صفحه 452 از 550 نخستنخست ... 352402442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,511 تا 4,520 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member sinalk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام دوستان با اینکه فکر میکنم بی تاثیر باشه گفتم اطلاع بدو که پرونده ما هم in process شده.

1. We received your application for permanent residence on October 7, 2013.
    2. We started processing your application on February 25, 2014.
    Investor Quebec $120K >>> FNQ: November 2010 , Interview: June 2013 , CSQ: September 2013 , FNF: February
    2014
    ویزا نما

Junior Member

با سلام فایل ما هم in process رو داره نشون میده به تاریخ june 20,2014 . البته بدلیل این تاریخ ذکر شده فکر کنم موضوع همون ادعای کار برروی پرونده باشه.
    FFN:28 FEB 2014

دوستان عزيز پرونده ما نيز in process شد.

We received your application for permanent residence on December 31, 2012.
    We started processing your application on May 2, 2013.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ABBAS48 نمایش پست ها
    با سلام فایل ما هم in process رو داره نشون میده به تاریخ june 20,2014 . البته بدلیل این تاریخ ذکر شده فکر کنم موضوع همون ادعای کار برروی پرونده باشه.
    تبریک می گم دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر در مورد موفقیتهای بیشترتون بشنویم.
    باید بگم این که مدتهاست که خبری از مدیکال و پاس ریکویست نیست ولی انکارا به مدت طولانی داره اینپروسس می کنه اونم با این تاریخهای عجیب واقعا شک برانگیزه . امیدوارم که این موضوع درست نباشه ولی منم کم کم دارم شک می کنم که نکنه به خاطر اعتراضها داره همچین کاری می کنه. البته باز هم امیدوارم که این حدس و گمان درست نباشه و به زودی اتفاقات خوبی بیوفته و همگی خوشحال بشیم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    دوستان عزيز پرونده ما نيز in process شد.

We received your application for permanent residence on December 31, 2012.
    We started processing your application on May 2, 2013.
    تبریک می گم دوست عزیز.
    دوستانی که اینپروسس شدن اگر با وکیلهاشون تماس گرفتند می شه از وکیلهاشون در ارتباط با این جریان اینپروسس شدنها بپرسند؟ شاید چیزی هست که اونا خبر دارن ولی ما بی اطلاعیم . هر چی باشه اونا بیشتر با انکارا در تماس هستند
    ممنون

Junior Member

بله متاسفانه اگر به ويزا نما توجه كنيد متوجه ميشد كه دقيقا چهار ماه كه هيچ مديكال يا پاس ريكويست نداريم كه اين موضوع از نظر من باعث تعجب بود چون مدتي بود كه بعد از دوران تاريك متقاضيان 2010 مظلوم ما شاهد چنين توقفي نبوديم حالا چرا و به چه علت شاهد اين اينپروسسها هستيم خدا ميدونه...ولي باز هم مثل هميشه بايد اميدوار باشيم شايد اتفاق خوبي رخ بده .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramesh14 نمایش پست ها
    بله متاسفانه اگر به ويزا نما توجه كنيد متوجه ميشد كه دقيقا چهار ماه كه هيچ مديكال يا پاس ريكويست نداريم كه اين موضوع از نظر من باعث تعجب بود چون مدتي بود كه بعد از دوران تاريك متقاضيان 2010 مظلوم ما شاهد چنين توقفي نبوديم حالا چرا و به چه علت شاهد اين اينپروسسها هستيم خدا ميدونه...ولي باز هم مثل هميشه بايد اميدوار باشيم شايد اتفاق خوبي رخ بده .
    حالا بذارید من یک خبر خوب بدم که انشاالله از این به بعد همش خبرهای خوب بشنویم وقتی این مو ضوع رو در اون یکی گروه مطرح کردم و از بقیه خواستم هر کسی که با وکیلش تماس گرفت در مورد اخرین مدیکال و پاس ریکویستی که وکیل دریافت کرده بپرسه یکی از دوستان گفت که دوستش که از طریق سرمایه گذاری ولی از کویت اقدام کرده بوده هفته پیش پاس ریکویست شده . این یعنی اینکه هنوز پاس ریکویست می کنند ولی سرعتشون خیلی خیلی کمه . البته نمی دونم پرونده دوستشون در کدوم ویزا افیس بوده!
    امیدوارم با این خبر برای اول هفته اینده حسابی انرژی مثبت گرفته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    حالا بذارید من یک خبر خوب بدم که انشاالله از این به بعد همش خبرهای خوب بشنویم وقتی این مو ضوع رو در اون یکی گروه مطرح کردم و از بقیه خواستم هر کسی که با وکیلش تماس گرفت در مورد اخرین مدیکال و پاس ریکویستی که وکیل دریافت کرده بپرسه یکی از دوستان گفت که دوستش که از طریق سرمایه گذاری ولی از کویت اقدام کرده بوده هفته پیش پاس ریکویست شده . این یعنی اینکه هنوز پاس ریکویست می کنند ولی سرعتشون خیلی خیلی کمه . البته نمی دونم پرونده دوستشون در کدوم ویزا افیس بوده!
    آخه مشکل اینجاست که به پرونده های سرمایه گذاری کبک که از کویت فرستاده می شه سفارت کانادا در ابوظبی رسیدگی می کند نه آنکارا ...

ApplyAbroad Hero

الان دوباره برای پرسیدن ویزا افیس باهاشون تماس گرفتم ایشون گفتند که دوستشون ماه پیش پاس ریکویست شدن و هفته پیش ویزاشون اومده . گفتند پرونده در انکارا بوده امیدوارم هفته دیگه هم برامون پر از خبر مدیکال و پاس ریکویست باشه

ApplyAbroad Hero

الان دوباره برای پرسیدن ویزا افیس باهاشون تماس گرفتم ایشون گفتند که دوستشون ماه پیش پاس ریکویست شدن و هفته پیش ویزاشون اومده . گفتند پرونده در انکارا بوده امیدوارم هفته دیگه هم برامون پر از خبر مدیکال و پاس ریکویست باشه
    ولی ایشون گفتند پرونده در انکارا بوده . من خودم دوست ایشون رو نمی شناسم فقط دارم سعی می کنم حرفهای ایشون رو در مورد دوستشون نقل قول کنم و به شما دوستان منتقل کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)