صفحه 493 از 550 نخستنخست ... 393443483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,921 تا 4,930 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ببخشید .ظاهرا مشکل حل شد.
    دوستان سلام. چند روزی هست هیچ پیامی ارسال نمی شه .

Junior Member

سلام دوستان
    برای کسی جدیدا مدیکال یا آپدیت نیامده؟
    از نتیجه ی شکایت کسی خبر نداره؟
    5 سال انتظار

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    zavare,pooyaodise, sourush و.....
    منتظر خبر خوش از شما هستیم
    ضمنا چنانچه تاریخ اپلیکیشن ویسیود تان را ثبت نمایید .ممنون میشیم

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

در جدول ویزانما از ردیف 62 به بعد متقاضیانی هستن که اطلاعاتشون کامل نیست، لطفا این عزیزان تمامی اطلاعاتشون رو کامل کنند تا مشخصاتشون در ردیف اصلی جدول قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    zavare,pooyaodise, sourush و.....
    منتظر خبر خوش از شما هستیم
    ضمنا چنانچه تاریخ اپلیکیشن ویسیود تان را ثبت نمایید .ممنون میشیم

Junior Member

دوست گرامی af41 باسلام
    در سایت CIC تاریخ دریافت اپلیکیشن من 2013/2/8 وتاریخ استارت 2013/4/13 ذکر شده.
    به نظر شما ممکنه مدیکال من تا دو ماه اینده بیاد تا انشاا... بقیه مراحل نیز تا خرداد که مدارس تعطیل میشه تموم بشه.تا حالا بیشتر از شش ساله منتظرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zavare نمایش پست ها
    دوست گرامی af41 باسلام
    در سایت CIC تاریخ دریافت اپلیکیشن من 2013/2/8 وتاریخ استارت 2013/4/13 ذکر شده.
    به نظر شما ممکنه مدیکال من تا دو ماه اینده بیاد تا انشاا... بقیه مراحل نیز تا خرداد که مدارس تعطیل میشه تموم بشه.تا حالا بیشتر از شش ساله منتظرم
    zavare عزیز ممنون .لطفا این اطلاعات را در فرم ویزا نما نیز ثبت نمایید تا دوستمون mshantعزیز بتونه در جدول وارد کنه.
    در مورد مدیکال تا 2 ماه اینده .همه هر روز منتظریم وامیدوار! ..شرایط برای برخی از دوستان که از تابستون مدیکال گرفتند و هنوز پاس ریکویست نشدند مانند sunrise یاaramesh عزیز وبقیه از ما بهتر نیست واقعا نه دست به کاری میشه زد تو ایران ونه برنامه ای برای سال آینده خود و خانواده میشه ریخت ..موفق باشید

Junior Member

af41 عزيز با سلام خدمت شما بايد بگم كار از سخت بودن گذشته... واقعا شرايطه خيلي خيلي بديه چون وقتي مديكال براتون مياد طبق روال فكر ميكنيد كه بايد تمام كاراتونو براي حداكثر سه ما اينده تنظيم كنيد و يكدفعه مواجه ميشيد با اين توقف و همه برنامه هاتون نقش بر اب ميشه و كاملا گيج ميشيد چون ديگه نميدونيد داره چه اتفاقي مي افتد البته بايد اميدوار بود به اميد خدا اميدوارم براي هيج يك از دوستان اين شرايط بوجود نياد در ضمن از دوستمون سانرايز عزيز خبري نيست منتظر پيامهاي ايشان هستيم .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramesh14 نمایش پست ها
    af41 عزيز با سلام خدمت شما بايد بگم كار از سخت بودن گذشته... واقعا شرايطه خيلي خيلي بديه چون وقتي مديكال براتون مياد طبق روال فكر ميكنيد كه بايد تمام كاراتونو براي حداكثر سه ما اينده تنظيم كنيد و يكدفعه مواجه ميشيد با اين توقف و همه برنامه هاتون نقش بر اب ميشه و كاملا گيج ميشيد چون ديگه نميدونيد داره چه اتفاقي مي افتد البته بايد اميدوار بود به اميد خدا اميدوارم براي هيج يك از دوستان اين شرايط بوجود نياد در ضمن از دوستمون سانرايز عزيز خبري نيست منتظر پيامهاي ايشان هستيم .
    اینجا هستم ارامش عزیز الان ۱۸۶ روز از اومدن مدیکال می گذره و همچنان از پاس ریکویست خبری نیست. تمام این انتظار ۶ ساله تا مدیکال یک طرف و انتظار طولانی از مدیکال تا پاس ریکویست هم یک طرف . واقعا زجر اوره . دوستانی که هنوز مدیکال ندادن متوجه نمی شن من چی می گم . فقط امیدوارم دوستانی که مدیکالشون میاد زود پاس ریکویست بشن چون انتظار این تیکه اخر که کاملا معلق هستی و نمی دونی چکار کنی از همه بدتره.
    خلاصه اینکه اینا فقط خودشون رو مسخره کردن و وقت ما رو تلف.

Junior Member

Sunrise عزیز سلام
    شما همیشه انرژی مثبت بودید . انتظار شما را هم عصبی کرده .انشاا... هر چه زودتر مشکلات حل بشه

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

Red face پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    اینجا هستم ارامش عزیز الان ۱۸۶ روز از اومدن مدیکال می گذره و همچنان از پاس ریکویست خبری نیست. تمام این انتظار ۶ ساله تا مدیکال یک طرف و انتظار طولانی از مدیکال تا پاس ریکویست هم یک طرف . واقعا زجر اوره . دوستانی که هنوز مدیکال ندادن متوجه نمی شن من چی می گم . فقط امیدوارم دوستانی که مدیکالشون میاد زود پاس ریکویست بشن چون انتظار این تیکه اخر که کاملا معلق هستی و نمی دونی چکار کنی از همه بدتره.
    خلاصه اینکه اینا فقط خودشون رو مسخره کردن و وقت ما رو تلف.
    سانرایز عزیز واقعا سخته اونهم دقیقه 90 ولی شما دیگه به نتیجه نهایی بسیار نزدیکی و انتهای خط و میدونم چه راه پر فراز و نشیبی رو طی کردین
    جسارتآ سعی کنید چند نامه پیگیری بزنید تو سایت زده 3 ماه این حق شماست متاسفانه سفارت انکارا طوری برنامه ریزی شده که فقط ایرانیها رو زجر بدن
    من هر ماه نامه میزنم از نخست وزیر جاستین جوان گرفته تا وزیر مهاجرت و سفارت حتی با آقای احساسی هم مکاتبه داشتم مطمئنم اگه کل کابینه یکجا باشن صحبت انکارا و سرمایه گذارا بشه همشون بلا استثنا ء حداقل یکبار نامه اعتراضی این حقیر رو دریافت کرده دوستان هم اگه همکاری کنن سرازیر شدن نامه ها از سرمایه گذارها بالاخره یه روزی خسته شون میکنه و مجبور می شن یکاری بکنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)