صفحه 459 از 550 نخستنخست ... 359409449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,581 تا 4,590 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سانرايز عزيز سلام ببخشيد پيام شما را نديده بودم بله انكار بسيار ارام و زندگي عادي ادامه داره جاي نگراني نيست همه اعضاي خانواده ام خوب هستند به نظر من اداره مهاجرت داره كار ميكنه ولي خيلي اهسته سه روز پيش بچه ها رفته بودند vac بر عكس هميشه كه شلوغ بود اين بار خلوت بوده واين نشون ميده كه اداره محترم يك مقدار كم كاري ميكنه ولي من با وكيلم صحبت كردم و گفت جاي نگراني نيست و اينكه كار متوقف شده اصلا درست نيست منتظر باشيد.ببخشيد من جواب رو به طور عمومي دادم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramesh14 نمایش پست ها
    سانرايز عزيز سلام ببخشيد پيام شما را نديده بودم بله انكار بسيار ارام و زندگي عادي ادامه داره جاي نگراني نيست همه اعضاي خانواده ام خوب هستند به نظر من اداره مهاجرت داره كار ميكنه ولي خيلي اهسته سه روز پيش بچه ها رفته بودند vac بر عكس هميشه كه شلوغ بود اين بار خلوت بوده واين نشون ميده كه اداره محترم يك مقدار كم كاري ميكنه ولي من با وكيلم صحبت كردم و گفت جاي نگراني نيست و اينكه كار متوقف شده اصلا درست نيست منتظر باشيد.ببخشيد من جواب رو به طور عمومي دادم.
    ممنون برای پاسختون . خوشحالم که خانوادتون خوب هستند بله اروم بودن انکارا رو از فرد دیگری هم که رفته بودند شنیدم. پس با این حساب با گفتههای وکیلتون حدس من درست بوده و انکارا داره کار می کنه. البته توی سی ای سی که همگی خوندیم نوشته بود که دارن نیرو زیاد می کنند احتمالا این روی روند کارشون برای سرمایه گذارها هم تاثیر خواهد گذاشت. اتفاقا خوب شد که به طور عمومی جواب دادین اینطوری دوستان دیگر هم استفاده می کنند و از نگرانی در میان و نیازی نیست که من نقل قول کنم
    ممنون برای پاسختون دوست عزیز

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

سلام دوست عزیز ،متشکرم از بابت ثبت اطلاعتتون،جدول ویزانما براساس تاریخ فایل فدرال ردیف بندی شده لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل بفرمایید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mskoosha نمایش پست ها
    با سلام به شما دوست عزیز

اخیرا با همین نام mskoosha ثبت کردم.

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

نقل قول نوشته اصلی توسط Hhjj نمایش پست ها
    به نظر من نامه نگاري بي تاثير نيست اما اونقدري كمه كه ذره اي از استرسهامون كم نميكنه، بياييد يكم با جسارت بيشتر قدم بزرگتري برداريم،وبه نظرم لازمه اين كار يك جلسه حضوري ميتونه باشه،من كاملا نگراني دوستان حس ميكنم چون خودم درگيرشم اما به نظرم بالا تر از سياهي رنگي نيست ،يا خودمون دسته جمعي بريم سفارت انكارا يا با ١ وكيل بين المللي بريم جلو و هزينهاش تقسيم كنيم.لطفا نظر بديد
    دوست عزیز من با شما موافقم قبلا هم دقیقا همین پیشنهاد رو دادم متاسفانه کسی استقبال نکرد (پست های 4544 و 4525 ). ولی اگه بشه 4 یا 5 نفر رو همراه کرد بقیه هم حتما میان محل دفتر من در تهران هم برای تجمع پیشنهاد کردم الان هم حاضرم به هر شکلی اعتراض کنم حتی با تابلو جلوی سفارت و...... میتونید 100% روی من حساب کنید
    ویرایش توسط tilaba33 : October 12th, 2015 در ساعت 11:03 PM

Junior Member

دوستان من امروز با وکیلمون صحبت کردم. ایشون به هیچ عنوان "تعطیل" بودن کار در آنکارا رو قبول نداشتن و گفتن که پرونده هاشون مدیکال گرفتن که آخریش 2 هفته قبل بوده. البته، متاسفانه تاریخ فایل فدرال یا AR اون پرونده خاطرشون نبود و گفتن که CSQ حدود Feb 2012 داشته (که احتمالا فکر می کنم AR بهار 2012 بشه به حساب آوردش).

دوست عزيز Mehdi رديف 14 تاريخ اپليكشن رسيودشون 12 جون است و بر اساس نامه اي كه بنده از آنكارا دريافت كردم مبني بر اينكه پروندهاي قبل از جولاي 2012 رو دارن مديكال ميدن بايد تا حالا مديكالش ميومد!!!طبق ويزانما از اپريل مديكال 2012 رو شروع كردند ولي متأسفانه بعد از هفت ماه هنوز ماه جون رو شروع نكردند و اين نشون ميده كه چقدر كند دارن كار ميكنن!!!!

Junior Member

سلام دوستان عزیز .
    امروز وضعیت پرونده ما از application received به in process تغییر وضعیت داده . می خواستم ببینم کسی می دونه معنیش چیه و چقدر دیگه کار داریم ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط adami2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .
    امروز وضعیت پرونده ما از application received به in process تغییر وضعیت داده . می خواستم ببینم کسی می دونه معنیش چیه و چقدر دیگه کار داریم ؟
    جدیدا خیلی ها اینطور شدن دوست عزیز. فعلا نمی شه به طور قطع نظر داد که برنامشون چیه ولی نگاه خوشبینانش که انشاالله همینطور باشه اینه که دارن پروندهها رو برای سری بعدی که می خوان مدیکال بدن اماده می کنند

Lilies عزيز امروز با دفتر وكيلمون تماس داشتم گفتن كه براي يكي از موكلينش كه در ماه جولاي اپليكشن رسيود شده و زمان تشكيل پرونده فرزند بالاي ٢٣ سال داشتند نامه آپديت مدارك اومده . از اونجاييكه وضعيت شما مانند ايشون بود گفتم به شما اطلاع بدم كه اگه براتون نامه آپديت نيومده نامه پيگيري بزنيد . خوشبختانه ظاهراً سريع جواب نامه ها رو ميدن مخصوصاً اگر خودتون ارسال كنيد.

Junior Member

سلام
    بالاخره دیروز مدیکال ما از طرف دفتر آنکارا صادر شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)