صفحه 458 از 550 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

[QUOTE=tilaba33;2111309]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    خيلي عجيبه چقدر زود جواب دادن!!!!درست اولين روز كاريشون.!!! اي كاش همونطور كه سرعت جواب دادنشون زياد شده سرعت مديكال و ويزا دادناشون هم زياد بشه...[/QU

دوست عزیز خیلی هم زحمت نکشیدند او نامه ها ی روتین دارند برا همه میفرستند چون نامه شما کپی نامه من هست که 10 روز پیش دریافت کردم

وضع آنکارا داغونتر از اون چیزیه که شماها فکر میکنید
    بله دوست عزيزم شما درست ميفرماييد نامه بنده كپي نامه شماست!!! تا اونجاييكه خاطرم هست شما فرموديد 35روز بعد از ارسال نامه به شما جواب دادن. ولي الان بعد از يك روز . از اين جهت ميتوان اميدوار بود كه آنكارا هنوز فعاله!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mskoosha نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از اطلاعتون

جالب هست جواب نامشون. استنباط من این هست که تمرکز آنکارا با وجود تداخل پرونده های سوریه هنوز روی سرمایه گذاران هستش با اینکه سرعت کاریشون خیلی کم هست. جالب تر اونه که ما پروندمون برای ۲۳ زانوبه ی ۲۰۱۲ هست و هنوز خبری نیست. امیدوارم تا قبل از کریسمس خبری به شه....
    mskooshaعزیز . اطلاعات پرونده شما در جدول ویزا نما به چه نام ثبت شده ؟

Junior Member

طبق گفته 2 تا از وکلای دوستان در فروم که گفته بودن از ماه اکتبر پرونده ها راه می افتن من خیلی امیدوار بودم که تو این ماه خبرای خوبی بشنویم. اما حالا که اکتبر شد صحبت از سال 2016 شده!!

Junior Member

به نظر من نامه نگاري بي تاثير نيست اما اونقدري كمه كه ذره اي از استرسهامون كم نميكنه، بياييد يكم با جسارت بيشتر قدم بزرگتري برداريم،وبه نظرم لازمه اين كار يك جلسه حضوري ميتونه باشه،من كاملا نگراني دوستان حس ميكنم چون خودم درگيرشم اما به نظرم بالا تر از سياهي رنگي نيست ،يا خودمون دسته جمعي بريم سفارت انكارا يا با ١ وكيل بين المللي بريم جلو و هزينهاش تقسيم كنيم.لطفا نظر بديد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lilies نمایش پست ها
    طبق گفته 2 تا از وکلای دوستان در فروم که گفته بودن از ماه اکتبر پرونده ها راه می افتن من خیلی امیدوار بودم که تو این ماه خبرای خوبی بشنویم. اما حالا که اکتبر شد صحبت از سال 2016 شده!!
    ولی به نظر من دارن خیلی اهسته کار می کنند. دوستان این رو هم در نظر بگیرید که از اون همه سرمایه گذار فقط حداکثر اسم حدود 70 یا 80 نفرشون در جدول ویزانمای ما باشه. پس با این حساب سرعتشون هم که کم بشه دیگه ممکنه ما تا مدتها از اومدن مدیکال و پاس ریکویست مطلع نشیم چون مرجع اطلاعاتی ما فقط همین ویزانما با این اسامی کم هست. برای همین هست که می گم لطفا هر کسی که با وکیلش تماس گرفت راجع به اخرین مدیکالها وپاس ریکویستهایی هم که وکیلش برای سرمایه گذارها دریافت کرده بپرسه اینطوری حیطه اطلاعاتیمون یک مقدار گسترده تر می شه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Hhjj نمایش پست ها
    به نظر من نامه نگاري بي تاثير نيست اما اونقدري كمه كه ذره اي از استرسهامون كم نميكنه، بياييد يكم با جسارت بيشتر قدم بزرگتري برداريم،وبه نظرم لازمه اين كار يك جلسه حضوري ميتونه باشه،من كاملا نگراني دوستان حس ميكنم چون خودم درگيرشم اما به نظرم بالا تر از سياهي رنگي نيست ،يا خودمون دسته جمعي بريم سفارت انكارا يا با ١ وكيل بين المللي بريم جلو و هزينهاش تقسيم كنيم.لطفا نظر بديد
    چیزی که شما می گید قطعا نتیجه بخش هست ولی در حال حاضر هم به گفته دوست عزیزمون af41 شکایت داره چهارشنبه به دادگاه می ره . باید ببینیم که انشاالله نتیجه چی می شه

ApplyAbroad Hero

دوستان از نظر وضعیت انکارا هم نگران نباشید از فردی که بعد از انفجار به انکارا رفته بود پرسیدم گفتند که خوشبختانه زندگی عادی در اونجا جریان داره.
    نه نظر می رسه این دفعه رو به خیر گذشته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    mskooshaعزیز . اطلاعات پرونده شما در جدول ویزا نما به چه نام ثبت شده ؟
    با سلام به شما دوست عزیز

اخیرا با همین نام mskoosha ثبت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    چیزی که شما می گید قطعا نتیجه بخش هست ولی در حال حاضر هم به گفته دوست عزیزمون af41 شکایت داره چهارشنبه به دادگاه می ره . باید ببینیم که انشاالله نتیجه چی می شه

با سلام

بابت بی اطلاعی عذرخواهی میکنم. موضوع شکایت چی هست؟ از دولت کانادا؟ ممنون میشم ما رو هم در جریان بزارید.

ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mskoosha نمایش پست ها
    با سلام

بابت بی اطلاعی عذرخواهی میکنم. موضوع شکایت چی هست؟ از دولت کانادا؟ ممنون میشم ما رو هم در جریان بزارید.

ممنونم
    این شکایت مربوط به سرمایه گذارهاست و انشاالله اگر در دادگاه پیروز بشیم مجبورند به سرعت به کارمون رسیدگی کنند البته حتی اگر دادگاه به نفع سرمایه گذاران هم رای نده باز هم در رسیدگی به پروندهها بی تاثیر نیست همونطوری که در شکایت قبلی هم همینطور شد دادگاه به نفع ما رای نداد ولی برای بستن دهن سرمایه گذاران تا یک مقطع طولانی پشت سر هم مدیکال و پاس ریکویست داشتیم. در واقع پروندههای فایل فدرال 2010 و 2011 رو همینطوری رد کردیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)