس ایمیل ویزا افیس انکارا
    Ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    است از دوستان خواهش میکنم حتما ایمیل پیگیری بزنید حداقلش اینه که یادتون بیاد که ما هم وجود داریم

Junior Member

سلام
    من هر چند وقت يك ايميل پيگيري ميزنم ولي هردفعه فقط همون جواب اتومات ميدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)