صفحه 444 از 550 نخستنخست ... 344394434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454494544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,431 تا 4,440 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان تا زمانی که پرونده اپلیکیشن..... باشه که این تاریخ 14 دسامبر معلوم نیست چون این اطلاعاتو نداده وقتی پرونده این پروسس می شه این تاریخ می یاد واین به نظر من ملاک نیست چون همه می دونیم که پرونده ها حدود سه ساله که داره خاک می خوره ، این تاریخ جدید این پروسس به نظر من مهمه !

نقل قول نوشته اصلی توسط partoraha نمایش پست ها
    دوستان تا زمانی که پرونده اپلیکیشن..... باشه که این تاریخ 14 دسامبر معلوم نیست چون این اطلاعاتو نداده وقتی پرونده این پروسس می شه این تاریخ می یاد واین به نظر من ملاک نیست چون همه می دونیم که پرونده ها حدود سه ساله که داره خاک می خوره ، این تاریخ جدید این پروسس به نظر من مهمه !
    دوست عزيز هدف از اضافه كردن ستونهاي اينپروسس و اپليكشن رسيود بررسي روند كاري آنكارا ست بنابراين تاريخهاي ثبت شده در سايت cic ميتونه ما رو در نتيجه گيري و پيش بيني سرانجام پرونده هامون بيشتر كمك كنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    دوست عزيز هدف از اضافه كردن ستونهاي اينپروسس و اپليكشن رسيود بررسي روند كاري آنكارا ست بنابراين تاريخهاي ثبت شده در سايت cic ميتونه ما رو در نتيجه گيري و پيش بيني سرانجام پرونده هامون بيشتر كمك كنه.
    بنده هم با نظر دوستمون bman موافقم. این تاریخ2015-sep-17 عنوان تاریخ شروع بررسی که ذکر کردید .عجیب بنظر میرسه برای فایل فدرال 2012-5-Dec ! همینطور دوست دیگرمون Elsafa ..لطفا یک بازبینی مجدد نماید.

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

دوستان لطف کنن تاریخهای اپلیکیشن رسیو و اینپروسس رو با دقت وارد کنن . بعضی از عزیزان تاریخ فایل فدرال رو با تاریخ اینپروسس رو اشتباه متوجه شدن. به هر حال با مراجعه به جدول ویزانما چنانچه متوجه اشتباهی در ثبت اطلاعاتتون شدید ، مجددا در فرم ثبت اطلاعات مورد مشخص رو وارد نمایید تا اصلاح شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    برای روشن تر شدن قضیه بین اپلیکشن رسیود و فایل نامبر فدرال ، من و mshant عزیز تصمیم گرفتیم که ستون جدیدی به نام تاریخ دریافت پرونده به صفحه ویزانما اضافه کنیم که دوستان بتوانند هر دو تاریخ را ثبت و باهم مقایسه کنند. بعلاوه تاریخ دیگری به نام تاریخ شروع بررسی پرونده که همان تاریخ اینپروسس شدن پرونده هست هم به ویزا نما اضافه شده است. دوستان در صورت تمایل می توانند با مراجعه به فرم ثبت اطلاعات که در امضای من و سایر دوستان هست، اطلاعات دقیق تری از پرونده شان را به ثبت برسانند.

ممنون از همکاریتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    دوستان لطف کنن تاریخهای اپلیکیشن رسیو و اینپروسس رو با دقت وارد کنن . بعضی از عزیزان تاریخ فایل فدرال رو با تاریخ اینپروسس رو اشتباه متوجه شدن. به هر حال با مراجعه به جدول ویزانما چنانچه متوجه اشتباهی در ثبت اطلاعاتتون شدید ، مجددا در فرم ثبت اطلاعات مورد مشخص رو وارد نمایید تا اصلاح شود.
    با توجه به این دو ستونی که دوستان زحمت کشیدند و اضافه نمودند .چنانچه درمورد تاریخ صدور فایل فدرال هم یک وحدت رویه باشه یعنی همان تاریخ A-Rقرار داده بشه .(چرا که دوستانی که هنوز IN-PROCESS نشدند تاریخ دیگری در سایت CIC برایشان ثبت نمیشود).لذا بسیار راحت تر بتوان روند را پیگیری کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    مطمئنا بزودی انجام میشه .مهم شروع هر چه زودتر ارسال مدیکال و به حد اقل رساندن زمان ادامه کار است .نه اینکه فقط قید بشه 3سال است پرونده شما در دست بررسیه !
    دوست عزيز af41 تاريخ فايل نامبر و اپليكشن رسيود شما با هم يكي است؟

Junior Member

من 3 تا تاریخ در cic دارم یکی تاریخ دریافت یا اپلیکیشن ریسیود 2012-31-dec.دوم تاریخ اعلان به منmar-11-2013 . سوم تاریخ شروع بررسی 2013-25-mar.که قاعدتا در مورد همه همینطور خواهد بود .اما قبلا که پدونده ها in processنشده بود ودوستان نامه مبنی بر فایل نامبر را دریافت میکردند بحث بود که تاریخ نامه ملاک فایل فدرال قرار بگیره یا تاریخ دریافت پرونده (که در بند اول نامه قید شده بود )و تا انجا که یادم میاد بیشتر دوستان یاخودشان یا از طریق وکیلشان گفتند تاریخ اپلیکیشن ریسیود در نوبت قرار میگیره .ومن بر این اساس انجام دادم به هر حال من فکر میکنم مهم تاریخ A-Rو تاریخ سوم یعنی شروع بررسی میباشد .

Junior Member

من پیشنهادمیکنم حالا که در جدول 2 ستون تاریخ اضافه شده .مانند سایت CIC ستون(تاریخ صدور فایل فدرال را )تاریخ اعلان بنامیم صحیح تر باشه .

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

ویزانما براساس تاریخ فایل فدرال چیدمان شده و جهت به روز بودن پروسه مهاجرتی تک تک عزیزان لطف کردن و مشخصاتشون رو به اشتراک گذاشتن.این حرکت برای تمامی مجموعه های روش مهاجرت تجاری بنا شده و ملاک اطلاعاتیست که هر شخص وارد مینماید. جا داره که از تک تک عزیزان که در این مدت و مخصوصا طی 2 روز گذشته اطلاعاتشون رو مجددا ثبت کردن تشکر کنم . اگر دوستان توجه کرده باشن بعضا اختلاف 1 الی 6 ماه در تاریخ اپلیکیشن ریسیو و تاریخ فایل فدرال هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    من 3 تا تاریخ در cic دارم یکی تاریخ دریافت یا اپلیکیشن ریسیود 2012-31-dec.دوم تاریخ اعلان به منmar-11-2013 . سوم تاریخ شروع بررسی 2013-25-mar.که قاعدتا در مورد همه همینطور خواهد بود .اما قبلا که پدونده ها in processنشده بود ودوستان نامه مبنی بر فایل نامبر را دریافت میکردند بحث بود که تاریخ نامه ملاک فایل فدرال قرار بگیره یا تاریخ دریافت پرونده (که در بند اول نامه قید شده بود )و تا انجا که یادم میاد بیشتر دوستان یاخودشان یا از طریق وکیلشان گفتند تاریخ اپلیکیشن ریسیود در نوبت قرار میگیره .ومن بر این اساس انجام دادم به هر حال من فکر میکنم مهم تاریخ A-Rو تاریخ سوم یعنی شروع بررسی میباشد .
    پس تاريخ صدور فايل فدرال شما 11 مارچ 2013 است. بنده نيز با نظر شما موافقم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)