صفحه 496 از 550 نخستنخست ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,951 تا 4,960 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Immigration changes make it harder for students to immigrate to Canada

Recent changes to the immigration system have made it harder for foreign students who graduate from Canadian universities to immigrate here.
    What Canada needs to ask itself is whether having foreign students become Canadian permanent residents should be an immigration priority. To put it another way, do we want young, Canadian educated people with Canadian work experience as our future fellow citizens or not?
    In 2014, most foreign students who graduated from Canadian universities and colleges qualified to immigrate after working here for a year after graduation. But that changed last January, when the federal government introduced an immigration system known as Express Entry.
    Under the new rules, immigration applications are prioritized on the basis of a point system. Individuals with government-approved job offers are processed first. While many foreign students have months and even years of Canadian work experience, many of their job offers are not government-approved.
    Now, this is not to say that individuals with government-approved job offers should not be prioritized for immigration. These individuals have been identified as needed by Canadian employers and, in order to get government approval, their employers have had to prove there are no Canadians or Canadian permanent residents willing and able to take on these jobs.‎ Clearly, these types of applicants should be prioritized for immigration. However, more opportunities should be made for foreign students.
    quotation from cbc news

سلام دوست عزیز
    متاسفانه پرونده ما در مرحله فدرال به انکارا رفته

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadam1965 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه پرونده ما در مرحله فدرال به انکارا رفته
    سلام
    از پاسختون ممنونم. ما در مرحله دریافت فایل فدرال هستیم. در هفته های آینده بمحض مشخص شدن وضعیت پرونده حتما شما را در جریان میگذارم که آیا صحبت وکیل در مورد پاریس رفتن کل پرونده های جدید درست است یا خیر.

درود بر دوستان
    csqما هم آمد .و الان به ما گفتند که باید عدم سو پیشینه بگیریم من و همسرم اما یک نگرانی دیگر بوجود آمده و آن این است که به من اعلام کردند که باید پرونده ما قبل از 18سالگی دخترم در کبک باز شود و این من را نگران میکند آیا این درست است

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

New beginnings, fresh starts, reaffirmations of love and promises for a brighter future all come to mind as we ring in a New Year. There are the superficial, yet purposeful, promises we make to ourselves. We resolve to get in shape, lose weight, improve career paths, and the like. Then, there are the heartfelt promises we make to others, whether aloud or in our minds. We want to care more, express love more, reverse bad feelings in old relationships or seek out new loving relationships. We try our very best to put these desires into words. Find the perfect words here! Choose among hundreds of genuine heartfelt Happy New Year wishes and greetings for your family, friends and loved one

HAPPY NEW YEAR DEAR FRIENDS

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas48200 نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    csqما هم آمد .و الان به ما گفتند که باید عدم سو پیشینه بگیریم من و همسرم اما یک نگرانی دیگر بوجود آمده و آن این است که به من اعلام کردند که باید پرونده ما قبل از 18سالگی دخترم در کبک باز شود و این من را نگران میکند آیا این درست است
    تبریک می گم دوست عزیز . مگه دخترتون الان چند سالشون هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط joupar نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان عزبز mohammadam1965 و shahriar007 عزیز خواهش میکنم بفرمایند پرونده ها شون در مرحله فدرال به آنکارا رفته یا پاریس؟
    چون وکیلم میگه دیگه اصلا هیچ پرونده جدیدی به آنکارا نمیره و فعلاهمه به پاریس میرن مگه اینکه رویه شون باز در آینده عوض شه...
    سلام، بابت تاخیر عذر میخوام،
    پرونده ما به انکارا رفته است.

Junior Member

سلام سال نو مبارک
    من کاربر جدید هستم و نیاز به راهنمایی دارم
    ما الان کره جنوبی ساکن هستیم و شرکت داریم قصد مهاجرت داریم به کانادا یک راه که به ما پیشنهاد شده خریدن سهام یک شرکت فعال هست ( ایشان از دوستان ما هستن) کسی اینجا اطلاعی از این روش داره؟ با این روش احتمالا زمان کمتری هم برای گرفتن ویزا نیاز هست
    ما شرایط کامل سرمایه گذاری رو هم داریم برای همین میخوایم مطمئن بشیم کدوم روش بهتره
    ممنون

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar007 نمایش پست ها
    سلام، بابت تاخیر عذر میخوام،
    پرونده ما به انکارا رفته است.
    شهریار 007 عزیز

از پاسختون ممنونم . ما در مرحله باز کردن فایل فدرال هستیم. در هفته های آینده به محض باز شدن فایل فدرال به اطلاع شما و همه دوستان خواهم رساند پرونده کجا رفته است.
    از دیگر دوستان هم که در مرحله گشایش فایل فدرال هستند تمنا میکنم اطلاع رسانی کنند. موفق و سرفراز باشید.

ممنون 2ماه دیگر 18ساله میشود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)