صفحه 449 از 550 نخستنخست ... 349399439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459499549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,481 تا 4,490 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط tilaba33 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروزبالاخره از سفارت آنکارا جواب نامه ای که 35 روز پیش زده بودم دریافت کردم فعلا گفتند تو نوبت رسیدگی هستیم و مارو به صبر دعوت کردند متن نامه اینه نظرتون چیه ؟

Date: Monday, October 5, 2015
    Subject: RE: kamani
    File:To
    Dear Sir/Madam,

Please be advised that the application is in queue for review. We are currently processing business applications destined to the province of Quebec that have been received prior to July 2012. Your application was received in August 2013, we cannot at this time advise you when processing will be initiated.

If your application has passed the background screening, medical instructions will be issued. In the meantime, if there is any change in the information submitted for the application please inform us as soon as possible , otherwise, you will be contacted in due course.
    Please note our processing times:
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/perm/investor-que.asp
    Thank-you for your patience.
    Regards,
    Immigration Section | Section de visa (NEU)
    Embassy of Canada | Ambassade du Canada
    Cinnah Caddesi 58, 06690, Çankaya, Ankara
    دوست عزيز، تنها برداشت مثبت من از اين جوابيه اين هست كه همونطور bmam عزيز ميگفتن اينها بر اساس application received دارن كار ميكنن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saribardia نمایش پست ها
    دوست عزيز، تنها برداشت مثبت من از اين جوابيه اين هست كه همونطور bmam عزيز ميگفتن اينها بر اساس application received دارن كار ميكنن
    درسته چون خیلی ها یک دفعه به اون شکل اینپروسس شدن من فکر کردم که شاید انکارا روشش رو عوض کرده باشه ولی حالا مشخص شد که هنوز هم به ترتیب تاریخ دارن عمل می کنند . خوبی این روششون اینه که حداقل نفرات بعدی می تونند تاریخ حدودی نوبتشون رو حدس بزنند و امادگی پیدا کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط tilaba33 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروزبالاخره از سفارت آنکارا جواب نامه ای که 35 روز پیش زده بودم دریافت کردم فعلا گفتند تو نوبت رسیدگی هستیم و مارو به صبر دعوت کردند متن نامه اینه نظرتون چیه ؟

Date: Monday, October 5, 2015
    Subject: RE: kamani
    File:To
    Dear Sir/Madam,

Please be advised that the application is in queue for review. We are currently processing business applications destined to the province of Quebec that have been received prior to July 2012. Your application was received in August 2013, we cannot at this time advise you when processing will be initiated.

If your application has passed the background screening, medical instructions will be issued. In the meantime, if there is any change in the information submitted for the application please inform us as soon as possible , otherwise, you will be contacted in due course.
    Please note our processing times:
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/perm/investor-que.asp
    Thank-you for your patience.
    Regards,
    Immigration Section | Section de visa (NEU)
    Embassy of Canada | Ambassade du Canada
    Cinnah Caddesi 58, 06690, Çankaya, Ankara
    ممنون دوست عزيز ازاينكه نامه دريافتي رو به اشتراك گذاشتيد . دوستان عزيز مشاهده ميكنيد كه دراين نامه اپليكشن رسيود رو ملاك بررسي پرونده ها قرار داده والان شش ماهه اول 2012 رو داند بررسي ميكنند.

اميدوارم تا نيمه اكتبري كه دوستان گفتند شروع مجدد بررسي پرونده هاست شش ماهه دوم 2012 رو شروع كنند!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز ازاينكه نامه دريافتي رو به اشتراك گذاشتيد . دوستان عزيز مشاهده ميكنيد كه دراين نامه اپليكشن رسيود رو ملاك بررسي پرونده ها قرار داده والان شش ماهه اول 2012 رو داند بررسي ميكنند.
    دوستان متوجه شدید که در ویزانما به خاطر عدم رسیدگی انکارا به پروندههای سرمایه گذاری دوباره ستون فاصله فدرال تا مدیکال در حال افزایش هست؟ این ستون به حدود 37 یا 38 ماه رسیده بود حتی 36 ماهه هم داشتیم ولی الان دوباره به حدود 40ماه رسیده . امیدوارم از نیمه اکتبر به بعد که وکیلها می گن قراره رسیدگی ها رو دوباره شروع کنند این زمان به سرعت پایین بیاد

Junior Member

دوستان این 51 ماه که در سایت cic در جواب نامه tilaba33 عزیز ذکر کردند از چه زمان تا چه زمانی است؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    دوستان این 51 ماه که در سایت cic در جواب نامه tilaba33 عزیز ذکر کردند از چه زمان تا چه زمانی است؟
    من عدد 51 در نامه نمی بینم دوست عزیز . فقط در نامه گفته شده که در حال حاظر در حال رسیدگی به پروندههایی هستیم که قبل از جولای 2012 دریافت شدند در حالی که پرونده شما(تیلب عزیز )در اوگست 2013 دریافت شده و ما الان نمی تونیم بگیم که کی پروسس پروندتون رو شروع می کنیم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    من عدد 51 در نامه نمی بینم دوست عزیز . فقط در نامه گفته شده که در حال حاظر در حال رسیدگی به پروندههایی هستیم که قبل از جولای 2012 دریافت شدند در حالی که پرونده شما(تیلب عزیز )در اوگست 2013 دریافت شده و ما الان نمی تونیم بگیم که کی پروسس پروندتون رو شروع می کنیم
    اگر منظورتون جدول زمانی هست که در سایت سی ای سی زده باید بگم که وکیلها می گن اون جدول زمانی قابل اتکا نیست. پس بهش خیلی توجهی نکنید دوست عزیز

ApplyAbroad Hero

تیلب عزیز شما گفته بودید که در سایت پروندتون اینپروسس نشون داده می شه در حالی که طبق این نامه هنوز بررسی شروع نشده پس این نشون می ده که روند اینپروسس شدنهای جدید نشونه بررسی پرونده نیست و علت دیگه ای داره. شاید نشونه این باشه که بعد از پروندههای کنونی که در دست بررسی شدن هستند در صف بررسی کردن قرار گرفتن ولی هنوز بررسیشون شروع نشده

دوستان عزيز الان كه داشتم جدول ويزا نما رو ميديدم متوجه شدم در سه ماهه اخر 2014فقط پاس ريكوييست داشتيم و هيچ خبري از مديكال نبوده و شروع شش ماهه دوم 2011 رو از ژانويه 2015 شروع كردند و طي سه ماه به دوستانمون مديكال يا آپديت دادند. اميدوارم روندشون مثل پارسال نباشه و دراين ماههاي باقيمانده 2015 هم مديكال بدن هم پاس ريكويست!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)