صفحه 497 از 550 نخستنخست ... 397447487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,961 تا 4,970 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    تبریک می گم دوست عزیز . مگه دخترتون الان چند سالشون هست؟
    ممنون 2ماه دیگه 18ساله میشود

کسی از دوستان میدونه که هزینه پست توسط آرمکس از کانادا تا ایران چند میشه (4برگcsq)

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

Quebec

While many applicants were accepted in Quebec last year, a fresh round of applications will start on 18 January, 2016 for the Quebec Skilled Worker Programme (QSWP).

The QSWP is a programme similar to its federal equivalent but considered to be more lenient in terms of criteria. It enables the regular immigrant to move to Canada to live and work there, provided the person settles in the province of Quebec. It is the most competitive provincial programme in Canada.

A total of 2800 applications will be accepted through the online portal only, as the last 3600 application accepted through post were accepted in 2015.

In the meantime, investors only have until 29 January, 2016 to apply for the Quebec Investor Programme (QIP), which was re-opened in August this year.

The QIP is tailored to wealthy immigrants who wish to invest and settle in the province of Quebec. In exchange for a minimum investment in the local economy, Canadian residency will be provided.

This intake round has a threshold of 1750 applications.

Junior Member

سلام دوستان از نامه ای که به دفتر نخست وزیر توسط دوست خوبمون فرستاده شده بود جوابی حاصل نشد؟

Junior Member

کسی برا مورد من راهنمایی نمیکنه؟؟ پلیززز

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRO نمایش پست ها
    کسی برا مورد من راهنمایی نمیکنه؟؟ پلیززز
    به نظر من بهتره شما با یک وکیل تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید دوست عزیز . اونا بهتر می تونند در مورد سوالتون راهنمایی کنند.چون مطرح کردن برخی مسایل توی فروم ممنوع هست براتون پیام خصوصی گذاشتم دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    به نظر من بهتره شما با یک وکیل تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید دوست عزیز . اونا بهتر می تونند در مورد سوالتون راهنمایی کنند.چون مطرح کردن برخی مسایل توی فروم ممنوع هست براتون پیام خصوصی گذاشتم دوست عزیز
    ممنون از راهنماییتون
    من نتونستم پیام خصوصی بهتون بدم و تشکر کنم از همون طریق اقدام کردم و منتظر جواب ایشون هستم بازم ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRO نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    من نتونستم پیام خصوصی بهتون بدم و تشکر کنم از همون طریق اقدام کردم و منتظر جواب ایشون هستم بازم ممنون
    خواهش می کنم دوست عزیز موفق باشید
    دوستان فکر کنم دیگه از امروز شروع به کار انکارا بعد از تعطیلات کریسمس باشه. امیدوارم مدیکال و پاس ریکویستهای زیادی داشته باشیم. لطفا اگر کسی اشنایی داره که از طریق سرمایه گذاری اقدام کرده و درچند روز اینده یعنی بعد از ۲۰۱۶ مدیکال یا پاس ریکویست می گیره اطلاع بده تا از روند کار انکارا بعد از تعطیلات کریسمس باخبر بشیم. همچنین اگر کسی در چند روز اینده به هر دلیلی با وکیلش تماس گرفت لطفا از وکیلش بپرسه که ایا در ۲۰۱۶ وکیل مدیکال یا پاس ریکویستی برای گروه سرمایه گذاری دریافت کرده یا نه تا ببینیم سرعت کارشون توی ژانویه چطور هست.
    امیدوارم سرعتشون زیاد باشه
    پیشاپیش از همکاری همگی دوستان ممنونم

Junior Member

دوستان خبر خوب اينكه ارش عزيز پاس ريكويست شدن !!!

Junior Member

Partorahaعزيز عجب خبر خوبي ممنون از شما ارش عزيز به شما هم تبريك فراوان ميگم اكر ميشه مارو در جريان اين خبر خوب بذاريد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)