صفحه 498 از 550 نخستنخست ... 398448488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان درود
    با توجه به شروع کار رسمی ادارات از امروز، ایمیل یاد آوری پتیشن مون رو برای آدرسهایی که داشتیم و دوستان هم گذاشته بودن با یه پیام تبریک مختصر به مناسبت آغاز سال 2016 ارسال شد.
    به امید موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramesh14 نمایش پست ها
    Partorahaعزيز عجب خبر خوبي ممنون از شما ارش عزيز به شما هم تبريك فراوان ميگم اكر ميشه مارو در جريان اين خبر خوب بذاريد.

سلام بر شما دوست عزیز. ما امروز پاس رکوئست شدیم. به امید شنیدن خبر‌های خوب برای شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا دوست ردیف 87 جدول mskoosha نیز پاس ریکوئست شدند .خداروشکر.
    درسته ایشون تاریخ زدند که 4 ژانویه یعنی دیروز پاس ریکویست شدند. خدا رو شکر امیدوارم انکارا همینطور به سرعت و حتی با سرعت بیشتر به کارش ادامه بده. منم خدمت این دوستمون تبریک می گم و امیدوارم زندگی خوبی رو در کانادا اغاز کنند
    عجیبه ایشون با اینکه تاریخ پاس ریکویستشون رو وارد کردند ولی خونه جدول به رنگ قرمز در نیومده . فکر کنم جدول ایرادی پیدا کرده . از لیدی بلو و مشنت عزیز خواهش می کنم در صورت امکان ایراد رو برطرف کنند
    ممنون

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

سان رایز عزیز، جدول ویزانما ایرادی نداره ، نحوه چیدمان جدول بر اساس تاریخ فایل فدرال میباشد و به همین دلیل دوستانی که فایل فدرالشون رو ثبت نکردن جایگاهی در ردیف اصلی جدول براشون منظور نمیشه کرد. مبنای این جدول اطلاع رسانی میباشد من و لیدی بلو عزیز چندین مرتبه از عزیزانی که اطلاعتشون کامل نیست ( از ردیف 65 به بعد) درخواست کردیم که مشخصاتشون رو کامل کنند ولی متاسفانه تاکنون دوستان اندکی همکاری کردن و جا داره که ازاین عزیزان تشکر کنم. مجددا برای اینکه جدولمون شفاف تر باشه از دوستان تقاضا میکنم که همکاری بیشتری با ما داشته باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    درسته ایشون تاریخ زدند که 4 ژانویه یعنی دیروز پاس ریکویست شدند. خدا رو شکر امیدوارم انکارا همینطور به سرعت و حتی با سرعت بیشتر به کارش ادامه بده. منم خدمت این دوستمون تبریک می گم و امیدوارم زندگی خوبی رو در کانادا اغاز کنند
    عجیبه ایشون با اینکه تاریخ پاس ریکویستشون رو وارد کردند ولی خونه جدول به رنگ قرمز در نیومده . فکر کنم جدول ایرادی پیدا کرده . از لیدی بلو و مشنت عزیز خواهش می کنم در صورت امکان ایراد رو برطرف کنند
    ممنون

ApplyAbroad Hero

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    می دونم که الان تقریبا همگی در گروه تلگرام سرمایه گذاران هستید و اطلاع دارید ولی اگر احیانا حتی یک درصد از دوستان هم اونجا نیستند و خبر ندارند باید اعلام کنم که ما دیشب مطلع شدیم که بعد از گذشت 7 ماه از دریافت مدیکال پاس ریکویست شدیم. خواستم خبر رو شنبه صبح اول هفته بهتون داده باشم که انشاالله تا اخر هفته پشت سر هم خبر مدیکال و پاس ریکویست دوستان رو بشنویم. من بی صبرانه منتظرم تا خبرهای خوش تک تک شما دوستان عزیز رو بشنوم مخصوصا الان که خدا رو شکر کار انکارا سرعت گرفته .خیلی دلم می خواد بدونم که خبر خوب بعدی رو کی می ده
    البته این رو هم اضافه کنم که دو روز پیش وکیلمون یک نامه پیگیری به انکارا زد و به نظر می رسه که نامه پیگیری اثر گذاشته. به نظر من دوستانی که از مدیکالشون زمان زیادی می گذره و هنوز پاس ریکویست نشدن حتما نامه پیگیری بزنند . نتیجه بخش هست

ApplyAbroad Hero

از تک تک شما دوستان که در فروم یا به شکل پیام خصوصی و یا در تلگرام من رو مورد لطف خودتون قرار دادید بینهایت سپاسگذارم و خوشحالم که گفته هام تونسته در شما دوستان این انرژی خوب رو بوجود بیاره همچنین در پاسخ برخی از دوستان عزیز باید بگم که نگران نباشید من تا خبر خوب پروندههای تک تک شما دوستان عزیز رو نشنوم همین جا در خدمت شما عزیزان هستم
    در ضمن جهت اطلاع دوستان باید بگم اینطوری که در نامه نوشته شده بود اگر از انکارا اقدام کنید پروسه ۴ روز کاری و اگر از استانبول اقدام کنید ۶ روز کاری طول می کشه

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

سانرایز عزیز ضمن عرض شاد باش به شما وخانواده عزیز تان
    به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
    مطمئنا سال 2106 برای دوستان با فایل فدرال 2013 ادامه خواهد داشت اگه بچه های سفارت از خواب بیدار شن براحتی می تونن همه 2013 رو تو چند ماه صادر میکنن
    چونکه من با وکیلم (د-م ) صحبت کردم دو مدیکال برای ژانویه 2013 دردسامبر 2015 داشته
    ویرایش توسط tilaba33 : January 9th, 2016 در ساعت 05:36 PM

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

دوستان ما سی اس کیو مون چند ماه دیگه سه سالش تموم میشه آیا نیاز به تمدید داره یا زمان آپدیت باید انجام بشه ؟

سلام به همگي اعضا گروه و سانريز عزیز و آرش عزيز که اخيرا پاس ريکوست شدید ، تبريک ميگم
    من 1 سالی هست که هست که حداقل هفته اي 2 مرتبه را به اين فروم سر ميزنم و هرقت پيشرفتي در پرونده دوستان ميبينم از صميم قلب خوشحال ميشم مخصوصا براي شما سانريز عزيز که با انرژي مثبت به همه دلگرمی و اميد ميداديد ، بهترینها را براي شما و خوانواده محترم آرزو ميکنم
    در ضمن من اطلاعاتم را از قبل تو ويزانما ثبت کرده بودم
    تاریخ اپليکيشن رسيود 10 جولای 2013 و تاريخ فایل فدرال 1 دسامبر 2013 ميباشد .
    به اميد خبرهای خوب بزودي براي همه دوستان عزيز

نقل قول نوشته اصلی توسط tilaba33 نمایش پست ها
    دوستان ما سی اس کیو مون چند ماه دیگه سه سالش تموم میشه آیا نیاز به تمدید داره یا زمان آپدیت باید انجام بشه ؟
    اتفاقاً من اين سوال رو از وكيلمون پرسيدم گفتند الان نيازي نيست و هر زمان آپديت يا مديكالتون بياد همزمان درخواست ميديم و تا زمان فرستادن مديكال يا آپديتتون ، تمديد سي اس كيوتون هم مياد .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)